Rasta

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Damroka, czy też negatywnie negatywnie zareagujesz na mój dom moja twierdza? bo hasło polska dla polaków to to samo tyle że w wersji że tak powiem makro. co za dużo obcych to nie zdrowo, moja babcia przez nich bała się do autobusu wsiąść tyle ich teraz się kręci. a w końcu Polska powinna być miejscem gdzie Polacy bezpiecznie będą się czuć. W następnej dopiero kolejności o bezpieczeństwo innych można się martwić
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
w Polsce jest może z 10000 skinów- z czego około tylko 10% przyznaje się do neonazizmu, więc nic dziwnego, że mało ich widać na ulicy, zresztą nawet jeżeli użyją swastyki mogą być np rodzimowiercami z Zadrugi-swastyka(swarożyca/sważyca) jako symbol kultu.
Podaj mi jakieś konkretne statystyki mówiące o tym ilu w Polsce jest skinów, a ile z nich to naziole. Nic mnie bardziej nie irytuje jak podawanie danych statystycznych wg. własnego widzimisię.

Swastyka jako symbol kultu, ta. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wszystkie bajki związane z salutem rzymskim i swastyką. Owszem, historia historią, wiem skąd się to wywodzi. Ale nie wmawiaj mi proszę, że skini prostują prawicę pozdrawiając Cezara, a swastyki noszą, aby oddać hołd bóstwom solarnym. Gdyby nie Hitler, to większość z nich nawet nie miałaby zielonego pojęcia o tym co to jest saluto romano, a swastykę znaliby z filmów o wikingach.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
No właśnie- to Ty masz problem, nie Narodowiec.
To jest jego kraj i to jego przodkowie walczyli o niepodległą Polskę, więc masz tyle do powiedzenia, co za przeproszeniem Żyd za okupacji.
Narodowiec ma prawo mieć swoje zdanie na temat imigrantów, Ty również. Nie masz natomiast prawa nie zgadzać się na to, żeby on żył w swoim kraju.

No właśnie. Jego przodkowie. Rodziny się nie wybiera. Czym on osobiście tak bardzo przysłużył się swojemu krajowi, że rości sobie do niego większe prawo niż kto inny?

Damroka, czy też negatywnie negatywnie zareagujesz na mój dom moja twierdza? bo hasło polska dla polaków to to samo tyle że w wersji że tak powiem makro. co za dużo obcych to nie zdrowo, moja babcia przez nich bała się do autobusu wsiąść tyle ich teraz się kręci. a w końcu Polska powinna być miejscem gdzie Polacy bezpiecznie będą się czuć.

Polska powina być miejscem, gdzie LUDZIE będą się bezpiecznie czuć. A porównanie swojego państwa ze swoją twierdzą jest totalnie z sufitu wzięte i naciągane.

No właśnie- to Ty masz problem, nie Narodowiec.

No właśnie - on ma problem, nie imigranci.

zresztą nawet jeżeli użyją swastyki mogą być np rodzimowiercami z Zadrugi-swastyka(swarożyca/sważyca) jako symbol kultu.

No jasne... a 88 to nie heil hitler tylko "hejka helenka". Oj naiwny, naiwny...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No właśnie. Jego przodkowie. Rodziny się nie wybiera. Czym on osobiście tak bardzo przysłużył się swojemu krajowi, że rości sobie do niego większe prawo niż kto inny?



Polska powina być miejscem, gdzie LUDZIE będą się bezpiecznie czuć. A porównanie swojego państwa ze swoją twierdzą jest totalnie z sufitu wzięte i naciągane.



No właśnie - on ma problem, nie imigranci.



No jasne... a 88 to nie heil hitler tylko "hejka helenka". Oj naiwny, naiwny...
mój kraj mój dom, porównanie było dobre. a jak chcesz czarnych to trzymaj ich na swoim podwórku. zanim zaczniecie tu bydło sprowadzać i o nie dbać zadbajcie o wszystkich Polaków. jeśli juz pomagać komukolwiek, to najpierw niech ostatni Polak ma dom i pracę, potem dopiero niech w kolejce obcy się ustawią.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
No właśnie. Jego przodkowie. Rodziny się nie wybiera. Czym on osobiście tak bardzo przysłużył się swojemu krajowi, że rości sobie do niego większe prawo niż kto inny?


