samotny

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Kogoś to ten temat może rozbawić i uznać że to błachy problem, ale tak nie jest. Mam 21 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. . Kiedyś próbowałem, ale bez skutku. Mam mało znajomych, kolega ma dziewczynę, brat też. Ja nie mam z kim nawet na dyskotekę jechać. Sam jeżdzę, żeby kogoś poznać, ale to na nic. Chodzę do pracy gdzie nie ma dziewczyn. Szkołę ukończyłem, tam żadna mnie nie chciała. Wszystko jest do d*py. Po co pieniądźe jak się nie jest szczęśliwy. Jestem strasznie zdołowany, to już trwa kilka lat. Też chciałbym wiedzieć jak to jest być z kimś. Nie pamiętam kiedy byłem szczęśliwy. Życie to dla mnie 'szara rzeczywistość'.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Chyba trochę dramatyzujesz.
Bycie w związku też nie jest takie kolorowe.
Próbowałeś to jakoś zmienić?
Zastanawiałeś się nad swoim wyglądem, charakterem? - może warto coś zmienić.
Było już sporo takich tematów ...
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
kup sobie dobrą furę, wtedy każda na Ciebie poleci :F


<ironia>
 

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Myślałem nad swoim wyglądem, staram się ładnie wyglądać ale co to da jak nie mam nawet żadnej ekipy żeby gdzieś iść
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak to się stało ,że masz 21 lat i zero znajomych?
Jakoś Ci nie wierzę :p
 

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Możesz mi nie wierzyć, ale tak jest. Ja jestem stracony..... Nie raz rodzice mi nawet mówili że ja z nikim się nie koleguję itp. Większość czasu siedzę w domu, bo nie mam gdzie pójść poza takimi rzeczami niezbędnymi typu zakupy, urodziny, itp.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nie jesteś stracony! Co to jest 21 lat ? , gdy będziesz miał 40 to możesz zacząć się martwić .
Może odnowisz jakieś stare znajomości ?
Nie masz rodzeństwa które mogło by Cię wciągnąć w jakieś towarzystwo?
 

Bane1989

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
A masz jakieś zainteresowania?? może grasz na jakimś instrumencie, albo po prostu jesteś w czymś dobry.
Skoro siedzisz cały czas w domu to masz dużo czasu, nie sądzę żebyś siedział i patrzył się w ścianę :p
Zawsze można poznać ludzi którzy podzielają Twoje zainteresowania, to bardzo pomaga :)
 

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Tak, większość dziewczyn w moim ma już chłopców, moje szanse maleją z roku na rok. Każdy jak widzę kogoś już ma, a za parę lat jak będę starszy to w ogóle już nikogo nie poznam. Nie mam żadnej motywacji nawet do jakiś działań. Jestem przygnębiony, zamknięty w sobie. Zainteresowania to dobra rzecz, żebym ja coś umiał. Czasem mam nawet myśli że lepiej jakby mnie tu na świecie nie było, wszyscy szczęśliwi wokół a ja do niczego jestem potrzebny
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Z takim podejściem na pewno będziesz szczęśliwy...
Weź się do roboty ,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Najlepiej siedzieć w domu i narzekać ...
Wykup sobie karnet na basen ,albo siłownie .
 

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Fakt, chyba za chwilę się wybiorę, poważnie:) Że ja sam nie umiem na to wpaść to nie wiem. Czasem mam dobre dni że się czuję dobrze, czuję tą energię, ale później nagle to zgaśnie i potem siedzę i piszę przed kompem.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak się ma złe dni to tym bardziej powinno się wyjść z domu :p
Komputer to chyba najgorsza opcja w twoim przypadku, nie dość ,że uniemożliwia kontakty (realne) to jeszcze zabiera mnóstwo czasu.
Ustal sobie ze korzystasz z komputera np. tylko 2 godzinny dziennie ,a resztę czasu wolnego spędzasz poza domem .
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Czy Twoją miłością nie są gry komputerowe?
Jeśli tak, to miałbyś szansę na znalezienie dziewczyny tylko dysponując grubym porttfelem albo urodą mister universum.
 

