Rozstepy cos co nie daje mi spac

xGABIx

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witajcie mam wielkim problem a sa nim rozstepy!

Ja mam dopiero 17 lat fakt do szczuplych nie naleze ale widze ze sa grubsze a nie maja takich problemow jak ja czyli rozstepow....;(((( prosze jezeli macie jakies skuteczne metody to prosze podajcie je bo juz nie moge patrzec na moje cialo mam rozstepy na biodrach,pod kolanami i teraz widze ze robia mi sie na brzychu ...prosze poradzcie cos??

Czy schudniecie by cos pomoglo???

prosze o rady;((
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Myślę, że by pomogło.
Tylko takie spokojne, wolne schudnięcie, a nie na szybko.
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
Rozstępy powstają na skutek wzrostu masy ciała, skóra rozciąga się przez gromadzącą się pod nią tkanką tłuszczową i powstają pęknięcia widoczne jako rozstępy. Czasami powstają one też podczas okresu dojrzewania, gdy zmienia się twoje ciało. Mi rozstępy zostały po ciąży, ale odpowiednia pielęgnacja i preparaty zminimalizowały ich widoczność. Dobra dieta, sport - schudniesz na pewno. I rozstępy nie będą się tworzyć. pozdrawiam
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
np. Prolagene, popytaj w aptece. całkowicie nie zejdą, nie ma co marzyć ;)
ale zbieleją i spłycą się na pewno.
 

xGABIx

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
o tym to niestety wiem....chcialabym zeby chodz troche byly niewidoczne bo znowu nie sa az tak wielkie....czasem ich wogole nie widac a czasem nie da sie ich ukryc
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Rozstępy NIE ZNIKNĄ jeśli schudniesz, jeśli już je masz, to możesz je jedynie lekko zmniejszyć kosmetykami, ale nie licz, że znikną. Rozstępy powstają wtedy, kiedy ciało szybko rośnie lub przybiera na wadze. Ja jestem szczupła, a mam je na plecach i na nogach, to dlatego, że w wieku 13 lat nagle "wystrzeliłam" w górę. I nic nie poradzisz. Trzeba z tym żyć.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Też mam rozstępy na plecach. Mówią mi, że mnie kablem leją ;P Obawiam się, że nie znikną ale możesz je trochę "zamaskować"
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
nic nie zrobisz, zostaną, jak sie dobrze opalisz to nie beda tak widoczne,.

Rozstępy powstają na skutek wzrostu masy ciała, skóra rozciąga się przez gromadzącą się pod nią tkanką tłuszczową i powstają pęknięcia widoczne jako rozstępy

nie tylko tkanką tłuszczową ;]
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Rozstępy nie znikną jak schudniesz! Rozstępy ma wiele kobiet w różnym wieku. Badania pokazały, że prawie 80% kobiet. Najlepsze są kremy i tak naprawdę musisz popróbować, bo to różnie na ludzi działa. Rozstępy pojawiają się nie tylko jak tyjesz, ale także jak chudniesz albo dojrzewasz. Czasami przyczyną jest niedobór cynku..
 
Do góry