Remont kuchni.

D

Dorka123

Guest
ooo... świetna... czerwoną już widziałam, ale nie sądziłam, że biała też jest... piękna, idealna do białej lodówki art flower LG :)
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A ma ktoś taki kombajn i może powiedzieć jak się sprawuje to urządzenie? Bo brzmi całkiem ciekawie, ale chciałbym usłyszeć czy to faktycznie jest praktyczne. Zawsze można trochę miejsca w kuchni zaoszczędzić i postawić tam np. stojak na dobre winko ;)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
A ja nie widzę potrzeby łączenia funkcji tych dwóch sprzętów - bo nawet jeśli kuchnia jest mała to i tak trzeba tylko odpowiednie szafki do niej dobrać i w odpowiedniej konfiguracji, tak aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń a nie stracić zbyt wiele miejsca. Myślę, że jakimś rozwiązaniem będzie wyciągniecie kuchni do góry ;) to znaczy wykorzystanie ściany aż pod sam sufit - wtedy i najpotrzebniejsze sprzęty się zmieszczą. No i w takim przypadku najlepiej, żeby fronty szafek były zrobione na wysoki połysk :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Widzę i to uświadcza mnie w przekonaniu że remontami w mieszkaniu czy w domu zajmują się kobiety lub podejmują główne decyzję. A jak to się ma do budowania domu od podstaw? Chyba coraz więcej kobiet również bierze się za budowę domu.
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
no nieźle. Ale chyba u nas na rynku Polskim jeszcze takie cuda nie są dostępne.
ale te już widziałam :D
1224569170529_desc_ART-FLOWER-MWO.jpg
Moja przyjaciłka to ma i bardzo sobie chwali
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
no i może racja, że kobiety podejmują głównie decyzje o tym, jak będzie wyglądała kuchnia, łazianka i całe mieszkanie, może po prostu bardziej je cieszy urządzanie wnętrz, a co do szukania inspiracji, jak ma nasze mieszkanie wyglądać myślę, że warto odwiedzać strony różnych firm, które zajmują się projektowaniem wnętrz, jak np n-design. Mają bardzo fajne projekty i można coś fajnego zawsze podpatrzeć.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
My też mieliśmy podobną technikę, przeglądaliśmy w necie ogrooom zdjęć z gotowych wnętrz i wybieraliśmy ciekawe elementy/zestawy i staraliśmy się złożyć sobie coś z takiej układanki :)
 
Do góry