Ech, widzę, że twój hipisowski mózg nie przetwarza pewnym informacji.
Polsce zasłużyli się jego przodkowie, a nie przodkowie tego murzyna, którzy zapewne w tym czasie biegali z dzidą za antylopą. To jest chyba logiczne, że dlatego Narodowiec może sobie rościć większe prawo do tego kraju i czuje więź z Polakami, a nie znaturalizowanymi emigrantami.
 

Malibue

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Sącz
Wybaczcie ale dla mnie to wszystko są brednie... Uznajecie się za wielce patriotów, za wybitnych Polaków, a podobnie jak dresy zapominacie o jednym, że Polska to nie tylko jeden naród ale jeden kraj, posiadający Konstytucje o którą Polacy tak walczyli. Albo przeczytajcie sobie tą Konstytucje z dnia 2 kwietnia 1997r. ,albo nie uważajcie się za wielce Polaków broniących wolności Polski, bo szukacie problemów tam gdzie nie trzeba. Problem siedzi w Waszych wypatrzonych, egoistycznych sercach...
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Panowie i panie off-top się robi, przenieście swoją dyskusję do społeczeństwa i polityki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wybaczcie ale dla mnie to wszystko są brednie... Uznajecie się za wielce patriotów, za wybitnych Polaków, a podobnie jak dresy zapominacie o jednym, że Polska to nie tylko jeden naród ale jeden kraj, posiadający Konstytucje o którą Polacy tak walczyli. Albo przeczytajcie sobie tą Konstytucje z dnia 2 kwietnia 1997r. ,albo nie uważajcie się za wielce Polaków broniących wolności Polski, bo szukacie problemów tam gdzie nie trzeba. Problem siedzi w Waszych wypatrzonych, egoistycznych sercach...
a kto powiedział że my mamy serca? konstytucji nie stworzyli Ci co ryzykowali życia, a to oni się liczą
 

Malibue

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Sącz
Sory wielce adminów i modów za spam, ale dajcie jeszcze to dopisać.

@Vardamir: Twoja logika sprawiła, że krzesło uciekło mi z pod tyłka i tarzam się na ziemi... A czemu? Bo wg tego co piszesz to Ty też się nie liczysz, Twoi bracia w przekonaniach się nie liczą, Twoi bracia rodacy również się nie liczą... Teraz, jeżeli nie zauważyłeś, czasy się zmieniły, żeby być wartościowym nie trzeba biegać z dwururką w okopach... Przepraszam, ale nie trzymasz się logiki...
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Podaj mi jakieś konkretne statystyki mówiące o tym ilu w Polsce jest skinów, a ile z nich to naziole. Nic mnie bardziej nie irytuje jak podawanie danych statystycznych wg. własnego widzimisię.

przyznam się że nie pamiętam z jakiej strony wziąłem te statystki(myślałem że będą tutaj http://cristeros1.w.interia.pl/crist/cywil...head_action.htm )


Swastyka jako symbol kultu, ta.
podałem przykład, nie napisałem że jest to reguła. akurat tak się składa że Zadruga jest antyniemicka/germańska a używają swastyk.

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wszystkie bajki związane z salutem rzymskim i swastyką. Owszem, historia historią, wiem skąd się to wywodzi. Ale nie wmawiaj mi proszę, że skini prostują prawicę pozdrawiając Cezara,
Cezara?! to że gest ten nazywa się salut rzymski nie znaczy wcale że wielbią cezara... http://pl.youtube.com/watch?v=5MlzVN52Xp0 gest używany przez mw/onr/sokolstwo a nawet harcerstwo polskie(czyli organizacje z którymi w jakiś sposób identyfikują się narodowcy)- oczywiście przed wojną, dlaczego mamy zapomnieć o tym?
5:30 min http://pl.youtube.com/watch?v=o3D6F515FbU&...feature=related

a swastyki noszą, aby oddać hołd bóstwom solarnym. Gdyby nie Hitler, to większość z nich nawet nie miałaby zielonego pojęcia o tym co to jest saluto romano, a swastykę znaliby z filmów o wikingach.
http://pl.youtube.com/watch?v=ZJhhSBsxI74&...feature=related swastyka("Sława słowiańskiej rasie" co za idiota robił ten filmik :D )

