Ralph Lauren

H

Hiroes

Guest
Witam.
Pytanie odtyczy ceny koszulek polo Ralpha Laurena. Chciałbym wiedzieć ile kosztuja one w sklepie, nie na allegro.
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Laurena niewiem,ale polo lacoste w manufakturze kosztuje coś koło trzystu.To są ciuchy raczej nie na nasze,Polskie portfele.
 
W

wroneczki4

Guest
To są ciuchy raczej nie na nasze,Polskie portfele.
Wszystko fajnie, ale zamiast tych 4+ gównianych koszulek, które szybko się rozje*** możesz sobie kupić chyba jedną dobrą i mieć ją długo...


Chciałbym wiedzieć ile kosztuja one w sklepie, nie na allegro.
Znajdź sobie w sklepie na eBay'u lub wejdź na ich oficjalną stronę pl or ang( jeśli będzie tylko ang, to przelicz w kursie).
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
dokładnie, kupiłem koszulkę Armani za 190 zł ostatnio, z malutkim znaczkiem, do dziś ją noszę i nie widać że już ma prawie 4 miechy. A w tym samym dniu kupiłem za 49 zł w Croppie i dziś jest zwynaciągana i tak idealnie żeby iść na pole ale nie do ludzi;]
Jeśli chodzi o koszulki i buty nie widzę żeby nie mieć przynajmniej 1 pary z bardzo wysokiej półki. A ja kupuję buty raz na rok a koszulki 2 razy na rok:) więc jak uzbieram to mnie stać;]
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
mam bluzkę do sprzedania;] chcesz kupić?? Armani

PS. Mam jeszcze buty NIKE do sprzedania;] w bdb stanie
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
dokładnie.

Jak jeszcze byłem dzieciakiem to nie interesowałem się zbytnio tym, w co się ubieram i popełniłem błąd.
Dorwałem w szafie koszulkę polo od Lacoste. Pomyślałem, że ten krokodylek jest dziecinny (każdy kiedyś chciał być naj najszybciej dorosły) i ubrałem ją do pracy. Zbrudziłem, mama wyprała i nic. Dalej była czysta. Pewnego czasu zrobiłem na niej małą plamę Rivanolem (tego nie da się wyprać.). A że na niebieskiej koszuli żółto-zielona plama nie wygląda za ładnie została moją koszulką "do roboty". Jak coś robię, gdzie mogę się ubrudzić to ją zakładam. I tak od 3 lat*. Prana średnio co 1-2 tygodnie, a kolor nadal żywy, nie sprany. Nic nie porozciągane, w idealnym stanie.

*Gdy ją dorwałem była dla mnie nieco za duża. Teraz jest w sam raz.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
no pewnie, nie każdemu sie Armani podoba;] on raczej robi ciuchy taki "dopasowane" :) a nie każdy lubi w takich chodzić, a co najważniejsze nie każdy w nich dobrze wyglada.
Miałem kiedyś zielony podkoszulek Calvin Klein, 3 lata w nim chodziłem:) prany co 2 dni, zero zniszczeń, kolor żywy, napis jak był w czasie kupna tak pozostał do końca. Ubrudziłem go farbą, i tak mam na co dzień.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ja mówiłem tylko o materiale:) ja bym nie kupił, ale nie potępiam również. Jeszcze nie wygląda tak załośnie jak dresy popielate co ma co 3 młody w mieście i czapka większa 3 razy od głowy :bag: z znaczkami "$" :)
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Dorwałem w szafie koszulkę polo od Lacoste. Pomyślałem, że ten krokodylek jest dziecinny

Skąd ja to znam :D Mnie tak samo jak mama kupiła dres lacoste to chciałem naszywke na krokodyla naszywać bo mi sie to wydawało jakieś takie... ;D

Ale fakt faktem,oryginalne ciuchy nawet po dłuższym czasie są jak nowe.
 

miszanfs1

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania sporo koszulek Ralph Lauren same NOWOŚCI jak ktoś chce:
Kontakt:
GG: 5252046
E-mail: v-tec5@o2.pl
 
Do góry