Rządowa Bryka Dla Ojca Rydzyka

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
INTERIA.PL
Nie do wiary! Wystarczy jeden telefon w imieniu księdza Tadeusza Rydzyka, a minister staje na baczność.


"Fakt" sprawdził, jak potężne są wpływy dyrektora Radia Maryja. Zamówił dla niego limuzynę w resorcie rolnictwa. Szok! Minister Krzysztof Jurgiel błyskawicznie spełnił życzenie. Osobiście wysłał rządowy samochód dla księdza Rydzyka.

Co o tym sądzicie?
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Co o tym sądzicie?
Chamska prowokacja i tyle, a kto uwierzył ?? :lol: Co dziennikarz faktu powiedział ?? I czemu niby nie możan podwieść o.Rydzyka za rządowe pieniądze?? Czyli nasze !! Sluchaczy Radia, ja jestem całkowicie za :) Wkońcu to moje podatki i do takich celów mogą być wykorzystane.

Zlodzieje robili wszystko z naszymi piędniędzmi i jeszcze nie są osądzeni, myśle tu o komuchcach. A takidobry czlowiek jak o.Rydzyk w poterzebie, czemu mu nie pomóc ??
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Widac tu sile i presje jaka Rydzyk wywiera na wladze w Polsce. Takie prowokacje sa potrzebne bo pokazuja jakie rzeczy moga dziac sie za kulisami polityki. Widac kto dyktuje warunki.
W przeciwienstwie do Taboretixa irytujacy jest dla mnie fakt, iz pieniadze przeznaczane sa na kaprysy i zachcianki Rydzyka a nie na inne zdecydowanie wazniejsze cele :/
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
moim zdaniem Traumatic ma w 100% racje. czegos takiego nie moze byc. widac ze polityka w Polsce jest nadal chora :/
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Jeszcze jedno, jeśli mogę. Taboretix - napisz szybko jakiegoś posta! Jeśli dobrze widzę, widnieje tam diabelska liczba! :bag: Nie igraj z ogniem piekielnym!
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
niech se odpali bryke z pieniedzy sluchaczy RM !
i nie wszyscy polacy kochaja rydzyka, wiec nie koniecznie sa zadowoleni z tego co sie robi z ich kasa.
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
niech se odpali bryke z pieniedzy sluchaczy RM !
i nie wszyscy polacy kochaja rydzyka, wiec nie koniecznie sa zadowoleni z tego co sie robi z ich kasa.
Lol. :lol2: Kompletnie nie zrozumiałeś, co napisałem. Tak mi przykro. Od razu widać, że nie jesteś w temacie. Aluzja, ironia - trudne slowa?
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Chamska prowokacja i tyle, a kto uwierzył ?? :lol: Co dziennikarz faktu powiedział ?? I czemu niby nie możan podwieść o.Rydzyka za rządowe pieniądze?? Czyli nasze !! Sluchaczy Radia, ja jestem całkowicie za :) Wkońcu to moje podatki i do takich celów mogą być wykorzystane.

Zlodzieje robili wszystko z naszymi piędniędzmi i jeszcze nie są osądzeni, myśle tu o komuchcach. A takidobry czlowiek jak o.Rydzyk w poterzebie, czemu mu nie pomóc ??
JESTEŚ BOSKI! :D :D :D
 

Attachments

  • wesoły_dziadek.gif
    wesoły_dziadek.gif
    19,6 KB · Wyświetleń: 6

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Polska rządziły komuchy taraz kolej na kler. I tak władza z rączki do rączki. Od lewej do prawej. :/.
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
to moze mi objasnisz na czym polega moje niezrozumienie tematu? :eek: a moze to ty opatrznie zrozumiales moja wypowiedz? :]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
buehehehe,
"pewnie zżarła By Nas Ta Europejizacja,
gdyby nie papa Rydzyk i jego radiostacja"

kocham ten kraj ! :D
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A ja też coś napisze.... pierwsza rzecza to sytuacja jaka była prowokowana :lol: bardzo dziwna sytuacja.

