"Samotność w sieci" calkowicie zdominowała mój śwatopogląd..

myszasta11

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Inowrocław
Powieść Wiśniewskiego tak wpłynęła na mnie, że kontakt z Internetem zaczął na mnie źle wpływać... A wszelkie wchodzenie na czaty przyprawia mnie o palpitacje serca :( No kurczę, po prostu na nerwy zaczęły mi działać standardowe dailogi typu:
- cze
- siema
- z kąd jesteś
- z Ina
- aha a dasz foto

Zwłaszcza to nagminne "Z KĄD"!!!
Ja wiem, że historia opisana w "Samotności w sieci" nie ma racji bytu w dzisiejszym świecie, ale jakoś nie chce to do mnie dotrzeć <_<
I cały czas naiwnie wierzę i marzę, że poznam tu kogoś takiego, jak Jakub....
Ech, marzenia ściętej głowy.......
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
I pewnie jeszcze jesteś wierną fanką "M jak Miłość", "Magdy M.", "Pierwszej Miłości" i paru innych wspaniałych filmów, niezwykle realistycznie ukazujących rzeczywistość...

A tak btw... Wiesz co to jest fikcja literacka? ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Masakra. Normalnie mi słów brakuje. Co się z tymi ludźmi w naszym kraju dzieje. Z KĄD oni są? Proszę- nie oglądaj już więcej filmow. BTW Jak czytałem temat to przypomniał mi się taki serial (trochę głupi)- Święta Wojna. Gdzie główny bohater często "naoglądywał" się różnych filmów i dziwnie się zachowywał, troszkę jak autorka tematu :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
podoba sie komuś ksiązka..
och to straszne naprawde ;]

ja miałem zamiar sobie to przeczytac :)
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
podoba sie komuś ksiązka..
och to straszne naprawde ;]

ja miałem zamiar sobie to przeczytac :)


Ja nie tępię tego, że się komuś książka podoba, tylko to, że ludzie teraz wszystko tak serio biorą. Uważają, że jak coś powiedzą w TV to musi być prawda, a nie przyjdzie im do głowy, że TV kierują ludzie i mówią tam tak żeby dla nich było lepiej, często mając gdzieś sprawy odbiorcy...

Trzeba potrafić oddzielić rzeczywistość od fikcji...
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Autorko tematu.... nie wiem ile masz lat ale spotkać KOGOŚ w naszym życiu jest bardzo ciężko. Książki i filmy są oczywiście piękne ale są po to żeby nas wzruszać... Wzbudzać w nas emocje, żeby ktoś się tym zainteresował... W rzeczywistości tak nie jest i nie życzę Ci tego ale przekonasz się o tym nie raz. Ludzie i świat to okropne rzeczy. A książki i filmy to oderwanie od rzeczywistości. i uwierz mi że analfabetyzm to kropla w morzu. a chat... dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie. mało jest ludzi którzy są w porządku i wchodzą tam po zawarcie jakiś znajomości. dla mnie to jest zabawa. wygłupy. czasami bardzo niebezpieczne. myślę że masz jeszcze kawał życia przed sobą. będzie Cię ono mile i niemile zaskakiwać ale mam nadzieję że w realnym świecie będą też miały miejsce cudowne sytuacje które przyprawią Cię o zawrót głowy.
 
Do góry