No właśnie. Jego przodkowie. Rodziny się nie wybiera. Czym on osobiście tak bardzo przysłużył się swojemu krajowi, że rości sobie do niego większe prawo niż kto inny?
ale dla kogo walczyli o kraj? chyba nie dla smoluchów? i na takiej podstawie roszczę sobie prawo do tych ziem. czy wam się to podoba czy nie większość żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej o wolną Polskę była nacjonalistami.
Polska powina być miejscem, gdzie LUDZIE będą się bezpiecznie czuć. A porównanie swojego państwa ze swoją twierdzą jest totalnie z sufitu wzięte i naciągane.
ja się nie będę czuł bezpieczny jeżeli w moim kraju będzie tak: http://pl.youtube.com/watch?v=79OsChrvE_Y

No właśnie - on ma problem, nie imigranci.
teraz powinienem napisać "nie to oni mają problem" i kontynuowaliśmy tę owocną dysputę przez miesiąc... pozwolisz że nie odpowiem
No jasne... a 88 to nie heil hitler tylko "hejka helenka". Oj naiwny, naiwny...
1. gdzie to napisałem?
2. podałem przykład ja rozumiem że niektórzy mają problemy z czytaniem
3. uwierz mi że bardziej siedzę w tych klimatach niż ty, więc nie kapuję sarkazmu
4. http://pl.youtube.com/watch?v=oWOVoS9FsYE od 2:10 min. do 4:05 masz symbolikę słowiańską, której używają skinheadzi rodzimowierni :]


Wybaczcie ale dla mnie to wszystko są brednie... Uznajecie się za wielce patriotów, za wybitnych Polaków, a podobnie jak dresy zapominacie o jednym, że Polska to nie tylko jeden naród ale jeden kraj, posiadający Konstytucje o którą Polacy tak walczyli.
hahaha a co ma to wspólnego z dresami(jakaś mała aluzja?) mało kto ginął za ojczyznę krzycząc " za konstytucję", poza tym:

W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,
odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,
my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,
zarówno wierzący w Boga
będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,
jak i nie podzielający tej wiary,
a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,
równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,
wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,
nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej,
zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku,
złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie,

świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej,
pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,
pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność,
w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,
ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej
jako prawa podstawowe dla państwa
oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot.
Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali,
wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka,
jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi,
a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej.
niby paskudnie "mechaniczne" slowo "obywatel" pojawia się dość często, ale jednak to narodowi polskiemu gwarantuje się szczególną rolę w kraju i dopóki żyje ma tak zostać.

Albo przeczytajcie sobie tą Konstytucje z dnia 2 kwietnia 1997r. ,albo nie uważajcie się za wielce Polaków broniących wolności Polski, bo szukacie problemów tam gdzie nie trzeba. Problem siedzi w Waszych wypatrzonych, egoistycznych sercach...
wyobraź sobie że pisałem maturę z wos-u i historii- musiałem przeczytać konstytucję :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tobie totalnie brak inteligencji, może od ciągłego spadania z krzesła głowę potłukłeś, bo widać muszę Ci słowo każde tłumaczyć jak dziecku. liczą się oni, nie ludzie którzy siedzieli nad idiotycznym papierkiem i się o niego kłócili, i nie jakaś konstytucja, pełna wad.
 

Malibue

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Sącz
W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,
odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,
my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,
zarówno wierzący w Boga
będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,
jak i nie podzielający tej wiary,
a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,
równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,
wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,
nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej,
zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku,
złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie,
świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej,
pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,
pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność,
w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,
ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej
jako prawa podstawowe dla państwa
oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot.
Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali,
wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka,
jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi,
a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej.


To ja zaznaczę to i będzie na moje :/

Ta dyskusja prowadzi donikąd... Wy w mniej i bardziej finezyjny sposób łapiecie się argumentów aby szerzyć nacjonalizm/?/ w każdym bądź razie rasizm, a my odwołujemy się do prawa naturalnego, i jednej pięknie zdefiniowanej zasady "Każdy inni wszyscy równi"... Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają innych po pigmencie skóry :/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
do jasnej cholery, ty czytać nie umiesz? współpraca, to co wybieliłeś nie znaczy że bydło ma nam tu się zzebrać i niszczyć kraj! konstytucja nas przed burdelem czarnych nie obroni!
nie oceniam po ich pigmencie skóry, bo nie przeszkadza mi to że mają inny kolor. oceniam ich po ich dorobku kulturowym. btw, oni sami też po kolorze oceniają, więc takim tego nie wytykaj palcami, bo murzyni to najgorsi rasiści. wracając do konstytucji, utworzyli ją ludzie mówiący innym gdzie mają życie ryzykować, a nie sami ryzykujący życiem, dla tego wiesz gdzie ją mam.

patrze na tym filmiku RaHoWa, murzyni to zwykłe bydło, nie szanujące zasady gospodarza trzeba szanować. wpierdalają się wszędzie i się rządzą. i takich tu chcesz mister tolerancyjny?
 

