"rzeczpospolita" - Czy Mamy Ja Zbojkotować ?

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Czy "Rzeczpospolita" może sprowadzić na nas realne zagrożenie. Publikacja Karykatur nie jest tylko obrazą uczuć religijnych, jest przejawem glupoty i bezmyślności. Przecież kay myślący czlowiek wie kim są fanatycy religijn. I chociaż religia Islamu jest niegroźna to oni sa.

Co Wy na to ??

Ja dzwoniłem do redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" ( -22 653-04-40 ) i wyraziłem swoje zdnanie bardzo dobitnie :p
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja napisałam w poprzednim twoim temacie.. że zrobią nam z d*py jesień średniowiecza jak to się będzie powtarzać... każdy sobie może zrobić karykature jak mu się podoba.. bo oni tesh pewnie obrażają chrześcijan.. ale muzułmanie - fanatycy (trzeba zaznaczyć że jest ich bardzo dużo) są jacy są i należy im ustępować.. dla własnego dobra.. A ktoś kto drukuje w popularnej gazecie coś takiego może narazić cały naród..
 

wielki_mis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
JAWORZNO
Przejawem głupoty je przedruk tych karykatur bo nie przystoj obrazać uczuć religijnych,jest to wyraz nie wolności lecz głópoty.Wolnośc ma swoje granice nie islam jako taki jest zagrożeniem tylko ludzie którzy go żle oczytują myśla że jak się wysadza to pójdą do nieba a wręcz przeciwnie islam zakazuje takich metod.
Jest to niepotrzebny argument dla takich ludzi do ataku i do przybywania zwolenników
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
niby jest wolnośc "słowa" ale to moze spowodowac swoiste zagrozenie z ich strony, uwazam ze rzeczpospolita nie powinna tego drukowac moze to ropętac powazny konflikt
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Wybaczmy im ten nierozważny krok i dajmy jeszcze jedną szanse.
Zbojkotujmy wzamian jakieś Bravo albo Popcorn... chociaż to też wartościowe lektury. No dobra to nic nie bojkotujmy lepiej obiad ugotujmy :p
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Oczywiście ,że boikot jest to dobra forma protestu, ja już od dawna boikotuję "Nasz Dziennik" Radio Maryja i Telewizje "Trwam"
 

Attachments

  • wesoły_dziadek.gif
    wesoły_dziadek.gif
    19,6 KB · Wyświetleń: 7

pako89

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie popieram przedrukowania karykatur Mahometa. To obraza uczuć religijnych i źle pojęta wolność słowa. Chyba nie musimy z tym dyskutować, ale to nie oznacza, że mamy bojkotować cokolwiek. Czy zależy nam na wzbudzeniu poczucia winy i żalu? To chyba się udało, bo naczelny Rzeczpospolitej dzisiaj na antenie Radia Zet w programie Moniki Olejnik powiedział PRZEPRASZAM.
Ważne, że my Polacy nie zachowujemy się jak knąbrne dzieciaki, które myślą, że wszystko im wolno niezauważając różnic kulturowych i mentalnych.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Oczywiście ,że boikot jest to dobra forma protestu, ja już od dawna boikotuję "Dziennik Polski" Radio Maryja i Telewizje "Trwam"
Trzeba tylko zauważyć, że bojkotować powinniśmy media któe szkodzą. A jak bojkotuje sie Patriotuczne media to taki brukowiec jak "Rz" myśli że moze wszystko.

Czy zależy nam na wzbudzeniu poczucia winy i żalu? To chyba się udało, bo naczelny Rzeczpospolitej dzisiaj na antenie Radia Zet w programie Moniki Olejnik powiedział PRZEPRASZAM.
Ale zastanowileś sie jak On to powiedział ?? Powiedział "Przepraszam ale zrobił bym to samo" :mruga: wieć jakie to przeprosiny :lol:

