Różnice wyznaniowe wśród forumowiczów

zapraszam do oddania głosu i wypowiedzi

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nadal podtrzymuję : Jeden Bóg i wiele drug do Niego !!
A jedna bardziej prosta, a druga bardziej pogmatwana z większa możliwością zbłądzenia. No i trzeba którąś drogę wybrać, bo brak decyzji oznacza stanie w miejscu na rozstaju.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
A jedna bardziej prosta, a druga bardziej pogmatwana z większa możliwością zbłądzenia. No i trzeba którąś drogę wybrać, bo brak decyzji oznacza stanie w miejscu na rozstaju.
oj jakże filozoficznie Lobo zabrzmiałeś w swym 5000 poście !! ;)

tak jednym jest łatwiej innym trudniej punktacji i tak nie znamy dokładnie (Dekalog nie ma skali punktowej grzechu ;) )
mam nadzieję że spotkamy się po tej dobrej "drugiej stronie" ;) !!
 

leniwa_cisza

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Z początku głeboko wierząca katoliczka, póżniej zielonoświątkowiec, gdy okazało się, że i to mi nie odpowiada, rozpoczęłam poszukiwania, które doprowadziły mnie do ateizmu :) Wierzę, że boga nie ma. Czy jestem wojującą ateistką? Chyba nie, chociaż lubię innym udowadniać, że boga nie ma. Podziwiam natomiast ludzi, którzy naprawdę wierzą, wiedzą w co, umieją o tym opowiedzieć i odpowiedzieć na moje pytania. Wiem wtedy, że takiej osoby nie przekona żadna siła i to mi imponuje.
 

leniwa_cisza

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Myślę, że na tym się skończy, chociaż oczywiście nigdy nie wiadomo ;) Póki co, jestem spokojna o swoje poglądy i nie zanosi się na zmiany. Naprawdę wierzę, że boga nie ma. Zanim zdeklarowałam się jako ateistka dużo o tym myślałam, starałam się poznać różne poglądy na świat, ale żaden mnie nie przekonał, doszłam za to do wniosku, że na świecie nie ma miejsca dla boga. Ale może kiedyś dowiem się czegoś, co zmieni mój sposób postrzegania świata? Odkryję jakąś religię, która okaże się mieć więcej sensu? Wąpię, ale muszę liczyć się z taką ewentualnością :) W końcu poglądy opierają się o naszą wiedzę, a ja nie twierdzę, że wiem wszystko ;)
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Myślę, że na tym się skończy, chociaż oczywiście nigdy nie wiadomo ;) Póki co, jestem spokojna o swoje poglądy i nie zanosi się na zmiany. Naprawdę wierzę, że boga nie ma. Zanim zdeklarowałam się jako ateistka dużo o tym myślałam, starałam się poznać różne poglądy na świat, ale żaden mnie nie przekonał, doszłam za to do wniosku, że na świecie nie ma miejsca dla boga. Ale może kiedyś dowiem się czegoś, co zmieni mój sposób postrzegania świata? Odkryję jakąś religię, która okaże się mieć więcej sensu? Wąpię, ale muszę liczyć się z taką ewentualnością :) W końcu poglądy opierają się o naszą wiedzę, a ja nie twierdzę, że wiem wszystko ;)
jako teista trzyma za ciebie kciuki !!
 

matejanka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
923
Punkty reakcji
0
Myślę, że na tym się skończy, chociaż oczywiście nigdy nie wiadomo ;) Póki co, jestem spokojna o swoje poglądy i nie zanosi się na zmiany. Naprawdę wierzę, że boga nie ma. Zanim zdeklarowałam się jako ateistka dużo o tym myślałam, starałam się poznać różne poglądy na świat, ale żaden mnie nie przekonał, doszłam za to do wniosku, że na świecie nie ma miejsca dla boga. Ale może kiedyś dowiem się czegoś, co zmieni mój sposób postrzegania świata? Odkryję jakąś religię, która okaże się mieć więcej sensu? Wąpię, ale muszę liczyć się z taką ewentualnością :) W końcu poglądy opierają się o naszą wiedzę, a ja nie twierdzę, że wiem wszystko ;)
Przy takie deklaracji nie potrafie sie oprzec i daje Ci namiary na Trzeci Testament czyli http://www.trzecitestament.com/a Ty juz zrobisz z tym co zechcesz a wlasciwie Twoj aniol stroz Cie poprowadzi o ile go posluchasz.
Mozesz go oczywiscie zignorowac, ale prosze Cie tylko o to abys przez dwie minuty posluchala go w swoim sercu
serdecznie pozdrawiam
 

