Samookaleczanie

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
ale 35 stopni i długi rękaw wygląda conajmniej dziwnie...

jestem zupełnie odwrotnego zdania jak Loley04 .
ludzie w 21 wieku nie zwracaja juz tgak bardzo na to uwagi , teraz tnie sie statystycznie co 10 osoba w wieku ponad 15 lat do 20 lat.
dla mnie np. jakos nie jest rzecza fascynująca , zachwycająca , pełną powodu do podniety rzecza jak ktoś sie tam pociął i ma blizny...
to nie moja sprawa i poprostu nie zwracam uwagi.
zazwyczaj nie pyta sie takich osób np. czemu toz robiłeś itp.
 

blaneczka:)

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hmmm... No fakt, doświadczyłam tego parę razy. Zaczęło się od drobnej kreski jak bylam mlodsza :p bo zobaczylam jak starsze kolezanki z podworka sa 'pociete' ... ale potem kilkakrotnie bylo gorzej:) nie bylo to dla szpanu, oj nie... na pewno nie... tylko jedna osoba o tym wiedziala, przed wszystkimi to ukrywalam. Kilka niby drobnych, a jednak, problemow zwalilo sie na glowe i samo tak wyszlo... naprawde przynosi to ulge niektorym. Mi przynioslo, ale na drugi dzien tego bardzo zalowalam , jak musialam przypatrzec sie swojej rece:/ Nie polecam... na pewno jest wiele innych sposobow rozwiazywania problemow. Samookaleczenie jest dla ludzi slabych, ktorzy naprawde sobie z soba nie radza czasami... taka jest prawda... przyznaje sie. Jestem slaba. Ale sprobuje nigdy wiecej tego nie zrobic:)
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio byłam na plazy i widziałam dziewczynę, która zdjęła bardzo szybko koszulkę z rękawami po łokcie, pod która miała strój i szybko wparzyła do wody, mimo, ze była lodowata. Na ramionach miała blizny, ale tylko niektórzy zauwazyli. Wyszła z wody, i znów koszlka. Ma dziewczyna sposób na niezmarnowane wakacje, ale koszulka była czarna, więc współczuję :p
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
no tak , dlatego napewno żałuje...
ale w gruncie rzeczy nie powinno sie tego ukrywac skoro juz sie to ma.
tylko dziwnie wygląda jak sie opali, bo opla się ciało na którym nie ma blizny....
i to tak dziwnie wygląda bo moja koleżanka ma na ręce inicjały chłopaka który jej sie kiedyś podobał poprzedzone litrką K, opaliła sie a napis jest innego koloru :p
natomiast inna koleżanka ma na rece napis 'miłośc' inna ' nie wiem czemu ranisz mnie' jeszcze inna literke 'E' ... i opaliło je , strasznie to widac , aczkolwiek nie ukrywają tego , nikt na to nie zwraca uwagi.
 

amdziak

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Mogielnica
Teraz tak mówisz...
Jeśli już naprawdę będziesz miała dość to napewno sięgniesz do tego...
Ja kiedyś się ciąłem, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu(dziewczyna mi zabroniła) i zacząłem się truć....Już trzy razy ledwo unikłem śmierci...
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
UNIKNĄŁEM.

Myślisz, ze trując się zrobiłeś tak jak dziewczyna chciała?
A dlaczego się 'tniesz'?
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
amdziak - zrobiłeś swojej dziewczynie łaskę :]
przestałś się ciąć ale zaczałeś sie truć... wiec wsumie masz ją gdzieś , bo i tak i tak robisz sobie krzywde.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
To ja bym juz wolala chyba, zebys sie cial....
INteligencja.... ehh


moja kumpela ma brzuch i rece w roznuch napisach.... jest strasznie blada ale jest dziewczyna typu "co to kogo obchodzi" dwa jest strasznie blada ale opalanie nie jest dla niej wiec nie ma a tak wielkiego problemu....
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Marzeń
Bez urazy, ale moim zdaniem osoby, które kiedykolwiek się cięły naprawdę mają problem ... ze swoją głową. Jak można uciekać do takich głupot. Myślicie, że to Wam pomoże ? Mylicie się. To jest ucieczka od problemu, a nie zmierzenie się z nim oko w oko. Nigdy nie zrobię tego ! Szpan ? Chyba raczej żal.
 

