Rower :)

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hej!
Mam dwa pytania. Po pierwsze co sadzicie o tym rowerze- http://www.zasada-rowery.pl/rowery_444.php wydaje sie byc calkiem przyzwoity. Druga sprawa, czy ktos z Was zna jakas stronke na ktorej bylaby mapka Warszawskich sciezek rowerowych. Swoja droga kiedys z McDonald's mialem fajna ale niestety gdzies przepadla ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
czy ja wiem spoko jest, aczkolwiek nie w moim guście ;)
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
A mi się podoba. Fajnie wygląda, chyba niezłe wyposażenie, cena też przyzwoita. Moim zdaniem jest OK.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
ciekawy rowerek chociaż nie za bardzo podoba mi sie firma Maxim ale w sumie nie wiem czemu :p jakis widocznie uraz mam :p bedziesz kupować rower u Zasady ? w Wieluniu ? jeśli tak to wpadnij do Majchrowskiego do sklepu i obejżyj sobie rowerki :p duży wybór mają.

----
ojj nie doczytalem do końca Twojego postu :p jednak chyba w warszawie rowerek bedzie kupiony :p a już sie cieszyłem że może kiedyś sie przejedziemy :p

a jeśli chodzi o te ścieżki to coś takiego znalazłem :
http://rowery.free.ngo.pl/wir/sciezki.gif

http://um.warszawa.pl/v_syrenka/miasto/rower.htm

pozdrawiam
 

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
A mi się podoba ten rower. Ma rozsądną cenę. Ale nie byłam jeszcze u Zasady a nie mam daleko do Wielunia.
 
A

Alek06

Guest
ciekawy rowerek chociaż nie za bardzo podoba mi sie firma Maxim ale w sumie nie wiem czemu :p jakis widocznie uraz mam :p bedziesz kupować rower u Zasady ? w Wieluniu ? jeśli tak to wpadnij do Majchrowskiego do sklepu i obejżyj sobie rowerki :p duży wybór mają.

----
ojj nie doczytalem do końca Twojego postu :p jednak chyba w warszawie rowerek bedzie kupiony :p a już sie cieszyłem że może kiedyś sie przejedziemy :p

a jeśli chodzi o te ścieżki to coś takiego znalazłem :
http://rowery.free.ngo.pl/wir/sciezki.gif

http://um.warszawa.pl/v_syrenka/miasto/rower.htm

pozdrawiam

Czemu tak piszesz ze ta firma sie Tobie nie podoba ?
Kilku moich znajomych ma z tej firmy i nie zauwazyłam zeby narzekali ?
 

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Hej!
Dzieki za odpowiedzi!
Co do wygladu to mysle, ze to kwestia gustu. Mi sie podoba :) Jesli chodzi o same Maxim'y to po zrobieniu malego rozeznania stwierdzam, ze opinie maja dobra. Wszystko wskazuje na to, ze zdecyduje sie wlasnie na model z pierwszego postu :)
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Bardzo fajny, ale moim zdaniem trochę drogi.
Swój kupowałam kilka lat temu, i było co najmniej o 300 zł tańszy. No i parametry też miał podobne. Myślałam, że rowery tanieją :p Widocznie się myliłam.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
18
Czemu tak piszesz ze ta firma sie Tobie nie podoba ?
Kilku moich znajomych ma z tej firmy i nie zauwazyłam zeby narzekali ?

tak jak napisałem sam nie wiem czemu mi się nie podoba :p może dlatego że dużo ludzi teraz kupuje maximy a ja nie za bardzo lubie sie dopasowywac do reszty :p albo poprostu jestem tylko zakochany w Meridach :D
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Całkiem spoko mim zdaniem, cena też ok, jeżeli będziesz go oczywiście często używać, anie rzucisz w kąt po kilku wycieczkach. Jeśli jeszcze planujesz kupić to proponuje zobaczyć, co w tym sezonie proponuje Merida. Ja kupiłam kilka lat temu rower tej firmy i jestem baaaaaardzo zadowolona.
A co do planu, to z tym będzie chyba kiepsko, bo nawet jak trasy są oznaczone, to czasem prowadzą donikąd. Znam takich kilka przypadków u siebie w Warszawie. Najlepiej mieć kilka tras i znać je na pamięć, a jak się chce eksperymentować zawsze zostają chodniki albo ulice. Ja tak robie, bo gdzie by się nie było to większość ludzi i tak nie przejmuje się prawami rowerzystów.
 

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ave to masz odwrotne dosciadczenia od moich, bo ja zanim nie zaczalem sie interesowac kupnem nowego roweru, to niestety nie slyszalem o Zasadzie;) W Warszawie tez ich jakos duzo nie widzialem, czesciej wlasnie Meridy;) Katarinka, ja wlasnie mam ze 3 takie trasy - Wilanow-Powsin,dolny Mokotow i mostem Siekierkowskim az do Saskiej Kepy, ale juz mi sie troche znudzily;) Bede robil chyba tak jak Ty - najwyzej pojedzie sie ulica.
 
A

Alek06

Guest
tak jak napisałem sam nie wiem czemu mi się nie podoba :p może dlatego że dużo ludzi teraz kupuje maximy a ja nie za bardzo lubie sie dopasowywac do reszty :p albo poprostu jestem tylko zakochany w Meridach :D


No własnie ;-) a moze kupuja Maximy bo jednak okazuje sie ze to dobre rowery.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
rower fajny, taki prosty.. radziłabym nie sugerować się tylko wyglądem lecz także tym co ma..
i nie kupować przezutek z obrotowymi manetkami, bo w moim starym rowerze przy zmienianiu przezutki manetka została u mnie w ręce i mimo zmiany na shimano nie można już zgrać całego sprzętu..
 
V

VX-

Guest
Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie do czego potrzebny ci jest rower ?
jeśli chcesz sobie pojeździć w terenie kupuj- MTB
jeśli asfalt - szosowe/trekkingowe
a jeśli troche tu i tu polecam rowery -crossway
 

krolslonce

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jakoś tak się przyzwyczaiłem do górskiego roweru, że nie wyobrażam sobie przesiadki na coś innego, anwet jeśli najczęściej jeżdżę po asfalcie.
 
Do góry