rodzice....

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
smiem twierdzic, ze ObywatelMC znajdzie sobie panne taka, ktora tez bedzie miala duzo ziemi i sobie polacza to wszystko i beda mieli kasy jak lodu :) o ile im nie pomarznie ktorejs zimy wszystko :) Troche sie na tym znam dziadostwie, ale tylko troszeczke :)
I obydwojgu nie bedzie przeszkadzalo mieszkac z tesciami bo tak sa wychowani :)


Nielagalna ja juz wczesniej pisalam, ze drazni mnie Twoj styl pisania... I naprawde ciezko jest sie doczytac o co CI chodzi.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
smiem twierdzic, ze ObywatelMC znajdzie sobie panne taka, ktora tez bedzie miala duzo ziemi i sobie polacza to wszystko i beda mieli kasy jak lodu :) o ile im nie pomarznie ktorejs zimy wszystko :) Troche sie na tym znam dziadostwie, ale tylko troszeczke :)
I obydwojgu nie bedzie przeszkadzalo mieszkac z tesciami bo tak sa wychowani :)


Nielagalna ja juz wczesniej pisalam, ze drazni mnie Twoj styl pisania... I naprawde ciezko jest sie doczytac o co CI chodzi.
z tą kasą to bez przesady, dochodowe rolnictwo nie jest :p kasy jak kasy ale roboty będzie duzo. nie mam takich wymagan ze musi miec ziemie, dla mnie nie ma to znaczenie, moze byc i z bardzo biednego domu-nigdy tak o tym nie myslałem jak ty to napisalas

dlaczego ma "pomarznąć"?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
dlaczego chyba nie ma tęgich mrozów? jedynym minusem jest to ze trzeba będzie więcej optyskow na wszelakie szkodniki, ale nie jest to wielką plagą
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja z mamą mam wręcz idealny kontakt ;)
kłócimy się, ale za to mogę jej zaufać i wiem,że zawsze mi pomoże w trudnej sytuacji;)
tak niestety uważa się za osobę nie omylną, choć jak czasami już widzi, że mnie doprowadziłą do stanu w którym być nie powinnam potrafi przeprosić.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
ObywatelMC nie wiem jak to bedzie z Twoja zona mam nadzieje, ze jestes bezinteresowny i jak pokochasz to bez wyliczania majatku, ale wiem, po moich niektorych znajomych, ze oni jka maja pole to szukaja tez ludzi z hektarkami :)
A co do pomarzniecia to sama mam niewielki sad i w kolo mojej miejscowosci jest duzo sadow, a w klasie mam duzo sadownikow i wiem jak to sie ksztaltuje. Sa takie czasy, ze jak sie zrobi cieplej i drzewka zaczna paczkowac, a pozniej nagle chwyci przymrozek to szlag trafia niestety owocki :) Nie wiem co Ty masz u siebie bo to tez zalezy, mowie na podstawie moich obserwacji.

SkrawekTęczy dobrze, ze masz dobry kontakt z mama :)
Najwazniejsze to jest to,z eby sie nawzajem szanowac. My rodzicow,a oni nas, bo nic nigdy nie dziala w jedna strone :)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
jestem bezinteresowny i nie patrzę na majątek, dla mnie wartosci materialne są ważne ale w zyciu codziennym poniewaz są niezbędne do zycia, ale wazniejsze są uczucia-nie jestem materialistą i jak będe szukał zony to majątek nie bedzie wazny

sadów nie mam :p
 

RAPPRODUKCJA

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
hahah :cenzura:a jeszcze ci :cenzura:a majom rodzice dziekowac za szacunek donich ja do ojca niemialem :cenzura:a szacunku bo nawet go nieznalem ale matke powinien kazdy szanowac
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Chyba jak kto sie zakocha, to nie wazne jest czy on/ona jest bogata/y. Bo uczucia kroluja tutaj. Choc wiadomo sa i takie osbki ktore kochaja kase drugiej polowki niz ich.

Az tesciowa moglabym mieszkac, ale na krotki okres, Bo pozniej raczej ciagle bylyby klotnie.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
no ja nie chcialabym mieszkac z tesciami...a tym bardziej pracowac na gospodarce-z ktora nigdy nie mialam stycznosci..
własnie, cięzko isc w nieznane choc jest kilka przypadkow we wsi ze dziewczyny przyszły z miasta na gospodarke i pracują lepiej jak nie jedna "wsiowa"
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja nie wyobrazam sobie abym krowe doila lub obornik wywozila haha, chodz bylam na wykopkach i sianowaniu(nie wiem czy tak sie na to mowi :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja tam pracę na wsi nawet lubię.
przy sianokosach też pomagałam i nawet gnój za stajni wyrzucałam ;) a poza tym, bardzo lubię czyścić konie i robić wszystko co z nimi związane. chciałabym zamieszkać na wsi, no ale wygląda na to, że zostanę na stałe w całkiem dużym i poza tym brzydkim mieście... ech... ale za to przy ukochanym mężczyźnie :D
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie jestem panna ktora sie czegos boi, poniewaz pomagalam na gospodarce u mojego wuja, ale nie zmusilabym sie do wywozu gnoju afee..nie chcialabym zostac na gospodarce
 
Do góry