Roznica wiekowa

9419

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Mam pewien 'problem' ktory nie daje mi spokoju wiec chcialam sie dowiedziec co wy o tym sadzicie.
Tak, wiem ze na pewno mnostwo temetow tego typu juz bylo jednak chcialam zalozyc swoj, nowy.
Wiec mianowicie..
W wakacje (lipiec) poznalam chlopaka.
Juz od poczatku mi sie spodobal.Jego charakter, styl pisania (wiem to moze sie wydac smieszne) ale po prostu takich chlopakow jak on jest bardzo malo.
Jest milusi, opiekunczy i moim zdaniem nadawalby sie na ideal chlopaka.
Problem w tym ze jest o 10 lat starszy ode mnie.Odleglosc miedzy nami tez jest dosc duza.
Piszemy ze soba na gg jak rowniez sms'y.
Zaznaczam ze jeszcze sie nie spotkalismy.
Zakochalam sie w nim bardzo i trudno mi jest zyc bez Niego.
On tez mowi ze bardzo mnie kocha jednak nie wiem czy jest w tym wszystkim sens.
Chwilami czuje sie naprawde szczesliwa, a czasami zastanawiam sie czy on mnie nie oszukuje.
Waszym zdaniem warto sprobowac czy nie?
Przepraszam ze tak chaotycznie ale nie myslalam ze umieszcze jakis post na forum..
 

duzia_baczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
160
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Po nicku sądzę, że 16. Więc Twój "ukochany" 26.
Owszem, jest dużo takich tematów, i w każdym z nich autor spotykał się z krytyką. Dlaczego? A dlatego, że nie ma czegoś takiego jak miłość przez internet, moja droga.
 

9419

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
raczej innego zdania jestem..
nie malo jest ludzi ktorzy poznali sie przez internet i teraz sa razem.
 

duzia_baczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
160
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Nie mało jest też ludzi, którzy po takich spotkaniach nie mieli tyle szczęścia. Ja już rozumiem, różnica 2 lata, fajna rozmowa, ok - coś takiego warto przenieść to świata rzeczywistego. Ale jeśli dorosły mężczyzna pisze szesnastolatce, której jeszcze z resztą buzują hormony, że ją kocha, to wybacz.
Spójrz na swoją sytuację z punktu widzenia osoby trzeciej
 

almirante

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
164
Punkty reakcji
17
Miasto
Hades
Miłość w świecie wirtualnym nie istnieje, co najwyżej może służyć poznaniu dwojga ludzi. U Ciebie różnica wiekowa jest duża, co innego gdybyś miała lat 20, żaden normalny facet w wieku 26 lat nie związał by się z dziewczyną o 10 lat od siebie młodszą, wątpię aby leciał na paragrafy skoro może mieć dużo bardziej dojrzałe fizycznie i psychicznie kobiety. Może traktuje Cię jako dobrego kompana do rozmów, a może oczekuje czegoś więcej i wcale nie ma 26 lat. Może myśli że znalazł sobie naiwną dziewczynkę która będzie wstanie zrobić wszystko czego będzie od niej oczekiwał, nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora, zawsze trzeba mieć dystans do takiej osoby, ograniczone zaufanie.
 

peh

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
7
A on wie ile masz lat ? jeżeli wie to chyba powinien być świadom pewnych rzeczy... Jak dla mnie to on ma jakiś problem, wiadomo nie od dziś że młode lecą na dużo starszych więc pewnie pomyślał że specjalnie się nie natrudzi.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Odległość jest dość duża? Pamiętaj, miłość na odległość ma sens jeżeli odległość nie jest większa niż długość ramion.
 

9419

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja dla Niego zrobie wszystko w miare mozliwosci jednak tak tez jest z Jego strony
I przekonalam sie o tym niedawno kiedy potrzebowalam 'pomocy'.
Wie tez ile mam lat bo przeciez nie ukrywalabym tego przed Nim.
Wiadomo ze faceci w Jego wieku mysla tylko o jednym jednak po tych wszystkich rozmowach jak i o jednej najwazniejszej sam stwierdzil ze jesli chodzi o seks to on z dziewczyna musi byc dosc dlugo, musi ja poznac.
Wierze mu bo wiem ze mowi prawde.
Rozumie tez ze mam jedyne 16 lat i rozmawialismy o tym..
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Człowiek mający dwadzieścia sześć lat, ma zazwyczaj ciut inne wymagania niż szesnastolatka - nie sądzisz? Myślałaś o tym, jak miałoby wyglądać to w realu?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Człowiek mający dwadzieścia sześć lat, ma zazwyczaj ciut inne wymagania niż szesnastolatka - nie sądzisz? Myślałaś o tym, jak miałoby wyglądać to w realu?
To prawda, chociaż też w pewnym sensie wszystko zależy od tych osób i ich dojrzałości. jednak jeśli chodzi o miłość między 16latką a 26latkiem w sieci nie byłabym tego taka pewna. kontakt w realu jest zupełnie inny i ta osoba po drugiej stronie może okazać się kimś innym. co do wyznawanej miłości przez tego Pana byłabym sceptyczna, to raczej zauroczenie tak samo jak z Twojej strony
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Nie wydaje mi się, że jest to wielka, prawdziwa miłość. Poza tym nie byłabym aż tak pewna ludzi w wirtualu. :niepewny:
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
10 lat to nie jest duża różnica. Ale jeśli 26-latek nie umie poznać fajnej dziewczyny w realnym świecie to znaczy, że jednak coś musi z nim być nie tak. Albo koszmarnie brzydki albo nudny, a tylko pisać ładnie potrafi.
 
Do góry