Sweet-pink-angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
GdZiEś DaLeKo....... :)
Szitna Panna, też mówiłam, ze sie nie potne i to co ty napisałaś...... a jednak :/ Pierwszy raz sie cielam 3 marca tego roku :/ nie tne sie już 4 miesiące. Wszystko dzięki mojej mamie. Zobaczyła, ze sie pociełam, powiedziała mi, ze sznyty robią sobie ludzie w więzieniu itd :( ryczałam wtedy strasznie ;( często mam takie słabości, ze aż mnie ciągnie, zeby sie pociąć, ale wiem, ze nie moge :/ domyślam sie, że kiedyś nie wytrzymam i sie potne, ale na razie o tym nie mysle :) moje życie to pasmo niepowodzeń i dla tego :/ ehh...... trzymajcie sie wszyscy :* i nie popełniajcie tego błędu, bo to na serio nałóg!!! :( ;( :/

I jeszcze jak sie opaliłam, to te blizny widać :/ bo karnacja ciemna i białe blizny :( uuuu...... masakra :/
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
Pierwszy raz sie cielam 3 marca tego roku :/
I jeszcze jak sie opaliłam, to te blizny widać :/ bo karnacja ciemna i białe blizny :( uuuu...... masakra :/
3 mraca - 2 dni po moich urodzinach :D:D
Co do opalania to jak już wcześniej wspomniałam , wygląda to śmiesznie <-- (uzyję tego słowa) ponieważ blizny sa białe a ciało opalone wpada w brąz.
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ja się boję pobierania krwi, a co dopiero takie pomysły.
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Sweet-Pink-Angel, lubię Cię :eek:k: Wróci Nati, to się dogadacie.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Jakbys ie wszyscy lubili to by nudno bylo
a Bella z tego co sadze pisala to z ironia...

Sweet-pink-angel pasmo nie powodzen.. ehh.. a wiesz o tym,z e tylko Ty mozesz sprawic, zeby tak nie bylo??
Zreszta w przyszlosci bedziemy mieli wiecej problemow a ja nie wyobrazam sobie majac rodzine i prace sie ciac....
Wiec skoro ludzie dorosli sobie z tym radza to czemu my nie mozemy??
Wystarczy troche inne podejscie....
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
No proszę, obie wygrałyście konkurs pt. 'Kto rozszyfruje Bellę?'. GRATULACJE!

No jak moja wypowiedź mogła byc ironiczna, przecież z góry wiadomo, ze moimi ulubienicami są takie dziewczynki! Wogóle mnie nie znacie...
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Jeśli chcecie chusteczki... :) Ale szukam kogoś, kto przygarnie mą drogocenna nagrode. Naprawdę, jest o co walczyć. Wpadłam na genialny pomysł, dzięki Wam :D Oto pytanie:

Co w tej chwili myślisz?
a) Życie jest piękne!
b) Nikt mnie nie rozumie, mam tylko żyletkę...

Na odpowiedzi czekam... krótko. Jest o co walczyć! Oto wygrana:

- 2 nierdzewne żyletki (jedna różowa, druga w czaszki, by wzmocnić efekt wizualny swej nędzy)
- okapnik do krwi wersja wiosenna
- zestaw do dezynwekcji (25 wacików, spirytus)
- 3 szerokie bransoletki i jedna chustka (czarna) do maskowania ran
- linijka dopasowywująca sie do kształtu ręki, aby zadbać o estetykę sHnYtT
- lusterko powiększające, żeby móc siebie oglądać w trakcie
- aparat cyfrowy z funkcją wielokrotnego samowyzwalania, dla upamiętniania upojnych chwil

Więc widzicie, że jest o co walczyć. Chętnych proszę o wysyłanie smsów o treści nikt.mnie.nie.rozumie. , a po kropce prawidłowa odpowiedź. Przykład: nikt.mnie.nie.rozumie.z) pod numer 666. Zapraszamy do zabawy!
 
Do góry