Rzuciała mnie

vrai

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Rzuciła mnie dziewczyna którą strasznie kocham, powiedzcie jak zapomniec o niej ? Wiem ze bedzie ciezko ale nie chce ciagle smucic sie tym i rozpamietywac jak bylo dobrze...
Najgorsze jest to ze widuje ja codziennie gdyz chodzimy razem do klasy.
Nie wiem jak sie z tym uporac, chyba pojde sie upic ;( ;(
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nie da się z pamięci niczego wymazać, a tym bardziej nie warto tych dobrych chwil. Można to wspominać, ale nie rozpamiętywać. Spróbuj ją traktować normalnie, nie omijaj szerokim łukiem, tylko zachowuj się, jakby była każdą inna dziewczyną z Twojej klasy. Podała chociaż powód zerwania?
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Całkiem nie dawno też ktoś mnie podobnie potraktował.. I mimo, że naprawdę bardzo go kochałam to już teraz jest o wiele lepiej.. To samo za jakiś czas ci przejdzie.. Nadal mnie trochę boli, ale nie jest tak tragicznie..
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Czas to chyba najlepszy lekarz w takiej sytuacji, leczy rany. Teraz pewnie Ci trudno w to uwierzyć, ale tak będzie. Upić się? A po co? Nie utopisz swojego nieszczęścia w kieliszku, a jutro tylko bania Cię będzie boleć. Trzymaj się!
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Upić się? Jasne czemu nie, popadnij w alkoholizm i żyj dalej, może jakaś trawka po drodze czy coś mocniejszego;) żyć nie umierać :crazy:

A tak na serio... Przede wszystkim idź do łazienki i włóż głowę pod zimną wodę, otrzeźwiej trochę i zastanów się co lubisz;) Jakieś hobby któremu mógłbyś poświęcić wolny czas który zwykle spędzałeś z nią;) Ciężko będzie zapomnieć, ale to minie z czasem;)

Czego nie robić:
- Nie rozpamiętuj tego co było, patrz do przodu
- Nie słuchaj piosenek o nieszczęśliwej miłości;) Wyjdź z tego doła;)

Powodzenia;)
 
A

arkovianin

Guest
Czas to chyba najlepszy lekarz w takiej sytuacji, leczy rany.

Mówisz jak babcia z bajki hehe nie no tak na serio to znajdź sobie taką dziewczynę która będzie Ciebie akceptować!
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie bierz pupci ze swojej grupci :) No i znajdź inną to zapomnisz o tamtej.

J.B
 

coyot.inc

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
stary powiem tak...ja miałem podobną sytuację niedawno...i mowie ci olej!! nic innego... ja na poczatku nie umiałem jej olać ale teraz wiem jak to się robi...pamiętaj jest mase dziewczyn (tylko że większośc ma już partnerów ale to szczegół) Więc mowie olej
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie ma znaczenia czy kogoś ma czy nie. Spróbować zawsze można :)

J.B
 
A

arkovianin

Guest
nie przesadzaj, to tylko jakiś stereotyp, moi przyjaciele są ze sobą, nie wiem, z 4 rok, i zaczeli w liceum, jedna klasa, i układa im się smile.gif

Są różne sytuacje ale zazwyczaj jest tak jak mówi J.B
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Mnie już dziewczyny rzuciły 2 razy.Powiem ci,żebyś się nie przejmował bo zapadniesz w niezłą depresję.Najlepiej znajdź drugą zapomnisz o niej i po sprawie.Ja już mam narzeczoną.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No z tą pupcią to bywa tak, że zasadniczo w LO lepiej się w to nie pchać. Ale jak już się jest dojrzałym, czyli po LO, tudież na studiach to można spróbować. Ale kto co lubi. Ja mam znajomego, który sypia prawie z każdą fajną kolezanką (z roku), no ale on może: ma świetny look (nie tak dobry jak ja), ale daje rade :eek:k:

J.B
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Mówisz jak babcia z bajki hehe



Po czym wnosisz, że jak babcia???

hehe... babcia z bajki... dobre :D :D :D
Jeszcze TAKA stara nie jestem ;)

Mnie już dziewczyny rzuciły 2 razy.Powiem ci,żebyś się nie przejmował bo zapadniesz w niezłą depresję.Najlepiej znajdź drugą zapomnisz o niej i po sprawie.Ja już mam narzeczoną.




Tylko dwa razy? Farciarz. Albo przystojniak.
 
Do góry