Rece

zlosliwaja

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hej!Mam problem z moimi dlonmi :niepewny: poca mi sie. Teraz juz nie tak mocno jak np. 2 lata temu ale jest to uciazliwe. Slyszalam ze powinno sie pic ziola- pijam, chociaz bylo to tak obrzydliwe, ze wole sobie tego nie przypominac, pytalam w aptece, farmaceutka polecila mi krem- bylo jeszcze gorzej, potem skontaktowala sie ze mna pewnoa dziewczyna i polecila mi antidral- pomoga, ale nie usuwa tego w 100% :( jest lepiej ale dalej jest to dla mnie krepujace. Rece poca mi sie nie zaleznie od pory roku- mowie to, bo rozmawialam z chlopakiem, ktory mowil mi ze jemu tylko w zimie sie poca rece:/ Slyszalam ze mozna zrobic operacje, ale jest kosztowna. Jezeli znacie jakies sposoby, zeby sie tego pozbyc badz zmniejszyc pocenie prosze napiszcie. Pozdrawiam!


---------------------------------
każde zdanie innym kolorem to przesada..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
arrrrrrrrrrr nie pisz kolorowa czcionka!!! a co do rak to nie wiem...
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
no mnie tez sie poca niestety.... bardzo za bardzo :/ i jak dotad nie znalazlam na to sposobu... ponoc to jakis rodzaj nerwicy...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jest krem w aptece, który stosuje sie jakiś czas i ponoc działa, nie pamietam nazwy, ale ekspedientka pewnie będzie wiedziała.
 

zlosliwaja

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kremem który poradziła mi pani w aptece był "Anti Perspc- krem dla osob z nadmierną potliwością" ale nic nie pomogl:/ mialam wrazenie ze jest jeszcze gorzej, ale moze sa jakies inne ktore naprawde pomagaja. Jak znacie nazwe takiego prosze napiszcie:)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no to jak ci to tak bardzo przeszkadza to idz do lekarza i on ci napewno cos poradzi!!
Parzyk to ty taki wstydliwy jestes ze ci sie rece poca :D :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Staraj się też unikać stresów, jeść mniej tłusto i mniej czekolady. Oprócz kremu, rzecz jasna :) Pójdź do lekarza, może są an to jakieś tabletki? Bo jak za bardzo się pocisz, to są to zaburzenia hormonalne. Jeśli jesteś w okresie dojrzewania, to przejdzie to, a jak nie, to możesz iść do lekarza, on Ci pomoże.
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
no mi tez poca sie rece,,,i lekarka tez mi powiedziała ,ze to pewien rodzaj nerwicy :p i sie mnie pytała ,czy sie czesto nei denerwuje,stres itp.
ale jeszcze zadncyh srodkow nie uzywalam do tego problemu..
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ja też mam problem z nadmiernym poceniem ,akurat nie rą tylko pach ALE sosuje etiaxil i widze swietne rezultaty. Są rozne rodzaje tegoz srodka przeznaczone do roznych częsci ciała z tego co wiem istnieje tekże etiaxil do rąk , zapytaj w aptece ;) Ten który ja stosuje, maluteńka buteleczka ( jest w postaci dezodorantu w kulce ) kosztuje 41 zl ;)
 

kuba916

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
A pod pach i do rąk polecam antyperspirant perspireX który jest sprzedawany w Niemczech, Wielkiej Brytani i innych państwach. U nas jest sprzedawany pod nazwą Etiaxil. PerspireX jest sprzedawany w dwukrotnie większej pojemności niż Etiaxil. ( 25 ml )

PerspireX czyli Etiaxil można kupić tu:
http://www.allegro.pl/item214585317_etiaxi...perspirant.html
 

.Panna.LoLa.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
A ja ostatnio słyszałam, że na pocenie się łapek i np stóp dobrze jest wymoczyć je co kilka dni w herbacie. Najpierw robisz herbate, zwykłą- czarną, pozniej wez miske, wlej do niej zaparzoną herbatę i dolej nieco ciepłej wody i tak siedzisz 20-30 minut :) Nie wiem czy to działa bo nie mam takich problemów wiec nie próbowałam, ale zawsze spróbowac można ^^
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Mi to przeszło z wiekiem ;), może tobie tez z czasem minie? Nie próbowałam tego zwalczać ...
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja byłam z tym u dermatologa i dostałam tabletki na uspokojenie i jakiś krem. Ani jedno ani drugie nie pomogło. NAjbardziej pomagaja mi tabletki z szałwi
 
Do góry