Rosyjskie rakiety, a sprawa Polska.

M

MacaN

Guest
Może. To jej terytorium, ale Polska ma prawo mieć broń zdolną S-400 zniszczyć.

PS. S-400 w obwodzie Kaliningradzkim to bron ofensywna względem Polski.
 
S

serwor

Guest
MacaN napisał:
PS. S-400 w obwodzie Kaliningradzkim to bron ofensywna względem Polski.
Bo może strącac atakujące samoloty? A baza w Radzikowie to placówka ratująca wieloryby na bałtyku? Pol;ska pozwalająca na budowe baz USA sama nadstawia się jako cel dla rakiet z Rosji.
 
M

MacaN

Guest
serwor napisał:
Bo może strącac atakujące samoloty? A baza w Radzikowie to placówka ratująca wieloryby na bałtyku? Pol;ska pozwalająca na budowe baz USA sama nadstawia się jako cel dla rakiet z Rosji.
Bo może strącić samoloty na naszym terenie. Nie rób z siebie idioty, serwor. Nie jesteś nim.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
MacaN napisał:
Znów ja.

Poczytajcie sami o dronach dla OT

Nie ma czego komentować. Co kilka lat zmieniają się na górze "geniusze", którzy marnują pieniądze i czas na realizację swoich "genialnych". Reformy, których realizacja powinna zajmować 10 lat trwają u nas 10 miesięcy. Drobne zmiany, które powinny zostać przeprowadzone w miesiąc trwają 5 lat. Powyższe pomysły dowodzą tylko, że nikt na górze nie ma koncepcji OT. Padł po prostu pomysł, więc wszyscy starają się "coś tam zrobić", bo przecież "jakoś to będzie".


serwor napisał:
W 2014 roku Rosjanie zajęli Krym. Zrobili to bez najmniejszego oporu armii ukraińskiej, która została całkowicie zaskoczona i przyłapana z opuszczonymi spodniami.
Armia ukrainska na Krymie w 90% przeszła na stronę rosyjską i obojętnie czy by była super uzbrojona czy wyszkolona , co najwyżej Rosja by dostała lepszy sprzęt.
Krym zamieszkuje w większosci ludność rosyjsko-języczna której bliżej do Rosji niż do ukrainy.
Zresztą tak naprawdę Krym nigdy nie był ukrainski, był Rosyjski,Chruszczow dał go niby ukrainskiej republice ale ta republika była częscią ZSRR. To był pusty gest.
Tłumacz to sobie jak chcesz, zdaję sobie sprawę z Twojej słabości do Rosji. Nie zauważyłbyś ich czołgów, nawet jeśli zostawiłyby ślad gąsienicy na Twojej czaszce.
Prawda jest taka, że Putin nie zaryzykowałby otwartego konfliktu. Wiedział jednak, że Armia UA nie przedstawia żadnej wartości bojowej. Zanim Ukraińcy połapali się w tym co się dzieje było już po wszystkim. Musimy wyciągnąć z tego wnioski i przygotować się na podobny scenariusz. Do tego potrzeba jednak ludzi z głową.
 
S

serwor

Guest
Szalony Odys napisał:
. Wiedział jednak, że Armia UA nie przedstawia żadnej wartości bojowej. Zanim Ukraińcy połapali się w tym co się dzieje było już po wszystkim.
Putin wiedział że ludnosc na Krymie jest prorosyjska i że nie będzie oporu. Co do wartosci bojowej naszych zawodowców to też mam wątpliwosci, dla nich armia to tylko praca, kto będzie umierał nawet za najlepszą pracę.


Szalony Odys napisał:
Tłumacz to sobie jak chcesz, zdaję sobie sprawę z Twojej słabości do Rosji.
Myślę że moja słabość do Rosji jest minimalna w porównaniu do twojej słabość do ukrainy.
 
Do góry