Reklamy na komie :/

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Witam
od pewnego czasu co chwile dostaje sms'y takie reklamowe ze np. "wysli sms'a o tresci blala na numer blaa a dowiesz sie wiecej o sobie itp " co chwile takie dostaje przez caly dzien nazbiera sie tego kolo 15 smsow juz sie to robi wkurzajace :/ co zrobic zeby tak czesto nie przychodzily te reklamy ?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Nie odpowiadać ;> Ja zauważyłam wzmożoną wysyłalnosć reklam, gdy odpowiedziałam. Może gdzieś w internecie w jakimś serwisie udostępniłeś swój numer?
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Wystarczy że kupi się jakąś grę np. w papli już ślą tego dużo, bez twojej zgody. Ja tak zrobiłem i teraz dostaję esy w stylu "napalona suczka szuka swojego pana" z tymże gra ta nie była dla dorosłych nic z tych rzeczy. Dostaje takie esy z trzy dziennie. I jakbym był złośliwy to bym zgłosił to na policje...
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Ja tez tak mam.. A najgorsze jest to, ze czekam na waznego smsa i nagle przychodzi - patrze - a tu sms od jakiegos 2794 ;| Grr.. A nie mozna isc do Plusa czy Orendza i im powiedziec? Zrobia cos z tym?
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta i powiedzieć z jakiego numeru nie chcesz otrzymywać smsów.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
A nie było opcji, żeby połaczyło z konsultantem? :p Albo powinien być od razu numer do żywej osoby poszukaj na stronie sieci :>
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
zadzwon na infolinie i sie dowiedz ale kiedys mozna bylo zablokowac te smsy z reklamami. Zreszta co myslicie o tych smsach z konkursami/grami/reklamami? bo mi to sie wydaje troche zenujace ze operatorzy zbieraja kasy z rozmow, internetu i jeszcze im malo to dodatkowo wysylaja iles tam sms z reklama
 
Do góry