Rozstępy ://

..::ZACHAR::..

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
taaa trzeba bylo witaminki brac i by nie bylo problemu ;), rozstepy ktorych sie nie "pielegnuje" napewno nie znikna, nie opala(to sa blizny) moze amsci cos pomoga ale to trudno poweidziec.......
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
jejkuuu ludzie od jakiegoś czasu mam mocno fioletowe kreski na pośladkach ! Nie wiem jak to się mogło stać ...Kiedyś myslałam ,ze rozstepy mają tylko "grubszE" osoby ;/ ehhh i na dodatek te kreski sa pionowe i poziome :| . Na masaże żadne na penwo sie nie zapisze... Kremów żadnych droższych pewnie tez narazie nie kupie...co zrobić? nie chce żeby mi zbladły i pozostałły do końca życia ...na dodatek jak je masuje -bolą :|
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
jejkuuu ludzie od jakiegoś czasu mam mocno fioletowe kreski na pośladkach ! Nie wiem jak to się mogło stać ...Kiedyś myslałam ,ze rozstepy mają tylko "grubszE" osoby ;/ ehhh i na dodatek te kreski sa pionowe i poziome :| . Na masaże żadne na penwo sie nie zapisze... Kremów żadnych droższych pewnie tez narazie nie kupie...co zrobić? nie chce żeby mi zbladły i pozostałły do końca życia ...na dodatek jak je masuje -bolą :|

jak to bolą :niepewny:

to może do dermatologa :niepewny:

jak narazie nie mam rozstępów :p :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
No wąłsnie ja chodze do dermatologa z cera .... a moze pokaza rozstepy ??
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
jejkuuu ludzie od jakiegoś czasu mam mocno fioletowe kreski na pośladkach ! Nie wiem jak to się mogło stać ...Kiedyś myslałam ,ze rozstepy mają tylko "grubszE" osoby ;/ ehhh i na dodatek te kreski sa pionowe i poziome :| . Na masaże żadne na penwo sie nie zapisze... Kremów żadnych droższych pewnie tez narazie nie kupie...co zrobić? nie chce żeby mi zbladły i pozostałły do końca życia ...na dodatek jak je masuje -bolą :|


Dziwne, że bolą :niepewny:
Hm,a może ten ból nie jest spowodowany rozstępami?
Szczerze to pierwszy raz sie z czymś takim spotykam.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie wiem jak z usowaniem, chyba tylko jakis zabieg w zakladzie kosmetycznym... A zeby nie robily sie nowe i wieksze to uzywac roznych kremow na rozstepy,ujedrniac, nie wolno nosic obcislych spodni!! - łatwo sie mowi,sama nosze obcisle :D ale jak przychodze ze szkoly czy jestem w domku to je sciagam, majtki tez i ubieram luzne spodnie od dresu zeby skora troche odpoczela ;)
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Niom właśnie sama nie wiem o co chodzi...jak je masuję troszeczke mocniej to bolą jak siniaki..ale na pewno to nie sa siniaki ,bo troche dlugo juz je mam ..:| nie mam pojecia ehh... Wiecie co jeszcze podejrzewalam ?:p to pewnie moj wymysl i kompletna bzdura, ale przypomnialo mi sie ,ze ponad miesiac temu strasznie się " tłukłam" z kolega ..po pośladkach :p Tylko wiecie faceci nie mają wyczucia i to naprawde poteżnie bolało :p Oczywiscie wątpię,ze te moje "rozstepy" to wynik tej zabawy, ale jednak sie nad tym zastanawialam ;):p

Jusia1988 - chodzisz bez majtek w dresie ? heheh sorry, ale zaliczylam lekkiego karpia xD
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
a może to są żylaki.... jak fioletowe :mruga: najlpeiej dermatolog albo lekasz pierwszego kontaktu...
 

