Rossmann

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
Rossman-lubie tam chodzić i zazwyczaj tam kupuje swoje kosmetyki.Czasami można na naprawdę dobra promocje :) ale i bez promocji ceny są przyzwoite,Co tez ważne w rossmanie jest dosyć duży wybór i wszystko co potrzebuję to przynajmniej ja znajde :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Własnie przyszła ulotka z Rossmana do mnie, widze że tam są nie tylko kosmetylki ale i ciuchy itd.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
Rossman jest super :) Zawsze znajdę coś dla siebie, chociaż ostatnio zdenerwowałam się, że jedna i ta sama połamana kredka jest przez 3 miesiące :/ a nowych ani widu ani słuchu :/
 
Z

zypek84

Guest
Od dłuższego czasu kosmetyki kupuję w internecie, a to m.in. dlatego, że w Rossmanie i innych tradycyjnych drogeriach nie mogłam znaleźć tych kosmetyków, których szukałam.
Chodziło mi m.in. o Leim i Guam. Kupuję je w http://ciao.pl/ Znalazłam je również wcześniej w drogerii w Krakowie, ale cena była o 60% wyższa. Dodatkowo, w sieci dokładnie doradzili mi, jakie powinnam kosmetyki wybrać dla siebie.
 

justynan11

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie, dla osób chętnych mam kupony do rossmanna, do wykorzystania w październiku b.r.
Kup dowolną odżywkę Isana, a dowolny szampon Isana 400 ml kupisz za 1 zł (nie dotyczy produktów w mini pojemnościach 20ml)

* Kupon należy zrealizować: 2011-10-01 - 2011-10-31

Kuponów jest 30, osoby chętne niech piszą na mail: justynan11@gmail.com wyśle wszystkie, można wielokrotnie je wykorzystać i przekazywać znajomym. Pozdrawiam
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
U mnie w mieście Rossmann był większa atrakcją dopóki był jedyną taką sieciową drogerią. Obecnie jest tez między innymi Natura - sympatyczniejsza jak dla mnie - i od niedawna Hebe. I tu muszę przyznać, że jest porządniejsza. Ceny chyba - przynajmniej towarów, którymi się interesuję - niższe niż w Rossmannie, a do tego wszystko bardzo porządnie utrzymane. Obecnie ją najbardziej lubię, ale nie zmienia to faktu, że chętnie odwiedzam wszystkie wymienione drogerie :)
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Wrocław
Bardzo lubię Rossmanna - najlepsza jak dla mnie drogeria, dużo mają promocji, zwłaszcza jak należy się do programu Rossnet, ostatnio kupiłam suche bawełniane chusteczki kosmetyczne Tami MyCare za niecałe 5zł 300sztuk.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
uu ładnie:) ja też lubię rossmana i zawsze coś kupię na promocji, a potrafią się pojawiąć z dnia na dzień:) właśnie zastanawiam się czy coś na bielendę będzie, bo chciaiłam na dzień matki kupić mmaie krem forte nano cel extreme i nie wiem czy nie poczekac chwile, może będzie coś niżej:) jak nie to mam trochę czasu jeszcze wiec zdążę:)
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Ja chodzę tylko do rossmana, podoba mi się spory wybór no i ceny też ok co najważniejsze wkońcu znalazłam coś na moją okropną cere i już nie taka okropna :)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
teraz są porcje na wszystkie kremy, kupiłam dla mamy na Dzień matki forte nano cel expert z bielendy :)
 
M

michasia90

Guest
Rowniez zaopatrzylam sie w zestaw Forte Nano z Bielendy na Dzien Mamy :) A w Rossmanie jeszcze pare dni bedzie trwac promocja -40% na kosmetyki do pielegnacji twarzy- superokazja :)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
no właśnie dlatego kupiła ten krem rossmanie :)
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja praktycznie całą wyprawkę do szpitala na poród kupowałam w Rossmannie, teraz kupiłam suche chusteczki do pielęgnacji noworodków i niemowląt Tami MyBaby z organicznej bawełny, używałam ich w szpitalu i teraz w domu do osuszania skóry synka, są delikatne, idealne dla skóry wrażliwej.
 
J

Jula92

Guest
Ja też bardzo lubię Rossmann, zawsze poluję tam na jakieś promocje :) Do tego lubię Hebe bo mają tam sporo firm kosmetycznych których nie ma w innych drogeriach
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja także lubię rossmann mają wiele marek gdzie w innych sklepah nie ma... Promocje na kosmetyki zawsze jakieś są;-)
 
O

Obrusik

Guest
Bardzo lubię Rossmanna, ale nie kupuję tam kosmetyków w cenach regularnych, bo są droższe niż w np. supermarketach i zawsze czekam na promocje.
 
Do góry