Rock-owy styl

WUC

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
ROCKOWY STYL WYGLĄDA TAK: http://pekajacebalony.blogspot.com/2012/01/ostre-laski-czyli.html
A noszenie trampek, koszulki z zespołem i rurek jest mega zwyczajne i nazwałabym to standardem... :/
 

WUC

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
Tu macie jeszcze fajną laskę: www.vi0lettae.blogspot.com
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
I dobrze. Bycie rockowcem nie oznacza bycie modnym tylko zwyczajnie wyglądają. Popatrz na różnych wokalistów... Nie potrzeba wiele bajerów.
 

WUC

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiesz... Jeżeli za mega rockmanów uważasz Jonasów i Coldplay to nie ma co dyskutować, bo tacy to rzeczywiście się ubierają w koszule i trampki, ale jeżeli przypomnimy sobie stary, poczciwy rock'n'roll, czyli np. Black Sabbath, Ozzy'ego, Joan Jett, Cherrie Currie to koszule i trampki będą kpiną po prostu. Rockowy styl to nie jest ten słodki styl z Camp Rock i innych Disney'owskich bajeczek. Rock, to jest rock, :cenzura:, a nie jakieś pedalstwo... :/

A co do wcześniejszych wpisów: KTO, do cholery, KTO zabrania wam tak się ubierać? Niech sobie gadają co chcą. Jak już chcecie być tacy ostrzy rockmani to powinno was całkowicie zlewać co sobie myślą o was inni, w szczególności, gdy są debilami, albo starymi, wrednymi piz*ami.

Może zaczniecie jakieś zdjęcia wrzucać? Łatwiej będzie oceniać ciuchy...
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Nie musisz mnie odrazu obrażać, że słucham jakiś pedalskich Jonasów, bo dyskusja nie polega na wrzucaniu innym;/
Mnie to akurat mało interesuje jak mam wyglądać. Założę glany, jakieś byle wygodne spodnie i byle wygodną bluzkę i tyle. Dla mnie najważniejsze jest to, że żyję muzyką rockową, metalową i punkową, a nie jak wyglądam. Kocham muzykę najbardziej i nie myślę nawet o tym jak mam wyglądać. Śmieszne ;x
Co do mojej poprzedniej wypowiedzi tej pierwszej nie chodziło mi, że podoba mi się jak chłopak nosi rurki, tylko jak ma jakieś koszulki ulubionych zespołów i po prostu kolor czarny kocham, ale to jak ma wyglądać nie jest takie istotne. Najważniejsze żeby wiedział o co chodzi w muzyce, a nie tak tylko dla pokazu, bo powiem ci, że poznałam osoby w swoim miasteczku, które ubierają się "tak jak powinny" i według tych twoich zdjęć i chyba tylko na tym kończy się wszystko- na pokazaniu czego słuchają- a tak to nawet tej muzyki aż tak nie rozumieją i tańczą do jakiegoś disco.Pozdrawiam.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Sądzę, że w stylu rockowym tak jak i metalowym chodzi o bycie sobą i tyle. Bez zwracania uwagi na to co gadają jakieś dwie kobity na przystanku np.
Rurki to nie jest styl rockowy jak dla mnie (to tylko moja opinia).
I kto to u diabła są ci wyżej omawiani "bracia jonas"?! bo ja nie kojarzę typów. :angry:
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Pierwsze slysze o czyms takim jak "styl rockowy".
Nie ma standardu, rockmani ubieraja sie roznie, przewaznie kazdy artysta ma styl ale swoj.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
No to ja też coś tak miałem na myśli. Jak pisałem o stylu rockowym to o całym zjawisku anie konkretnie o ciuchach.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Mysle ze najlepszym komentem do tego tematu bedzie teledysk CH

 
Do góry