różowye ubrania

Fornakter

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Elbląg
czy Wy byscie sie ubrali w rozowa np koszule? czy cos innego? bo z tego co widze w tych nowych 'super' modach to coraz wiecej wystepuje takie cos u facetow, taka koszula to juz chyba norma, a juz widzialem rozowe swetry, koszuli... jak dla mnie to jest masakra i porazka, ja nigdy bym takiego czegos nie zalozyl, a co Wy o tym myslicie? ubrali byscie sie w takie cos? np na jakas imprezke/wypad do pubu rozowa koszula...?
 

agunia13

Zbanowany
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Róż to kolor jak każdy inny. Nie wiem skąd niechęć niektórych facetów do tego koloru. Widziałm kumpla w takiej koszuli i całkiem fajnie wyglądał.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
A łososiowy ? to jest też róż ?
 

agunia13

Zbanowany
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
42
nansen napisał:
A łososiowy ? to jest też róż ?



Łososiowy pochodzi od pomarańczowego ale podobny jest do różu
smile.gif
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie mam żadnego różowego ubrania, i najbliższym czasie nie zanosi się abym miał. Po prostu nie podobają mi się ubrania w tym kolorze. Nie przeszkadzają mi za to inni mężczyźni ubrani w różowe koszule/t-shirty itp. Dla niektórych jest to oznaka 'pedalstwa', ale jak dla mnie, jest to raczej oznaka odwagi, gdyż nie każdy zdobył by się założyc coś takiego.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Nigdy (przynajmniej teraz tak uważam; mam taką nadzieję) nie włożę na siebie ubrań w tym kolorze. Może dlatego, że zdecydowanie wolę ciemne barwy.
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja jako kobieta sądzę,że tylko prawdziwy mężczyzna odważy się ubrać różową koszulkę.
Nie mam nic od różowych koszulek u facetów.
 

MANAK

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
na przykład Andrzej Lepper ostatnio miał różowa koszule albo Maleńczuk w dużych dzieciach jak Wojciech man mu powiedział ze ma różową koszule to on powiedział ze to jest łosośowy a nie różowy. Mi bardzo podoba się taka koszula ale bał bym sie komentarza innych osób.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Mam łososiowe koszule i do brązowego garnituru pasują, ale barbie-blond różu raczej nie założę :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Łe..
A idżcie..
Facet w różowym? :eek:
A no fakt..
Mój kuzyn :lol:

Ale ja tam nie przepadam za facetami w różowym :lol:
Tak gejowsko to wygląda xD

Ale raz na jakiś czas to sobie chodźcie :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi sie nie podoba jak gosc sie ubierze nia rozowo
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
swojemu facetowi nie pozwoliłabym się ubrać w różową koszulę bo mu to kompletnie nie pasuje :mruga:
ale nie mam nic przeciwko różowym koszulkom u innych, niektórym to bardzo pasuje :D jak przypomnę sobie kamerzystę ze studniówki właśnie w różowej koszuli... mmmmm super!! :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie cierpię różowego. Jak widzę nażelowanego kolesia po solarce w różowej obcisłej koszuleczce to aż się rzygać chce.
 
Do góry