Real Madrid Cf

adamko

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
madryt to cioty !!!!!!!!!!!!!!!!!! mmmmmmmm tak samo jak chelsea
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
... i Barca najlepsza :D No oczywiście za Manchesterem ;]
 

kdg

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jestem kibicem Realu od 2001r. i pozostane nim... ;) Nie jestem typem kibica który kibicuje najlepszym... tak jak wielu kibiców barcelony... nagle zyskali swoich fanów, jestem ciekawy na jak długo... :D
Pokaż załącznik: 6744
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
kdg - ta tapeta pod Twoim postem jest zajefajna. Pozwól, że ją pobiorę :D . A nawiązując do tematu to Real Madryt, powtórzę Real Madryt to potęga futbolu, a nie jakaś Barcelona co odnosi sukcesy od czsu, gdy przyszedł do klubu Ronaldinho. Ani żaden Manchester co też nic nie wygrał od 2003 roku ( tak jak Real ;( zresztą ).
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
szkoda ,że odeszli Figo i Moro :(.Tęskie za nimi.Ale cóż.
Powiem krótko : Czy są w dołku ,czy na szczycie Real Madryt ponad życie!
Opowiem jak sie u mnie zaczeło :
Na koloniach mieliśmy telewizor.Akurat był mecz Grecja-Portugalia.Chłopaki cały dzień mówili o tym meczu no to my też postanowiliśmy oglądać.podczas meczu zdecydowałam ,że kibicuje Portugalii (bo ładniej brzmi niz Grecja),a moja koleżanka źle mówiła o kapitanie reprezentacji Portugalii-Luisie Figo(mój ulubiony piłkarz) i pokłuciłam sie z nią ,że on jest świetny(ona kibicowała Grecji jej nie lubie i chciałam jej dopiec ,a przecież nigdy wcześniej w życiu nie oglądałąm żadnego mecza).Udawaliśmy z resztą koleżanek ,że znamy sie na piłce.
Potem ,w te same wakacje, to tak trąbili o meczu Real -Wisła ,że mieliśmy zamiar oglądnąć.Okazało sie ,że to ten sam gościu którego tak zachwalaliśmy na koloniach.I dobrze .Panmiętam ,że Zidane rozciął sobie warge.Krwawił ale chciał grać ,żeby Real mógł wygrać.Jeszcze fajnie ,że wtedy nie lubiłam polskich klubów pilkarskich i kibicowalam oczywiscie przeciwnej druzynie.miałam juz kilka powodów ,żeby kibicować Realowi.Wcześniej oszukiwałam Ulke ,że lubie Figa ,potem stało sie rzeczywistością.NIedługo potem miał być mecz Real -Roma.Oglądnęłam.To był piękny mecz.W pierwszej połowie przegrywali 2:0.Przystąpili zrezygnowani do 2-giej połowy ,ale strzelili jeszcze 4 gole i wygrali.O ile dobrze pamietam to Raul strzelił 2 gole ,Zidane 1 i Figo karniaka.Miał kontuzje kolana.Kiedy biegł do piłki to sie potknął ale strzelił:D.Byłam wtedy strasznie z wyniku Realu dumna i postanowiłam ,że od tamtego momentu będe Realowi wiernie kibicować
Chciałam dodać ,że przed meczem Portugalia -Grecja nie znałam Figo:]
 

Kurasza

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowa Iwiczna
HALA MADRID!
Nie lubie kiboli którzy kibicują najlepszym :/
Teraz real jest w dołku ale kiedyś sie z niego wygrzebie i da baty barcy!
 

lukaslukas33

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jestem kibicem Realu od 9 lat i bedę nim jeszcze bardzo długo, a w tym sezonie Real naprawdę będzie świetnie grał.
 

jajo11112

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
JESTEN KIBICEM REALU OD URODZENIA I ZAWSZE NIM BĘDE. A TAK DO KIBICOW BARCELONY : TEN SIĘ ŚMIEJE KTO SIĘ SMIEJE OSTATNI, A OSTATNI NIE BĘDĄ PIERWSZYMI.


HALA MADRID !!!!!!!
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Real Madryt to cieniasy :p


Manchester united !!!!!!!!!!!!!!!
 

Kamilex66

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Osobiście lubie Real i kibicuje im w Primiera Division, ale w europie najlepsza jest Chelsea! Barca to słabiaki
 

El Ninio

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
116
madryt to cioty !!!!!!!!!!!!!!!!!! mmmmmmmm tak samo jak chelsea
Normalnie żal.pl

Jak maasz coś do Realu to się nie wypowiadaj!!!!!!!!!Normalnie nie mogę czytać takich postów bo znalazłem takich więcej.Bądźcie bardziej tolerancyjni,byłoby Wam miło gdybym wszedł w jakiś wątek o np. Barcelonie i bym trollował tak samo jak ten powyższy żałosny komentarz??Nie,więc się nie udzielaj.


Jestem kibicem Realu od 9 lat czyli od kiedy zacząłem się interesować piłką nożną,to był mój pierwszy klub i będzie ostatni choćby do końca mojego życia nic by nie zdobyli(proszę darujcie sobie te żałosne komentarze),byłem nawet raz na ich meczu w 2002r. w LM w Rzymie,Real grał tam właśnie na wyjeździe z AS Romą :p .Niezapomniane przeżycie :) .Prowadzę nawet stronę o Robinho :eek:k:
 

Guti

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
El Ninio ma rację, a poza tym to jest temat który dotyczy kibiców Królewskich :lagodny:
 

damiano14

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
kątownia
REAL MADRYT chociaż gra słabo to i tak jest ZAWSZE wielki i każdy piłkarz marzy żeby tam grać <chociaż nie wszyscy mówią to otwarcie> ;)


Pierwszy mecz który oglądałem to był właśnie finał LM z Leverkusen. I od tego czasu jestem tylko za Realem <czy na dobre czy na złe>

A co mnie pociąga w tym klubie?.. Wspaniała historia cudowni zawodnicy stadion i sama gra w piłkę :eek:k:
Pozdrawiam wszystkich fanów Królewskich!!!
 

Bokrug

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kibicuje im jakieś 5-6 lat,wcześniej byłem za Milanem :)Nie rozumie PO JAKĄ CHOLERĘ wypowiadają sie ludzie którzy piszą posty typu:"real to cioty","real to dno" itp. miło bywam było jeśli by ktoś obrażał wasz ulubiony klub ? No właśnie...Jeśli czegoś nie lubcie,a swoimi wypowiedziami możecie urazić kogoś,to lepiej żebyście się nie wypowiadali...A do ludzi którzy nie wierzą w Real,to,że są na 1 miejscu w lidze Hiszpańskiej,to o czymś chyba świadczy ?
 
Do góry