samsung X200

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw->Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
hey:*
mam pytanie odnoście tel samsung X200 da sie do tego telefonu zmienić obudowe najbardzij by mi pasowała rózowa ale z tego co wiem sa tylko srebrne i granatowe.. :/ ?? ?? ?? i co moge zyskać jeśli dokupie do tego telefonu kabel usb <_< ??(bo mp3 on nie posiada wiec nawet niewiem po co ten kabel :mruga: ) prosze o pomoc.. ;)
z góry thx :papa:
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
kabel czasem nie przyda się do wgrywania obrazków na kome? moja koleżanką ma ten tel. i jej nawet podczerwień nie działa. a co do obudowy jedyną możliwością jest pójście do fachowcy, który zajmuje się malowaniem telefonów. Znajomy był i fachowiec z jego fona zrobił cudo :)
 

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw-&gt;Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
no ale to pewno bedzie full kasy kosztowało co niee :( ? bo tam jest taka podczerwien ze da sie tylko numery tel i smsy zgrywać :/ dupowa troszq ale co zrobic... dostałam ten tel i głupio go sprzedawac odrazu :p no ale jak już te obrazki bym zgrywała to chyba musze za nie tez zapłacic tak jak z gazety ;| to na takiej zasadze działa ?? sory ale w tym temacie jestem zupełnie zielona nawet mi wstyd troszq :D
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
:) ja też za bardzo się tym nie interesuję
ale z tego co wiem, to chyba aż tak dużo nie kosztuje, nie jestem pewna, moja kumpela ma usb i nic nie płaci także nie wiem, ale do innego telefonu...hmm....sama nie wiem
 
Do góry