Beit

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
A gdzie w tej ankiecie jest Kościół Ewangelicznych Chrześcijan, Kościół Chrześcijan Baptystów i Kościół prawosławny? Powinno się wyrzucić judaizm, islam, satanizm i deizm z tej ankiety.
Co to ma być "wolny chrześcijanin" jakiś twór wierzących ale nie praktykujących czy chodzi o Kościół Wolnych chrześcijan?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Beit.
Sonda jest tylko orientacyjna, nie mam też zamiaru zamieszczać w niej wszystkich wyznań swiata. Wpisałam te, z którymi się spotkałam na tym forum, jeżeli czyjegoś wyznania nie ma - zawsze moze zaznaczyć 'inne' i wypowiedzieć sie tutaj w poście. cz to naprawdę takie trudne? nie chcesz - nie wypowiadaj się, nie bierz udziału w ankiecie i po problemie :)
 

Pentecostal

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ależ ja nie oczekuję żebyś wpisywała dziesiątki tysięcy wyznań a jedynie te które mają jakieś znaczenie w Polsce. W Polsce wyznawców judaizmu jest bardzo malutko i większość z nich to osoby które wyznają judaizm ze względu na tradycję. Nie będą się tutaj raczej wypowiadać bo oni nie nawracają na swoją stronę. Muzułumanów też nie zobaczysz bo siedzą na własnych forach dyskusyjnych.

Ale zrobisz jak zechcesz ;)
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Ależ ja nie oczekuję żebyś wpisywała dziesiątki tysięcy wyznań a jedynie te które mają jakieś znaczenie w Polsce. W Polsce wyznawców judaizmu jest bardzo malutko i większość z nich to osoby które wyznają judaizm ze względu na tradycję. Nie będą się tutaj raczej wypowiadać bo oni nie nawracają na swoją stronę. Muzułumanów też nie zobaczysz bo siedzą na własnych forach dyskusyjnych.

Ale zrobisz jak zechcesz ;)

Które to już konto ?
Ze setne chyba.
 

Pentecostal

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jakie setne konto? :bag: Nie używam już konta Beit bo żeby nick zmienić to trzeba nie wiadomo cemu zapłacić.
Kilka osób z tąd ma jakieś do mnie humory że jestem czyimś wcieleniem... lol

Ps. nawet 5 kont tu nie mam.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Beit. Czasem się zdarzy,że z jakiejś przyczyny trzeba utworzyć nowe konto.
Ale Ty jesteś tu chyba rekordzistą (?).
Przeczytaj regulamin. Za multikonto grozi ban.
I prosiłabym nie zaśmiecać tematu, bo jest o różnicach wyznaniowych wśród forumowiczów, a nie o różnicach między kontami Beita, Effathy, Pawiana, Sashy, Enki, Arthasa Menethila czy pewnie wielu innych. pozdrawiam serdecznie.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
poprosze usera (wiadomego) o kontakt
w razie jego braku
wszystkie konta zbanuje
i nowo tworzone rowniez bede banowal
koniec zabawy.........
 

herbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
36
ja jestem młodym luteraninem. oczekuję na konwersję z kościoła kościoła katolickiego. Jeśli ktoś naprawdę kocha boga to niech zmieni wyznanie, bo to co się dzieje w kościele katolickim to... masakra...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
w każdym wyznaniu coś się znajdzie i cos bedzie sie działo. nie tylko w krk
 
Do góry