Rozkosz

Status
Zamknięty.

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Nie znazlam takiego tematu, ale jesli jest, prosze o zamkniecie go.

Mam takie pytanie.. postanowilam, ze tutaj to umieszcze.
To jest bardziej skierowane do chlopakow, chociaz, jesli dziewczyny wiedza to rposze o odpowiedz ;)

Czy znacie moze jakies szczegolne miejsca, dzieki ktorym chlopak zacznie czuc sie jak w niebie, ale nie mowie tu o wsadzeniu reki w majtki i tak dalej...
Moze dotykanie w jakis odpowiednie sposob :p

Dzieki ;)
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Bo to jest tak, ze my wszystko mamy w d*pie. I nawet odpowiednik punktu G kobiety mamy w :cenzura:e :)


A tak na serio to moim zdaniem kazdy z nas lubi byc dotykany w rozne miejsca. Mi np wystarczy sie przytulic i juz czuje sie jak w niebie :)
 

Tomazo22

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Moje to ucho. Delikatne pocalunki, troszke jezyka a i nawet kasanie wchodzi w gre. I juz jestem pozamiatany. A z tego co wiem to faceci maja fajny punkcik na szyi zaraz po zakonczeniu wlosow na szyi z tylu glowy. Na mnie to tez dziala. No panowie wypowiadajcie sie ;)
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
mhm.. a to ciekawe wlasnie z tym punktem na szyi, gdziekoncza sie wlosy, bo niektorzy cos jednak czuja, a inni natomiast nic, pocaunki, delikatne dmuchanie a wy nic :p

no dalej panowie... ;)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
faceci lubia byc dotykani :D nie mowimy o wsadzaniu nigdzie reki ale przytulani "macani" tak w specyficzny sposob itd itp. jesli chodzi o calowanie to caluj po szyji policzkach ustach w ucho ale tak no wiesz nie wsadza sie tam jezora :D :p
no i sprobuj dzialac tak zeby czul sie pozadany xD to najlepsze jest kiedy czyje sie facet pociagajacy taki i wogule :)
w dodatku kiedy calujesz go po szyji a on nadal ma koszulke badz bluze zacznij naciagac ja i caluj jak najdalej od gory mozesz to dziala xD przynajmniej na mnie :p
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
hehe, a wiec przewaga to szyja i okolice ucha.. wiec jednak u wszystkich jest podobnie ;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
katasia napisał:
mhm.. a to ciekawe wlasnie z tym punktem na szyi, gdziekoncza sie wlosy, bo niektorzy cos jednak czuja, a inni natomiast nic

Uszy na mnie nie działają szczególnie. Ten punkt o którym piszą wyżej, raczej z tytułu długich włosów, które rzadko kiedy spinam, nie jest możliwy do określenia.
Co do szyi jednak, muszę się zgodzić.

Bądź co bądź w tych sprawach nie różnimy się aż tak diametralnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry