Rodzeństwo

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości."
Powinniśmy więc wybaczyć effci tą pomyłkę. Ma zaburzenia, więc i działy mogła pomylić...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wiem właśnie przeczytałam. Po pierwsze nie życzę sobie, żebyś sie tak do mnie odzywał. Cham i tyle z CIEBIE!! Wyobraź sobie, że człowiek jest istotą mylną, Tobie nigdy nie zdarzyło się pomylić????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Najzwyczajniej w świecie sie POMYLIŁAM, to jakiś grzech?!!!!!! Oh muszę się wyspowiadać. bk!! :/


nikomu nic nie zamierzam wybaczać, mam dość każdej z kilkuset osób które w tym dziale mylnie się wypowiadają, pora żeby niektórzy uruchomili myślenie.
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Siostra (notabene 7 lat starsza) przechodziła przez te same fazy muzyczne co ja, więc raczej rozumie różne "odchyły", typu trash ;). Ogólnie do metalu nic nie ma, chociaż już tego nie słucha (ale na koncert ze mną ostatnio poszła, żeby "poczuć się jak za dawnych czasów xD).
Dziwną minę ma tylko gdy słyszy u mnie emo albo j-rock (wymagają ode mnie specyficznego nastroju, więc słucham rzadko :))... Niezbyt często więc się z tym styka, ale zawsze wpada w panikę xD.
 

DragonHeart

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mój brat na przykład (ma 10 lat) wciągnął się w metal :D Słucha tego co ja, ale lubi też inną muzykę, nie tylko metal.
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
Hmm, z bratem nie jest źle, gdyż sam słucha podobnych klimatów (ja rozstrzelony gatunkowo metal, on głównie prog rock/metal).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
siorka nijak reaguje na moją muzykę, za to ja mam problemy z jej, nie znosze tego co puszcza, ostatnio jedyne co puszczała co potrafiłem znieść to Bon Jovi
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
zaczynało się to lata temu od starszego brata, który podawał mi Black Sabbath/Acid Drinkers. A ja wyrwałem się na Vadera,jak to kinder :D A potem oczywiście długa nauka różnych gatunków. Ale było często tak, że ja nie lubiłem "jego zespołu" a on "mojego" mimo, że były one dobre :D (np. on Running Wild a ja Anthrax). Śmiesznie ale miło. A dziś można już na zasadach równych sobie ludzi pogadać ;)
 

nadin

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
moja siora (3 lata mlodsza) niecierpi mojej muzyki ale to co ona slucha to poprostu koszmar
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mój o 10 lat młodszy brat mimo, że gustu muzycznego jeszcze nie ma wykształconego to już od małego nakierowuję go na porządną muzykę. Ostatnio do mnie podszedł i poprosił żebym mu nagrał "jakiegoś mocnego rocka co głośno krzyczą" na mp3-kę :D
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Moja siostra ma siedem lat. W sumie.. Lubi słuchać tego. Nie ma nic do mojej muzyki :). Jak włącze, to w sumie chyba nawet nie zwraca na to uwagi, bo się przyzwyczaiła.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
ja nie mam z tym problemu, bo to właściwie dzięki nim słucham takiej muzy ;)
na początku to gorzej było z rodzicami, ale chyba już zdążyli się przyzwyczaić :)
 

Nightangel

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Modliborzyce
U mnie jest całkiem inaczej.... Siostra 2 lata starsza... hmm mnie wyklina . ;P :D :D no ale trudno;P rodzice.. hmm nic mi nie mówią bo zazwyczaj ze słuchawkami na uszach siedzę xD < ze względu na siostrę bo u niej jest komp>
 

monaa13

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hm a u mnie zupełnie inaczej;)
To brat jakieś może 4lata temu mnie wciągnął w swoje i te klimaty. Dzieliliśmy razem pokój, więc trudno było się nie wkręcić w rock i metal;] i oto tak wyglądała moja przygoda z muzyką;)
teraz oficjalnie podziękuje mojemu bratu, Marek dzięki, za to, że 4lata temu słuchałeś takiej a nie innej muzyki :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Moim najlepszym sposobem zeby wykurzyć brata z przed kompa, to poprostu zapodac muzykę którą słucham :D
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Kurde jak tak czytam... SOAD, Słitzgon, LinkinPark,Lordi(gorszego kiczu metalowego niż lordi nie słyszałem :D ) inne gówienka to popowe kapelki w porównaniu do death lub black metalu! Behemoth, Canibal Corpse, to jest muzyka, muzyka piękna,muzyka urywająca jaja, obalająca zbędne złudzenia w postaci Boga,muzyka zrywająca psychike, muzyka która sprawia że zaczynasz żyć według schematu: Emo= nienawidze siebie, dziewczyna mnie rzuciła.Metal= Nienawidze Ciebie, przeruchałem twoją dziewczynę.

ale koniec OT.

U mnie nie jest tak źle matka się nie czepia zbytnio, chyba że głośno puszczam to troche się czepia o "szaszor", z bracmi nie mieszkam, są starsi, mają własny dom, rodzinę :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kurde jak tak czytam... SOAD, Słitzgon, LinkinPark,Lordi(gorszego kiczu metalowego niż lordi nie słyszałem :D ) inne gówienka to popowe kapelki w porównaniu do death lub black metalu!
myślałem że ciągle soadu sluchasz.
Emo= nienawidze siebie, dziewczyna mnie rzuciła.Metal= Nienawidze Ciebie, przeruchałem twoją dziewczynę.
nie każdy metal lubi wszystko co używane, przykładem jestem ja :p
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kurde jak tak czytam... SOAD, Słitzgon, LinkinPark,Lordi(gorszego kiczu metalowego niż lordi nie słyszałem :D ) inne gówienka to popowe kapelki w porównaniu do death lub black metalu! Behemoth, Canibal Corpse, to jest muzyka, muzyka piękna,muzyka urywająca jaja, obalająca zbędne złudzenia w postaci Boga,muzyka zrywająca psychike, muzyka która sprawia że zaczynasz żyć według schematu: Emo= nienawidze siebie, dziewczyna mnie rzuciła.Metal= Nienawidze Ciebie, przeruchałem twoją dziewczynę.

Mistrzu tutaj to groza powialo :niepewny: zawsze jestes tak agresywnie nastawiony? :lol: :dugnij:
 
Do góry