Malibue

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Sącz
Kierujesz się stereotypami, oceniasz wszystkich po historii swojej pewnie nie znając. Czemu ludzie muszą płacić za swoich przodków? Nazywasz się Polakiem i oczerniasz osoby walczące i spisujące konstytucje. Nie mam zamiaru z Tobą o tym gadać bo dajesz swoją osobą świadectwo dna umysłowego rasizmu. Nie mam zamiaru więcej spamować. Bless.

Wracając do Rasta. Są na tym forum jeszcze jacyś, którzy przyznają się do nich?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
widzisz rozmawiałem z ludźmi walczącymi za Polskę, i jakoś nie wyglądali na ludzi spisujących konstytucję. bo albo się walczy za Polskę, albo się bawi w nic nie warte papierki.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Tak, żołnierze walczący na wojnie byli nacjonalistami, ale był to zdrowy nacjonalizm. Nie mieli chorych fobii jak teraz "wielcy słowianie".

Rasiści i inni z wielkimi fobiami, chcę wam zwrócić uwagę, możecie zaprzestać tych chamskich odzywek do czarnych typu:bydło, smoluchy, czarnuchy, itd. ? Jest to chamskie i pokazuje wasz brak inteligencji, a przynajmniej kultury. Wiele ludzi ma jeszcze gorsze zdanie o was tak więc te objazdy zatrzymajcie dla siebie.

Co do dorobku kultury Vardamir,
Rozumiem, że nie przepadasz za czarnymi, bo mieli późniejszą ewolucję cywilizacji? Bo dalej siedzą na roli i walą w ziemię drewnianym badylem? Posiadasz tragiczne argumenty. Polskę tez powinno się gnoić. Za granicą szybciej idzie technologia niż u nas.

Malibue - jesteś rastafari? ;) Om.

Zakończmy tą gadkę o rasizmie i nacjonalistach. Są do tego inne tematy ...

Chwała! (ludziom wszystkich ras) :]
 

Malibue

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Sącz
@Mały Timi: zbyt dawno nie pisałeś... Hmmm... Rastafari nie, mało już takich i na pewno nie w Polce, ale staram się żyć zachowując wszelkie zasady Rasta, po za tym kocham Trzy Kolory, jestem z nimi związany przez 2/3 mojego życia ;P
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tak, żołnierze walczący na wojnie byli nacjonalistami, ale był to zdrowy nacjonalizm. Nie mieli chorych fobii jak teraz "wielcy słowianie".

Rasiści i inni z wielkimi fobiami, chcę wam zwrócić uwagę, możecie zaprzestać tych chamskich odzywek do czarnych typu:bydło, smoluchy, czarnuchy, itd. ? Jest to chamskie i pokazuje wasz brak inteligencji, a przynajmniej kultury. Wiele ludzi ma jeszcze gorsze zdanie o was tak więc te objazdy zatrzymajcie dla siebie.

Co do dorobku kultury Vardamir,
Rozumiem, że nie przepadasz za czarnymi, bo mieli późniejszą ewolucję cywilizacji? Bo dalej siedzą na roli i walą w ziemię drewnianym badylem? Posiadasz tragiczne argumenty. Polskę tez powinno się gnoić. Za granicą szybciej idzie technologia niż u nas.

Malibue - jesteś rastafari? ;) Om.

Zakończmy tą gadkę o rasizmie i nacjonalistach. Są do tego inne tematy ...

