Rózowy

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
co sądzicie o rózowych ubraniach dla faceta, np o rózwej koszulce, krawacie, bokserkach :/

jak dla mnie duza ilosc rózowego w ubraniu dziewczyny nie wygląda fajnie, a co dopiero jak facet ubierze sie na rózowo, to jakies takie niemęskie.

A moze którys z naszych panów nosi sie w takim kolorze??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
widze takich fecetow i to coraz czesciej, wygladaja jak "męskie kobiety lekkich obyczajów" Zalosne to jest , i zalosnie wyglada.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja tam nie mam nic do nikogo jak sie ubiera- grunt to ze czuje sie w tym wygodnie i podoba sie sobie- ubiera sie dla siebie a nie innych- a tak poza tym co w rozowym jest zle? bardziej burdelowy kolor to czerwony? czy nie? a przeciez czerwony purpurowy czesto znajdujemy w jakichs lokalach bardzo eleganckich na dawniejszych stylach wzorowanych- nie mamy nic do czerwonych bluz- jakos tak ten roz jest traktowany jak czerwony w "osadzie" kolor jak kolor- a ten z wielkim stereotypem- zupelnie nie wiem dlaczego:)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
U nas w szkole jest taki pedałek co nisi różowe bluzki i wkłada je do spodni :lol2:
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
2sxy4u ja nie mam nic do koloru rózowego, tylko wkurza mnie jak widze kogos ubranego od stóp do głów w kolrze rózowym, moze to wynika z faktu ze miałam niemiłe doswiadczenia z "rózowymi dziewczynami" ( pojecie to uzywam do okreslenia ubioru, znaczy sie )

wcale tu nie uogulnie, bo przeciez nie wszyscy sa tacy sami, tylko mówie ze bardzo czesto spotykam sie z negatywnym zachowaniem takich dziewczyn względem siebie, mojego otoczenia.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
no sa takie i mnie przez ubior tak nientorzy traktuja aczkolwiek nigdy na calo na rozowo sie nie ubioer mam jedynie doodatki w tym kolorze ubran nie:) mam bialo rozowa capke z daszkiem torebke- ale lacze to z czarnym- nie lubie szczerze takiego typowo calego ubrania rozowego- w calych kolorach lubie tylko klasyke czern i biel:) no w sumie wiekszosc jak mowisz panienek rozowych to naprawde glupie i puste dziewuszyska ;/ i przez nie czlowiekowi non stop pruja rajty::D
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mówisz o tych 15-16 latkach z tapetą na twarzy zamiast makijażu?
JAk dla mnie to w różowymw yglądaja ślicznie tylko naprawde małe dzieci/dziewczynki, tak bardzo niewinnie i no wiecie:)
Róż ma ładne odcienie, ale tak jak mówią dziewczyny, w pojedynczym egzemplarzu jako dodatek, nie jako całość od butów przez spodnie, skarpetki, stringi, stanik push-up, bluzeczke z koronki przeswitującej i cała plastikową biżuterię:p Ciekawe kiedy różowe zęby sobie zaczną zakładać...
 

malenstwo0023

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
358
Punkty reakcji
0
Miasto
anioł mnie upuscił
No coż na szczęscie faceci sa na tyle madrzy by sie na rozowo nie ubierac. Brrr... Jak by to wyglądało!!! Oczywiscie sa wyjatki ale to tylko sporadyczne przypadki.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej to jest teraz jezzi i na lansie wiec wara od rozu !

ja bym sie w to tez nie bardzo ubral...
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
Haha, kiedyś na koloniach musiałem przebrać się za dziewczynę. xP
Cały różowy + umalowany również w takim odcieniu. :p

Nigdy więcej różowego. ^^

heheh w sygnaturce twoj pies tez cos pod odcien jakiegos rozu zalatuje:D:D


rużowy jaest dla 15-16 latek (oraz dla pedaów)a nie dla facetów
eee no "oddychoj że"



zaraz wam dam cos rozowego !!! co znalazlam

www.darko.blog.onet.pl

troche dlugo sie laduje! spuchniecie jak zobaczycie co znaczy roz
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Każdy sie ubiera tak jak chce,jeśli komuś sie podoba różowy to nikt mu nie zabroni sie tak ubierac.W rózowe rzecy sie nie ubieram.Nie pasuje to do mnie.Raczej do żadnego mężczyzny nie pasuje różowy.Chyba sie nie myle?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Każdy ma swój styl a jesli to komuś przeszkadza to niech nie patrzy ! I najpierw spojrzy na siebie ! Nie mam nic przeciwko. Mój chłopak nie lubi jak (nawet) ja nosze róż <_< czasem biore to pod uwage ale to jest mój styl i dla nikogo go nie zmienie bo czuje sie pewnie w tym co nosze ! B)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Mi osobiście nie podobają się faceci w różu i bym nie chciała żeby mój facet nosił ubrania w takim kolorze.Jednak jak ktoś lubi,to niech nosi.Dla mnie to bez różnicy.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Nigdy w życiu nie nosiłem i nie będę nosił jakiejkolwiek części garderoby w kolorze rożowym-nienawidzę tego koloru jest beznadziejny, dla chłopaka w ogóle nie pasuje. Takie jest moje zadanie :kwasny:
 
Do góry