RapidShare

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Witam czy Wam też tak wolno pobiera pliki z Rapida? 40kb/s :( kiedyś leciał 1,5Mb/s a teraz d*pa. O co chodzi?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Masz konto premium czy ściągasz bez? W drugim przypadku transfer zwalnia jak jest duży ruch.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Mam zwykłe konto od zawsze i kiedyś ściągałem 1,5mb/s a teraz na ty msamym koncie 30kb/s albo wyskakuje (1 połączenie) i nic nie idzie ogólnie pobieram 1,5h 100mb :/
 

leonardofree

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
1
U mnie to samo. Kiedyś ciągnęło max łącza 6 Mb a teraz tyle co u ciebie. Trzeba korzystać z innych stron warezowych ale teraz po sprawie Megaupload coraz mniej dobrych, boją się.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Oni chyba specjalnie taka prędkość dali żeby kupować premium. Parówy!
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Dziwisz się? Z czegoś muszą płacić kary za lamanie praw autorskich. W tamtym roku chyba znów byli podani za to do sądu, ale eki nei dam za to uciąć.
 

prestru

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Wieś
Dziwisz się? Z czegoś muszą płacić kary za lamanie praw autorskich. W tamtym roku chyba znów byli podani za to do sądu, ale eki nei dam za to uciąć.

http://webhosting.pl/RapidShare.uznane.przez.niemiecki.sad.za.legalne.ale.w.wyroku.jest.haczyk

Każdy plik który wyślemy czy to na rapidshare , megaupload i inne jest niejako monitorowany i za naruszenie praw autorskich wiadomo co się z nim dzieje a już na pewno na Hotfile bo tam to powszechność.....Tak samo dzieje się gdy pobieramy cokolwiek i tu o dziwo my jako pobierający taki nie legalny plik mamy kłopoty a nie dostawca...Panowie teoretycznie jak i praktycznie pliki które leżą na obojętnie jakim serwerze są własnością użytkownika.Naruszenie praw to druga strona medalu bo to użytkownicy ponoszą konsekwencje za ich rozpowszechnianie...Serwery czy usługa torrent to tylko pośrednik.....

Oni chyba specjalnie taka prędkość dali żeby kupować premium. Parówy!
sam sobie odpowiedziałeś na POSTA którego założyłeś
 
Do góry