Chwała! (ludziom wszystkich ras) :]
z tym że czarnych jakby pozostawić afryke w spokoju do tej pory jedyne światło jakie by znali to słoneczne i ognia. Nie Polski wina że w tył pod jakimiś względami do zachodu jesteśmy, tylko wina zachodu, który zrobił z nas tarczy pozostawiając nas komuchom.
będe na nich mówił czarnuchy, bo chyba biali to oni nie są? a nas i tak białasami nazywają, więc na jedno wychodzi.
Chwała Białej Rasie!
czarni żadnej się nie dorobili. (btw, reżyserzy horrorów to pieprzeni rasiści. czarni zawsze giną)
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej,
jakieś problemy z czytaniem? :]

Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali,
wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka,
jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi,
a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej.
zdanie odnosi się do poszanowania godności człowieka (z czym w pełni się zgadzam), ale skoro na początku podkreśla się "My naród" to znaczy, że dotyczy on Polaków, których wzywa się do poszanowania wszystkich obywateli/obcokrajowców co wcale nie wyklucza walki o zaprzestanie imigracji z krajów obcych nam kulturowo.
To ja zaznaczę to i będzie na moje :/
no i widzisz niezbyt na twoje wyszło...
Ta dyskusja prowadzi donikąd... Wy w mniej i bardziej finezyjny sposób łapiecie się argumentów aby szerzyć nacjonalizm/?/ w każdym bądź razie rasizm, a my odwołujemy się do prawa naturalnego, i jednej pięknie zdefiniowanej zasady "Każdy inni wszyscy równi"... Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają innych po pigmencie skóry :/
tak oczywiście. Hitler też odwoływał do prawa naturalnego co nie znaczy że się z nim zgadzam(więc co to za "finezyjny"argument z twojej strony). jedyna różnica między nami że ty oceniasz murzynów jako zbiór jednostek, a ja jako zbiór, bo w ten sposób wiem co jest lepsze dla mojej kraju. tobą kierują szlachetne pobudki wobec drugiego człowieka mnie wobec ojczyzny.


Tak, żołnierze walczący na wojnie byli nacjonalistami, ale był to zdrowy nacjonalizm. Nie mieli chorych fobii jak teraz "wielcy słowianie".
hę? wielcy Słowianie? a może po prostu "Polak, Słowianin, Białas" ? już lepiej. wtedy nie było w Polsce i w Europie murzynów więc jakiś nietraqfiony ten twój argument
Rasiści i inni z wielkimi fobiami, chcę wam zwrócić uwagę, możecie zaprzestać tych chamskich odzywek do czarnych typu:bydło, smoluchy, czarnuchy, itd. ? Jest to chamskie i pokazuje wasz brak inteligencji, a przynajmniej kultury. Wiele ludzi ma jeszcze gorsze zdanie o was tak więc te objazdy zatrzymajcie dla siebie.
jakie fobie człowieku? ty masz jakiś dziwny wizerunek wszystkich rasistów jako tych co o niczym innym nie marzą aby tylko zabić Żyda/murzyna, "Kierujesz się stereotypami" i masz rasistofobię. Rasistofobia to się leczy!!! :]
Rozumiem, że nie przepadasz za czarnymi, bo mieli późniejszą ewolucję cywilizacji? Bo dalej siedzą na roli i walą w ziemię drewnianym badylem? Posiadasz tragiczne argumenty. Polskę tez powinno się gnoić. Za granicą szybciej idzie technologia niż u nas.
czy my ich gnoimy w jakikolwiek sposób? stwierdzamy fakt...
Zakończmy tą gadkę o rasizmie i nacjonalistach. Są do tego inne tematy ...
zakończmy i przejdźmy do pytania na które mi nie opdowiedziano. co kieuje wami wiggerzy? skąd ta miłość do murzynów? czy żółci są mniej atrakcyjni?
Chwała! (ludziom wszystkich ras) :]
chwała, ale pamiętajmy również o 14! :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zwróciłem właśnie uwagę na słowo fobia. fobie to nieuzasadniony lęk. załóżmy że to lęk co odczuwamy przed murzynami. no ale drugie słowo, nieuzasadniony. my mamy argumenty poza 'ależ oni są feee'. mamy swoje powody. teraz drugie. lęk. fobia to paniczny lęk. jeśli to co odczuwamy nazwać lękiem, to nie panicznym. nie brzydzimy podać ręki, nie boimi się podejść w pobliże. jeśli lęk to nie o siebie ale o wiele innych rzeczy. fobia taka nie jest. a teraz ostatnie. czy to co odczuwamy do murzynów można nazwać lękiem?
 
Do góry