Romanse na stażu...:)

zxm1pawel

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hejka. Jestem na praktykach w banku, poznałam kilku fajnych facetów (przystojnych i inteligentnych). Niby trochę mnie podrywają, okazują zainteresowanie ale boje się, że tak na serio to robią sobie ze mnie jaja i trochę mi to zalatuje cwaniactwem. Ostatnio wysłali mi maila z filmikiem (www.youtube.com/airwavespl) i chyba to miała być aluzja, że jestem za spokojna i (może) nudna, tak jakbym potrzebowała czegoś na rozruszanie:)? (oni są trochę jak Ci goście z filmu). Jak mam się upewnić że to naprawdę cwaniacy? Jak to rozegrac:) Nie mam doswiadczenia w biurowych zagrywkach:)
Pozdrawiam Anna Pawelec
 

Krystos

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
103
Punkty reakcji
15
Krótka spódniczka, bluzeczka z dużym dekoltem. Upuszczasz długopis/klucze i poooowoooli się po nie schylasz. Obserwujesz reakcje.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
podrywa Cie pół banku? :D

moze to takie czary mary facetów, żeby wdrożyć Cię do towarzystwa, żebyś sie rozluzniła i zaklimatyzowala w nowych warunkach.
Pewnie jest to spowodowane tym, że zobaczyli młodą, atrakycjna pania w obcilsej spodniczce i bialej bluzeczce no ale to taki szczegol :]

jesli poznasz troche bardziej to towarzystwo i ktorys z nich bardziej ci sie spodoba, to dlaczego nie sprobowac,. tylko najpierw wybadaj dobrze grunt na ktory chcesz "pracowa", chyba ze niezobowiazujace krotkie romanse cie satysfakcjonuja.

duzo par wywodzi sie wlasnie z pracy, jednak w pracy mozna jedynie na siebie zwrocic uwage, poznacie sie po za praca, moze jakies nieformalne wyjscia na "piwo" po pracy czy cos, zebys mogla zobaczyc jak zachowuje sie to towarzystwo po godzinach.


yy edit. to ty jestes mezczyzna czy kobieta, zdecyduj sie :]
 

Jona-Gold

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
to moze zajmij się tymi praktykami/stażem zamiast rozmyślać o swym meeegaa powodzeniu sród starszych pracowników (i najpewniej też żonatych)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Filmik to delikatna sugestia że pasowało by zadbać o higienę jamy ustnej, a do tego miło by było gdybyś ruszyŁ/A tyłek bo nic nie robisz.

Możliwe że jesteś w tym wieku że "nie wiesz kim jesteś i co chcesz robić". Najpierw dobrze by było gdybyś ustalił czy lepiej Ci byś chłopakiem czy dziewczyną. Bo z Twoich postów widzę że nie jesteś zdecydowany/a. Tu piszesz że kręcą Cię chłopaki a w innym już piszesz jako facet.

Ale mniejsza z tym, ja jestem tolerancyjny :)

Myślę ze jak już rozwiążesz te problemy to reszta będzie tylko kwestią czasu :)

Pozdrawiam
 
Do góry