Reklamy Leków

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
No właśnie..ja uważam ,że wszystkie są denne.Nie dość ,że są beznadziejne ( nie to co Plus :p ) to jeszcze człowiek zobaczy (lub usłyszy w radiu) taką reklamę to już myśli ,że jakś dobry lek i go kupuje (bo teraz to więkrzość leków jest bez recepty) ,a potem się okazuje ,że jego organizm źle przyjmuje niektóre składniki tego leku i się człowiek jeszcze bardziej rozchoruje. <_<
Uważam ,że wszystkie ,a przynajminiej więkrzość leków powinna być dostępna z receptą.Oczywiście leki homeopatyczne czy im tam ( :p ) to już inna sprawa ,bo one zazwyczaj są nieszkodliwe. :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Po to właśnie są dodane ulotki..
Po to teraz dodali, żeby konsyltowac się z lekarzem lub farmaceutą :)
Każdy organizm inaczej reaguje na leki..
Ale niektóre są naprawde skutecze.
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
po:cenzura:e !! :/ :mruga:

hahaha! ...::: CENZURA LUDZISKA :::... !
nie wolno czytać...!
hahaha! inaczej powalone ;) :D :sexy:
 

Attachments

  • eowina169bm_1_.gif
    eowina169bm_1_.gif
    69,6 KB · Wyświetleń: 10

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
ja uważam, ze reklama leków jest bez sensu :/ Np. każdy wie, że rutinoscorbin jest git na przeziębienie, tzn. raczej po to aby mu zapobiec... i wiadomo tez, że nie kupimy go na zapalenie płuc idziemy do lekrzy i nie mówimy niech mi pan to i to wypisze bo słyszałesm w TV, ze jest dobry... myslę, że lekarze mają swoje zdanie na temat leków i oni najlepiej wiedzą co powinniśmy sotsować...
albo ostatnio słyszałam w radiu taka reklame żę gWoździkowa umarła (w orginale jest Goździkowa), bo breała złe leki czy cos w tym sensie :/
 

Sh3

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Giżycko
Gdzie ta Goździkowa mieszka ? :p

Nie no reklama jak reklama ... każdy z nas nie chodzi codziennie do apteki ^^ i nie wie jakie tam się "nowości" znajdują a być może coś komuś kiedyś może się przydać ... ;P
 
Do góry