Karola_wwa

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pierwszy raz jestem na forum. Mam pytanie , ale proszę bez głupich komentarzy :niepewny: . Mam rozstępy na piersiach, udach , łydkach i wewnętrznej części ud. Na basen ani na plaże sie już raczej nie wybiorę, ale mam większy problem. Czy nie przeszkadza to w kontaktach seksualnych i nie zniechęca partnera :( . Nie wiem co mam zrobić , jestem kompletnie załamana :(
 

ave

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
przed komputerem
nie badz zalamana. Mi to nie przeszkadza, owszem wstydze sie, ale wiem ze bardzo duzo dziewczyn ma takie problemy. Ja rozstepow sie nie pozbylam, ale je splycilam i sa mniej widoczne. Juz w ktoryms temacie napisalam ze codzinnie rano i wieczorem sie balsamuje, zwyklym balsamem jesli ktos chce moze to byc balsam specjalny na rozstepy, ale nie jakis super drogi. Na rozultaty niestety trzeba dlugo czekac, ale jakies sa, no i skora duzo ladniej wyglada.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
A ja jak bedę miec 18 latek , to ide na laser ... tata powiedział ze mi zapłaci za to ..... cena gdzies około 1 tys. ale wiem ze na wiecej musze się spodziewac ...
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
tez mam problem z rozstępami i używam "slim extreme 3-D" SPA serum przeciw rozstępom(redukuje, uelastycznia skórę i wygładza) z EVELINE(koszt ok 10 zł chyba).Mnie tam pomaga... kiedyś kupował jakiś środek w aptece ale nazwy nie pamiętam... taki biały z różową nakrętką:) A propo dziewczyny aby kuracja na rozstępy była owocna należy regularnie wmasowywać krem(najlepiej tuż po prysznicu podczas którego szorstką gąbka masowało się te miejsca) i jeszcze jedno to nam sie tylko tak wydaje że są one nie wiadomo jak widoczne.Tak naprawdę ich nie widać; jak sie już pojawiły zaakceptujcie to szybciej się zmniejszą
pozdrawiam :)
p.s. dermatolog tylko poleci wam jakieś kremy ale nic nie zrobi
p.s. myślę że dwoje ludzi sie dobiera nie pod względem rozstępów tylko czego innego :D
 

Dominika25

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
tez mam problem z rozstępami..
Witam! moje rozstepy sa biale, mam je bo kiedys przytylam 10kg a teraz schudlam no i zostala pamiatka, gdzies wyczytalam ze masc Tointex (10zl) pomaga, na ulotce napisane jest zeby stosowac ja 3x dziennie i w zaleznosci od tego jakie sa zmiany to kuracja potrwa od kilku do kilkunastu tygodni, ja stosuje masc 4 dzien i juz mi sie konczy:(( chcialam zapytac czy ktos kiedykolwiek jej uzywal i jakie byly efekty?? Pzdr!
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
problem.. mój i także... niestety musz esie do niego przyzwyczaić właściwie to tego nie widać,i można je nawed zakryć :D :D na tyłku mam... ;)
 

Mambaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc moze mi pomożecie...Mam 15 lat i rozstępy na brzuchu i ramionach . Byłam na usuwaniu ich metodą podciśnieniową . musze powiedziec ze poprawa jest 60 - 70 % ale chce 100% znacie jakieś sposoby ? Rozstepy sa ozywione .Miałam tez zabiegi pod lampą "Bioptron" . Aktualnie używam kremu "No scar" czy pomoże? prosze o pomoc jak je całkowicie usunąć!!
 

Annelka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja się smarowałam kremem Avent, ładnie nawilżył skórę i sprawił, że rozstępy stały się jaśniejsze, teraz są prawie niewidoczne. Można go kupić przez internet w sklepie junior.euromall.pl
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja robiłam mikrodermabrazje bo miałam rozstępy na pośladkach i udach. W salonie do którego chodzę zaproponowali mi własnie serię mikrodermabrazji diamentowej, dostałam 30% rabatu ( zawsze tam dają przy seriach) i wykonałam zabiegi. Pozbyłam się wszyskich blizn, są już praktycznie niezauważalne, a miałam naprawdę spory problem z tym. Także to jest mój sposób - sprawdzony!
 
Do góry