Różne Hobby

*ArAs*

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś zbierałem małe autka, ale tak sie zdenerwowałem że porozwalałem je młotkiem miałem 2 reklamówki....... :( ŻAŁUJE..... :/
 

agatka.m

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!

Ja zbieram opakowania po czekoladach od ponad 20 lat :). Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w powiększaniu mojej kolekcji, proszę o kontakt. W tym momencie mam około 9000 sztuk, jednak spora część zbiorów się powtarza.

Pozdrawiam
agatka
 

rmarduk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
66
Punkty reakcji
1
Kolega miał ciekawe hobby, zbierał komiksy, miał ich całe łóżko :) Uważam że ciekawe zainteresowanie w szczególności że niektóre egzemplarze były na pewno trochę warte.
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Ja mam takie hobby: Zbieranie otwieraczy do piw ...
nie jest to jakieś dziwne, ale takie jest :)
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
Ech, pamiętam jak w dzieciństwie zbierałam opakowania po czekoladach - najcenniejsze były te z niemieckich czekolad, które były prawdziwym rarytasem... I jeszcze zbierałam puszki po napojach, ale kiedy się miejsce skończyło na szafie, to rodzice mi je wyrzucili ;)
Teraz zbieram pocztówki z różnych miejsc - jak jadę na wakacje, to wracam z całymi stosami ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A co powiecie na zbieranie profesjonalnej fotografii ?
Sama nie mam smykałki do profesjonalnych zdjęc,ale takie robione przez ludzi znajacych sie na rzeczy potrafia byc miodem na serce.
 

veryAnka

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
to może być całkiem ciekawe. Mi natomiast w wolnym czasie odzywa się żyłka hazardzisty. Nie chodzę na automaty, za to próbuję szczęścia w konkursach. Ostatnio próbuję na Bref.pl, można wygrać coś do łazienki albo w ogóle całą.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja się pasjonuje survivalem :D Zarąbiste jest łażenie po lasach, szukanie wody i rozpalanie ognisk :)
 

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
w dzieciństwie uwielbiałam zbierać znaczki. Skończyło się, ale teraz z uśmiechem oglądam wszystkie moje klasery.
Aktualnie to sztuka i historia to coś, co naprawdę lubię.
Mam nadzieję, że może kiedyś zamienię w pasję moje marzenia - szybownictwo i spadochroniarstwo :lol:
 

Kliwia

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
Zbieram naklejki z owoców, głównie z egzotycznych - głównie z bananów i pomarańczy itp.
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Moje hobby to numizmatyka i kultura japońska :sexy: ot takie sobie niewiele ze sobą związane dziedziny :D
 

Syachu_

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Ja zbieram zawleczki od puszek i kapsle z Tymbarka, może jakoś super dziwne i niespotykane to nie jest, ale mimo wszystko nie każdy się tym zachwyca ;)
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
odświeżę trochę temat:D

Ja zbieram bilety komunikacji miejskiej, i to nie takie tylko zdobyte przezemnie ale z całej Polski a także i świata :D
Znam sporo osób co zbierają różne dziwne rzeczy:D
np wieczka od jogurtów albo baterie, wizytówki, kalendarzyki albo zakładki do ksiazek :)
 

febris1

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moje hobby jest zupełnie zwyczajne, ale znajoma lekarka zbiera jednorazowe saszetki z cukrem - jej kolekcja jest imponująca, ma w zbiorach cukier ze wszystkich kontynentów!!! wszyscy znajomi o tym wiedzą i przywożą jej cukier ze swoich podróży
 

szymon.janczyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wiesbaden (Niemcy)
Ja już od ponad 15 lat kolekcjonuje karty telefoniczne z całego świata. W tym momencie moja kolekcja liczy ponad 5000 kart z ponad 70 krajów świata. Zbierając karty skupiam się głównie na kilku tematach, przede wszystkim zwierzęta, rośliny, papież, sport, środki transportu, znaki zodiaku, kosmos. Niewielką część mojej kolekcji można zobaczyć na założonym przeze mnie forum o kartach telefonicznych http://www.forumowisko.pl/topic/130909-karty-telefoniczne/ (zapraszam wszystkich, którzy również zbierają karty) A wszystkie karty dostępne są na ogólnoświatowej stronie kolekcjonerów http://colnect.com/pl/collectors/collector/szymonjanczyk
Tematycznie posegregowane karty przechowuje w klaserach (obecnie mam 14 klaserów), natomiast karty wg krajów są w dwóch dużych kartonach.
 
Do góry