Nekos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mieszkasz w jakimś dużym mieście? czy jakimś małym? bo wg. mnie to mógłbyś się zapisać do jakiegoś klubu jakieś mma, krav maga itp. wzmocniło by to twoją pewność siebie bo chyba tego tu brakuje.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Próbowałeś kiedyś poznać kogoś przez portal randkowy? W zasadzie nie ja to powinnam polecać, bo nie próbowałam (może kiedyś), ale widzę, że to działa, znam parę par które się w ten sposób poznało i są ze sobą szczęśliwe.

Dalej - strasznie zdołowany, co trwa kilka lat - a może trzeba zacząć dbać o psychikę? Niemiła pani depresja może czaić się za rogiem.

Jeśli nie masz z kim wychodzić, zacznij wychodzić sam, zawsze masz okazję poznać nowych ludzi, niekoniecznie płci przeciwnej.

Do lolka - gracze się co jakiś czas zjeżdżają, więc się znają, a kobiety też grają, więc to tez dobre miejsce do poznawania ludzi.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Podpisuje się pod tym co napisał Nekos, jakieś zajęcie w grupie to dobra sprawa, na początku bywa różnie ale jak już się wciągniesz wkręcisz to będzie Ci lepiej i psychicznie i fizycznie :)

Vic, też podsunęła dobry pomysł, portal randkowy :) Ja poznałam tam swojego partnera i jesteśmy razem już 2 lata ^^

Grunt to znaleźć swoje miejsce na tej planecie, nie można spoczywać na laurach, nie można czekać aż samo przyjdzie!
 

mysterious47

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Witam, dzisiaj może mała poprawa, byłem na basenie, zawsze lubiłem pływać. Może to nie wiele, ale człowiek zaraz lepiej się czuje. Wczoraj miałem naprawdę zły dzień, z resztą po moich postach nie da się tego ukryć. Nawet rozmawiałem z moją matką. Trochę też dodała mi otuchy. Co do grania w gry komputerowe to gram sporadycznie, już prawie wcale. Wiem że to zabiera dużo czasu i dlatego nie mam zamiaru grać. Mimo to siedzę przy komputerze dość często. Jeśli chodzi o dziewczynę to nie wiem, może na jakieś zabawie bym poznał. Lubię takie zabawy typu disco-dance, trochę mnie w domu też nauczyli tańczyć towarzyski, więc może tam jakąś bym poznał. Jestem nieśmiały, to jest duża bariera. Nim zabiorę się do rozmowy z dziewczyną to myślę godzinami o czym będę z nią gadać. Potem nic nie wychodzi. Zobaczymy

P.S Jeśli chodzi o portale randkowe, to dodam że przez fb pisałem do dziewczyn, ale zawsze przestawały odp po czasie, ale w ogóle nie odp. Dodam że znałem je ze szkoły, albo z widzenia, pozdrawiam
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Może byłeś zbyt natrętny.
Poza tym facebook ... :)
Nie można do tego podchodzić na siłę. Do każdej znajomości podchodź z dystansem nie napalaj się ,bo inaczej nigdy nic z tego nie wyjdzie .
Więcej luzu i optymizmu.
Pływanie jest dobre na wszystko :D
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Basen świetna sprawa! Sama często chodzę.

Facebook to lepsze miejsce na kontakt ze znajomymi niż na poznawanie nowych. Miałam na myśli sympatie.pl, mydwoje itp ;)
Nie ma się tego co bać.

Na dyskotece hmmm moim zdaniem ciężko poznać jakąś miłą dziewczynę :)

Otwórz się na ludzi rób coś co zajmie Ci czas ;)
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mam wrażenie, że ty szukasz kogoś tylko po to by mieć kogoś, ale w związku różne są chwile i nie zawsze jest tak kolorowo jak by się mogło wydawać. Na pewno nie jesteś stracony jesteś młodym chłopakiem. Na pewno nie szukaj miłości na silę bo się możesz rozczarować. Spróbuj wyjść do ludzi zapisz się na jakieś szkolenia zajęcia grupowe bo takie siedzenie w domu nic ci nie da jeszcze bardziej poczujesz się samotny.
 
Do góry