Wstyd i Chańba :)
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
To tylko mała próbka tego, do czego moze sprowadzić wyprzedaż majątku narodowego. Media, banki, surowce energetyczne, energia...
"Rzeczpospolita" reprezentuje interesy obcych.
Takich mielismy decydentów. Taką mamy Polskę. B)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
To tylko mała próbka tego, do czego moze sprowadzić wyprzedaż majątku narodowego. Media, banki, surowce energetyczne, energia...
"Rzeczpospolita" reprezentuje interesy obcych.
Takich mielismy decydentów. Taką mamy Polskę. B)
Masz Rację :) ... tylko "Rz" była od zawsze obcą gazetą, a ma bardzo wymowny tytuł, większości kojażący sie z polską.
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Taboretix widzę ,że bardzo atakujesz Rzeczpospolitą.Interesuje mnie czy tez ta gazeta nie podobała Ci sie jak atakowała SLD,czy wtedy była mądra i sprawiedliwa?Atakowała po Twojemu (czyt. zgodnie z wytycznymi potentata medialnego Rydzyka)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Taboretix widzę ,że bardzo atakujesz Rzeczpospolitą.Interesuje mnie czy tez ta gazeta nie podobała Ci sie jak atakowała SLD,czy wtedy była mądra i sprawiedliwa?Atakowała po Twojemu (czyt. zgodnie z wytycznymi potentata medialnego o.Rydzyka)
Co do "Potentata medialnego" to kiepska aluzja.
A co do "Rz" to ta gazeta nigdy nie budziła mojej sympatii, z powodów poglądów pro komunistycznych i lewicowych oraz liberalnych. Czyli taki bliźniak "GW".
Ale to co zrobili, wymaga największej pogardy. A jako Ktolik powinienem zwracać uwagę na takie chcniebne nieposzanowanie czyjejś wiary. Wiara to najwarzniejsza rzecz jaką posiada człowiek i dlatego nie pozwolę na beszczeszczenie symboli religijnych.
A jeszcze jeden powód to oczywiście zwykła glupota dziennikarzy tam pracujących. Jako gazeta napewno wedzieli jakie taka publikacja miala skutki w stotunku do innych krajó publikujacych. A wieć działali świadomie i z premedytacją. Wykazali sie tym samym iż nie są w stanie być dziennikarzami ponieważ prakuje im wyobraźni a ponad to dziłają na szkodę państwa i stwarzają realne zagrożenie co do życia ludzi i całej gospodarki.

Więc całość wywołala we mnie zwykłą złość. A podkreślam że nigdy nie popierałem tak glupiej gazety, tyle że była ona glupia jak każda inna ( czyt. Pro komuchowska ) a teraz pokazała szczyt wieć mogę :D
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
nie uwazam zeby zbojkotowac Rzeczpospolita. w wiekszosci zgadzam sie z pako89
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
nie uwazam zeby zbojkotowac Rzeczpospolita. w wiekszosci zgadzam sie z pako89
W pewnym sensie "Pako89" ma racje, ale już pisalem że co to za przeprosiny, kiedy powiedział i tak że zrobił by to samo. To tak jak powiedzieć już nie będe kradł i zaraz okraśc pierwszą lepszą osobe :/ a pozatym wiedział co z teog bedzie i to mnei najbardziej wkurza :(
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
redaktorowi Rz sie nie dziwie bo ostatnio islam mi sie kojarzy tylko z granatem itd. , ale zeby od razu mieszac do tego jedna z najwazniejszych postaci tej religii...

ale i tak nie uwazam zeby ta gazete bojkotowac :p
 

jajeczko

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
oko murzyna:)
mi już brakuje słów na zachowanie co poniektórych osób. Co RZ chciała pokazać? że nie boi się muzułmanów? Czy oni w ogóle mają sumienie. Rozumiem, przeprosili, ale sam fakt.. no to jest tak samo, jakby ktoś narysował karykturę Jezusa z bombą na głowie [no bo nie powiecie mi że wszyscy chrześcijanie są święci] i opublikował to w gazecie.. potem ta gazeta przekopiowałaby to do swojej gazety i łańcuch ciągnąłby się dalej. Czy oni nie pomyśleli o konsekwencjach? i Ci ludzie są wykształceni... choć bez rozumku.."A to Polska właśnie". brak słów, po studiach przeprowadzam się yyyyy.. do Niemiec:p pozdrawiam
 
Do góry