RODZAJE CER I ICH PIELĘGNACJA

J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
W sumie nie przepadam za dermatologami, kilka moich wizyt wspominam nie za ciekawie... Ale może w tej kwestii coś by mi doradził, bo w sumie istotne jest żeby dobrze dobrać kosmetyki. A oni robią jakies specjalne badania, czy po prostu oglądają i od razu mówią co i jak?
chyba zadnych badan na to co ci pomoze z cera nie ma, jak pamietam dermotolog polecala mi różne proparaty... jedne dobre ktorych uzwyam do dzis, a po innych potrafilam dostac uczulenie, to wszystko zalezy, teraz staram sie dobierac sama na podstwie tego jak znam swoja cere:)
No właśnie wydaje mi się, że bardziej skuteczne byłyby te badania gdyby dermatolog zrobił jakieś testy na co jest się uczulonym i dobrał idealnie kosmetyki do naszej cery. Bo inaczej to bez sensu w ciemno przepisywać, a nuż może pomoże
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tako rzecze Sztaudynger:

Myjcie się, dziewczyny,
żadna nie zna dnia ani godziny;

Wszystkie cery lubią czystość
 
J

Jula92

Guest
Wilk_LancaSter napisał:
Tako rzecze Sztaudynger:

Myjcie się, dziewczyny,
żadna nie zna dnia ani godziny;

Wszystkie cery lubią czystość
Bardzo przydatna rada, na pewno skorzystam! :)
Swoją drogą do pielęgnacji cery u mnie świetnie sprawdza się olejek arganowy, już sporo o nim pisano, ma wiele zastosowań. Mam taki 3 w 1 bielendy, używam go tez do włosów, jako odżywki
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
Tako rzecze Sztaudynger:

Myjcie się, dziewczyny,
żadna nie zna dnia ani godziny;

Wszystkie cery lubią czystość
Bardzo przydatna rada, na pewno skorzystam! :)
Swoją drogą do pielęgnacji cery u mnie świetnie sprawdza się olejek arganowy, już sporo o nim pisano, ma wiele zastosowań. Mam taki 3 w 1 bielendy, używam go tez do włosów, jako odżywki
oni maja tez takie fajne olejki arganowe ale uszlachetnione, np. z kwasem hialuronowym, to jest Argan face oil, mega nawilza!
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
tez go mam ten nowszy model argan face oil i jest mega!
A który dokładnie masz ten olejek? Wy go mieszacie z kremem czy używacie samego do pielęgnacji twarzy?
szkoda mieszac go z kremem. ja uzywam bezposrednio na twarz, ten z kwasem hialuronowym super nawilza. wczesniej zmywam skore olejkiem myjacym z tej samej serii, efekt naprawde powala
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87 napisał:
tez go mam ten nowszy model argan face oil i jest mega!
A który dokładnie masz ten olejek? Wy go mieszacie z kremem czy używacie samego do pielęgnacji twarzy?
szkoda mieszac go z kremem. ja uzywam bezposrednio na twarz, ten z kwasem hialuronowym super nawilza. wczesniej zmywam skore olejkiem myjacym z tej samej serii, efekt naprawde powala



z bielendy fajna jest tez seria laser x treme, ale to juz dla starszej skory ze zmarszczkami :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
moja mama uzywa tej serii laser x treme, na razie dopiero zaczela, ale napisze Wam o efektach za jakis czas:)
 
J

Jula92

Guest
kornelka87 napisał:
szkoda mieszac go z kremem. ja uzywam bezposrednio na twarz, ten z kwasem hialuronowym super nawilza. wczesniej zmywam skore olejkiem myjacym z tej samej serii, efekt naprawde powala
No ja ostatnio kupiłam sobie taki olejek arganowy do mycia twarzy, bardzo fajnie ją oczyszcza i nawilża :D Nazywa się jakoś Argan cleansing face oil :)
 
J

jessi_ca

Guest
Jula92 napisał:
szkoda mieszac go z kremem. ja uzywam bezposrednio na twarz, ten z kwasem hialuronowym super nawilza. wczesniej zmywam skore olejkiem myjacym z tej samej serii, efekt naprawde powala
No ja ostatnio kupiłam sobie taki olejek arganowy do mycia twarzy, bardzo fajnie ją oczyszcza i nawilża :D Nazywa się jakoś Argan cleansing face oil :)
tak to jakas nowosc bielendy. tez uzywam- w polaczeniu z argan face oil mam skore jak pupa niemowlaka;)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
szkoda mieszac go z kremem. ja uzywam bezposrednio na twarz, ten z kwasem hialuronowym super nawilza. wczesniej zmywam skore olejkiem myjacym z tej samej serii, efekt naprawde powala
No ja ostatnio kupiłam sobie taki olejek arganowy do mycia twarzy, bardzo fajnie ją oczyszcza i nawilża :D Nazywa się jakoś Argan cleansing face oil :)
tak to jakas nowosc bielendy. tez uzywam- w polaczeniu z argan face oil mam skore jak pupa niemowlaka;)



no dokladnie. z dnia na dzien moja skora wyglada coraz lepiej. ten argan cleansing face oil bardzo dobrze oczyszcza twarz, mam ją taką roświetloną. no i argan face oil swietnie nawilza
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
dokładnie, w szczególności, jak teraz tak zimno sie zrobiło to przyda sie nawilzenie skory, argan face oil bardzo ladnie lagodzi zmiany tradzikowe, nie sa po nim zaczerwienione, wiec jak dla duzy plus:)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
dokładnie, w szczególności, jak teraz tak zimno sie zrobiło to przyda sie nawilzenie skory, argan face oil bardzo ladnie lagodzi zmiany tradzikowe, nie sa po nim zaczerwienione, wiec jak dla duzy plus:)
Dokładnie, tym bardziej że większość kremów średnio radzi sobie w zimie z nawilżaniem, ja mam duży problem z sucha skórą w okolicach nosa, od ciągłego używania chusteczek, i żaden krem mi nie pomógł. A ten olejek arganowy do twarzy bielendy dobrze nawilża i po nim nie widać u mnie tych skórek...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
dla mnie jednak najwazniejsze jest nieprodraznianie tego, co sie dzieje, a argan face oil wlasnie nie podraznia, a skorki dzieki temu szybko odpoadaja:)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
dla mnie jednak najwazniejsze jest nieprodraznianie tego, co sie dzieje, a argan face oil wlasnie nie podraznia, a skorki dzieki temu szybko odpoadaja:)
to fakt. od czasu gdy stosuje argan face oil pozbylam sie urpoczywych skorek ktore zawsze spedzaly mi sen z powiek
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87 napisał:
dla mnie jednak najwazniejsze jest nieprodraznianie tego, co sie dzieje, a argan face oil wlasnie nie podraznia, a skorki dzieki temu szybko odpoadaja:)
to fakt. od czasu gdy stosuje argan face oil pozbylam sie urpoczywych skorek ktore zawsze spedzaly mi sen z powiek
oj to musze zaczac regularnie uzywac tego arganu bo rowniez mam z tym problem
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
skórai tak będzie Ci się złuszczać, ale jak jest odpowiednio nawilzona to nie odstaja skorki, a argan face oil nawilza i nie podraznia:)
 
J

Jula92

Guest
Ja mam ten olejek do twarzy argan face oil bielendy, i normalnie go wsmarowuje w twarz, bardziej jak jakiś krem. A ten olejek do mycia twarzy argan cleansing face oil to chyba bardziej używa się jak właśnie żelu do twarzy - w sensie myje nim się normalnie twarz...
 
Do góry