Rekordy :d

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
no właśnie ile mozecie wypić piwa na ex i jaki jest najlepszy wasz czas wypicia jednego piwa :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Eee... Ja nie piję już od dawna piwa ale w latach mojej świetności piłem w 10 sekund jedną puszkę! :D A Ty?
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
a mój rekord to puszka piwa w jakieś niecałe 10 min.... chyba przy was wysiadam :rumieniec:
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Kufelek w 10 s bez wiekszych problemow. Moj kumpel jest mistrzem swiata chyba w piciu na czas bo wyrąbał pol litra wódy w 6 sekund:p Browary pił po 2 jednocześnie w jakiej 15 sekund:) To bylo 2 lata temu i nie wiem czy nadal to potrafii. Co do ilości bro to zaliczyłem po 10 kilka razy, ostatnio 2 tygodnie temu:) Moze bylo kiedys wiecej ale moge tego nie pamietac:p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nieźli jesteście z tym piciem. Nie piłem nigdy na czas :D. A jak mi się mocno śpieszyło to pewnie aż 2 minuty :).
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
kurde ja się uczyłam pić tak, żeby wlewać, ale mi nie wychodziło...tzn po chwili znowu miałam odruch połykania :/ może się naucze jeszcze ..
Ja w sumie najszybciej to Tatre 0.66 w ok 2 min...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Mój kumpel umie wypić Carlsberga w 30 s :D:D Ja jedno piwo piję przez 30 ale minut :lol:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
mmajsterek zgadzam się z Tobą :)
Co to za przyjamność wypicie piwa w ciągu paru sekund? szczególnie siedząc w knajpie.
Ok a w knajpie ile czasu zabiera wam wypicie piwa? Na pewno o wiele dłużej :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Ze szklanki wypije piwko w 15 sekund. Przez słomkę 20-25 sekund.
A ile najwięcej wypiłam?? 12 piw i 0,7 ale to było dawno.... Teraz z nóg zwalą mnie już 4 piwka
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ale chodziło mi w knajpie :p
Bo widzisz, jest taka różnica kiedy pije sie z puszki ze znajomymi gdzieś w parku, na imprezie itd, a w knajpie. Bo w knajpie przeważnie ludzie się wola delektować, bo piwo kosztuje ok. 5zł
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
zgadzam sie ;] z reguły to piwo w knajpie pije się powoli... bo co to za przyjemność jednym chaustem wlać w siebie i to jeszcze przy ludziach ;]
co do mnie... :D
piwko w puszce [only Tyskie] w 7 sek
a ile najwięcej wypiłam..?
to były 3 winiacze [takie winko marki Patyk :D] i 6 Tyskich :D później przygrzało słoneczko i... dalej już nie pamietam :p
 
Do góry