Rodzice wiedzą że uprawiacie seks?

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie powiedziałabym mamie, chociaż mamy świetny kontakt.
Jak ide na impreze, ,albo jak wyjeżdżam gdzieś na wakacje, czy do znajomych to zawsze mi mówi:
"U nas w rodzinie nikt sobie nie wpadł, jesteś ostatnia i musisz dochować tej tradycji' :D
 

Kocirzyca

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
lubuskie
Oczywiście, że tak.
To pewnie z racji naszego wieku :) o samym stosunku nie rozmawiamy, ale zdarza się, że napominam o zmianie antykoncepcji czy odstawieniu. Może pora by była babcią :).
 

zuziaczek86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja tam ludzialm sie kupe czasu ze mamcia nic nie wie, ale dotarlo do mnie kiedy wybieralysmy nowe lozko i powiedziala 'lepiej kupic dwuosobowe,musisz myslec przyszlosciowo, ale w domu mi sie prosze nie bzykac'. i to byla cala gadka. teraz malo kto rozmawia z rodzicami bo mlodziez jest poinformowana bardzo dobrze z innych zrodel...
a rodzice nie sa slepi. po pierwszym stosunku w ciele kobiecym zachodza zmany widoczne golym okiem, a poza tym jak to juz ktos wczesniej napisal-oni tez byli mlodzi... :sexy:
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
No ja mam 24 lata moj chlopak 25 a rodzice dalej by chcieli zebysmy tylko siedzieli w pokoju o ogladali tv no ale i tak wiedza...moja mama przyzwyczaila sie tez do tego ze biore tabletki...
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Wie. W sumie od samego początku, powiedziałam jej krótko po pierwszym razie. Nie denerwowała się, bo wie, że jestem odpowiedzialna i nie chcę jeszcze zostać mamą. Czasem o tym gadamy, czasem o tym żartujemy :)... Też załatwiała mi czasem recepty, gdy jeszcze brałam tabletki. Wydaje mi się, że dla niej to dość oczywista sprawa. Nigdy nie prawiła mi morałów, że to za wcześnie, że jak tak można... Nic z tych rzeczy. Zresztą, mamy bardzo dobry kontakt, wiem, że mogę jej absolutnie wszystko powiedzieć - więc czemu nie miałam powiedzieć jej o czymś tak ważnym? :D
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Z moją matką troche dziwna historia Mieszkam w raczej średniej wielkości mieście raz poszłam do mojego gina po recepte.. a tam moja matka, Spytała mnie czy coś mi jest no to powiedziałam po co przyszłam, była zdiwiona bo jestem jeszcze młoda potem jeszcze coś delikatnie burzyła ale jej przeszło bo zna mnie i mojego chłopaka i wie że jesteśmy odpowiedzialni
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Wiedzą. Ale w jaki sposób sie dowiedzieli to już komiczna akcja była
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
siasia ck moglabys powiedziec :p

U mnie tata wie...mamie nie bylabym w stanie tego powiedziec... Ale chyba sie domysla... Nie wiem, i szczerze nie interesuje mnie to czy ona wie, czy jej tata powiedzial, czy jest na tyle madra, ze wie do czego sluza tabletki anty :D Wie to wie.. nie wie, to trudno :D
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
U mnie też się dowiedziała właśnie przez pralkę. Była impreza więc poszłam z moim do łazienki i wtedy mama zjarzyła się, że nas nie ma i zaczęła się dobijać. Wszystko byłoby oki, gdyby nie fakt, że jak otwarłam jej drzwi to moje stringi leżały na środku łazienki
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Wiedzą, nie wiedzą. Raczej się domyślają, żartują z tego ale chyba i tak nie dopuszczają takiej myśli.
Jak jestem z ojcem gdzieś w markecie to sie pyta czy mi gumki kupić itp. oczywiście w żartach, no a matka to zawsze mówi, że nie chce być jeszcze babcią :)
 

psychophaze

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mama wie :] Nawet z nią do ginekologa chodze ( tzn. ona idzie dla siebei ja dla siebie, ale chodzimy razem ;p )
a tata nie i lepiej żeby tego nei wiedział ... ;/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kilka dni temu dziewczyna tak mnie wymęczyła w nocy, że nie byłem w stanie zmienić pokoju i rano obudzili nas rodzice, mieli dość specyficzne miny :D.

Czyli już pewnie wiedzą :D.
 
Do góry