A druga zprawa !!!! Nich teraz ktoś z Was zadzwoni do Ministra, którego kolwiek !!! Czy dziennikarz "Faktu" ma jakiweś wtyki, ministrowie są tak zajęci sprawami polski że napewno nie odbierają pierwszych lepszych telefonów.
Jeżeli już coś, to co najwyrzej do ministerstwa sie gość mógł dodzwonić, a powszechnie wiadomo że ministerstwo nie jest jeszcze wyczyszczone z komuchów.

I już prowokacja gotowa. Tylko że Ani minister, ani o.Rydzyk nie mieli z tym nic wspólnego :lol: no i jak moża jeszcze wierzyć w takie glupoty ???
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
to dlaczego premier i minister za to przepraszaja? :niepewny:
Śmieszne to wszystko jest i żałosne. :/ Jakby w Polsce innych problemow nie bylo,a Rydzyk ciagle na pierwszym planie.A przeciez o to mu chodzi:]
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
to dlaczego premier i minister za to przepraszaja? :niepewny:
Śmieszne to wszystko jest i żałosne. :/ Jakby w Polsce innych problemow nie bylo,a Rydzyk ciagle na pierwszym planie.A przeciez o to mu chodzi:]
Masz 100% racji ,ale niestety wszystkie inne problemy zaczynają sie w Toruniu w ośrodku władzy,której nawet KK nie jest w stanie usunąć!
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Ja też nie przepadam za o.Rydzykiem ale myślę, że ten telefon to był po prostu szczeniacki wybryk < < . I czego ten redaktor dowiódł?? Że księżulek ma takie wpływy i znajomości, czy że Polacy zaniżają poziom i kulturę????? :mruga:
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
. I czego ten redaktor dowiódł?? że Polacy zaniżają poziom i kulturę????? :mruga:
I to jest dobre spostrzeżeni, calkowicie się w tymtemacie zgadzam, dowiedziałem sie wreszcie o co chodziło, i to poprostu zwykłe chamstwo, a czy o.Rydzyk tak kiedykolwiek zadzwonił ?? Domniemywać to sobie możan, a i tak te miliony polaków wiedzą swoje, te które sluchają RM i już. A takei marne ataki na nic sie zdadzą. Tylko opinię sobie pogorszyli tym faktem :lol:
 

eR Te

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
skąś :P
Ja poczekam i zobacze czy nasz jak narazie przyznam niezawodny premier sie w tej sprawie wypowie!! jezeli byscie cos wiedzieli to dajcie znac!! pozdroofka
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja poczekam i zobacze czy nasz jak narazie przyznam niezawodny premier sie w tej sprawie wypowie!! jezeli byscie cos wiedzieli to dajcie znac!! pozdroofka
JA juz slyszalem :) Upomniał Pana Ministra. No ale myślmy po ludzku. Slyszałem ten telefon. Jeżeli człowiek tak bardzo prosił, a minister w pośpiechu i geście uprzejmośći urzyczył mu samochodu, którego kierowca i tak nic w tym czasei nie robił, a ma przecież płacone za dniówke, a nie od kilometrów. Puścił chłopa ponieważ koszt ( tak wyliczyła telewizja ) wyniósł około 3 złote, nie było to wcale drogie. A pomógł człowiekowi co BARDZO DOBRZE o nim świadczy :) A że był to tak porządny czlowkei jak o. Rydzyk no to coe :p , a z pewnością o.Rydzyk nigdy by o takie coś nie prosił.

No ale "Fakt" to gazeta brukowa, zaspokajająca najprostrze potrzeby prostego społeczeństwa. Dala prostym ludziom SENSACJE i oni sie cieszą że znowu coś o o. Rydzyku napiszą. A tak naprawde nie mają sie czego czepić ponieważ ten człowwiek jest bradzo dobry i oddany wszystkim wspólnym dziełom. Sam bym mu pomógł gdybym był tym ministrem :)
Wkońcu to był koszt minimalny ( 3 zł , chcecie to zapłace :p ) a dobry uczynek :) i spójrzmy na to z tej strony :D
 
Do góry