rzucił mnie i po 3 dnich znalazł inna, a ja mam doła

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
hmm...mozesz byc tez na tyle wredna ze mozesz spotkac sie z tym drugim w takim miejscu zeby cie tamten dlugowlosy zobaczyl:)
wtedy jak spotkasz go i zobaczysz jego mine to moze ci sie humor poprawi :p
 

mila1129

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
tylko ze mojego byłego nie ejst łątwo sotkac. niesety. tez o tym myslałąm. ale nie wiem czy to by go ruszyło.
 

Antase

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Przeczytałem cały ten temat i wiesz co??? Zastanawiam się ile ty masz lat, bo wydaje mi się że nie więcej niż 13, bynajmniej tak się zachowujesz. Ja nie mówię że skoro jesteś młoda to nie możesz przeżywać swoich "rozterek miłosnych". Przeżywaj sobie ile chcesz, ale proszę staraj się podchodzić do tego poważnie. Bo jak to czytam i porównuje z postami ludzi którzy naprawdę cierpią to nie wiem czy mam się śmiać czy raczej płakać.

Po pierwsze to co ty czujesz to nie jest miłość
Po drugie sama sobie nakręcasz jaka to ty jesteś nieszczęśliwa
Po trzecie...w sumie nie ważne

Słuchaj ja też byłem młody i też szukałem miłości swojego życia, każda kolonijna dziewczyna była "tą jedyną" już na całe życie. Ale to co ty przeżyłaś nie było miłością i nie wkręcaj sobie że jest inaczej. Chciałaś porady i poznać zdanie innych dostałaś, już wiesz że on cie nie kochał i miał cie głęboko w d...e że tak powiem, chamsko. I nie pytaj się ciągle co masz zrobić kiedy on będzie przechodził drugą stroną ulicy ani czy masz się umówić z kolega bo to jest twoje życie i to są twoje sprawy. Rób co uważasz za słuszne.

Sory ze trochę ostro ale w tym tempie jutro zapytała byś w co masz się ubrać na wypadek gdybyś miała go spotkać.
 

mila1129

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
nie wiesz ile mam lat wiec nie :cenzura: mi tu ze mniej niz 13. i ja pisze z osobami ktore potrafia pogadac normlnie. a ty raczej normalnie nie piszesz. czepiasz sie mnie o byle co. nie wiesz ile ma lat wiec soory nie wypowiadaj sie na ten temat
 

Antase

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Słuchaj wypowiadać się mogę na każdy temat na jaki mi się podoba. Po to jest to forum. Oceniam cię na podstawie twoich wypowiedzi, do których można zaliczyć i tą ostatnią, oraz "dylematów" jakie ci towarzyszą. Przykro mi ale takie odnoszę wrażenie, zresztą myślę że nie tylko ja. Poprostu inni to przemilczeli ja już nie mogłem.
 

mila1129

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
tak dla twojej widomosci nie mam 13 lat!!!! i opisałm wszystko zeby kotos mogł mi jakos pomoc lub cos doradzic. A nie tak jak ty wyjezdzac mi z jakimis głupimi tekstami. jasne forum jest po to zeby mozna soe wypowiedzic. ale wydaje mi sie ze ni tylko po to, ale owniez dlatego zeby pogadac z ludzmi i poznac ich opinie. Twoja opinie juz znam. DZieki wielekie za nia.
 

Optymista

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Ludzie wchodzą na forum bo potrzebują pocieszenia. Nie dobijajmy ich jeszcze bardziej. Nic się nie przejmuj mila 1129 wszystko będzie dobrze zobaczysz :))) Poradzisz sobie z tym tylko uwierz w siebie i własne możliwości. A nawet jeśli nie wyjdzie :) Tego kwiatu jest pół światu :)
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Jakis mądry myśliciel powiedział kiedyś " Nie staraj się zrozumeić kobiety bo im bardziej się starasz tym stają się dla Ciebie coraz bardziej niezrozumiałe".


ja mówię :D
"nie probuj zrozumiec wszystkiego, bo wszystko stanie sie niezrozumiale"
 

Renay

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Jeśli naprawdę by Cię kochał, raczej nie zmienił by obiektu swoich uczuć w ciągu zaledwie 3 dni.
Co zrobić, aby o nim zapomnieć i nie myśleć? Znaleźć sobie inne zajęcie, zajmujące Cię w jak największym stopniu.
 
Do góry