Radiówka-2 kompy-wifi

lukasz222d

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Siemka :D Posiadam internet radiowy,PC'ta i laptopa z wifi..Chciałem zapytać czy mogę jakoś podłączyć neta by był on i na pc i na laptopie :D Dodam że do kompa mam podłączony kabel i jest on tylko jeden :p ???:D???
 
B

BaRoNeQ

Guest
No jasne ze się da ..Zależy czy masz stacje WiFi Czy kartę komputerową .
Jeśli masz stacje to potrzebujesz kartę do komputera a jeśli i w komputerze to tylko dzielisz na komputer i na laptopa ...

Da się tylko po co ..??


W karz dym razie potrzebujesz albo WiFi W komputerze i laptopie ...:)
 

lukasz222d

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Tak tylko ja chce mieć na lapku z wifi i na pc równocześnie neta :D bo gdy ktos siedzi na pc to tylko laptop..a jak nie ma neta..
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Najlepiej kupić router WiFi i wtedy możesz sobie rozdzielić net na kilka kompów jeżeli to kablówka to wystarczy router DSL np. wgr614. Jaką prędkość internetu posiadasz?
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
To spokojnie wystarczy router z G czyli wgr614. Sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony router rozdziela neta na cztery lapki i nie ma żadnych zawiech, zasięg przyzwoity i bardzo łatwy w konfiguracji do tego kupisz go nowego za ok 80 zł...
 
C

compton_style

Guest
Kup router bezprzewodowy http://www.shopmania.pl/shopping~online-routery~kupowac-digitus-ruter-bezprzewodowy-150-mbps-802-11n-dn-7049-1~p-3207435.html tu masz bardzo dobry router firmy Digitus, szybki, niezawodny i jak na taką klasę niedrogi.
 

lukasz222d

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Kup router bezprzewodowy http://www.shopmania.pl/shopping~online-routery~kupowac-digitus-ruter-bezprzewodowy-150-mbps-802-11n-dn-7049-1~p-3207435.html tu masz bardzo dobry router firmy Digitus, szybki, niezawodny i jak na taką klasę niedrogi.


moge przeznaczyc najwyżej 100zł :/
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia wiem że wynalazki takie jak digitus nie są zbyt stabilne, do tego jeszcze są drogie 150 zł za router z nie pełną N-ką to lekka przesada! Firma dopiero co u nas się pojawiła i jest reklamowana. Kupuj sprawdzone pozycje...
 

lukasz222d

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia wiem że wynalazki takie jak digitus nie są zbyt stabilne, do tego jeszcze są drogie 150 zł za router z nie pełną N-ką to lekka przesada! Firma dopiero co u nas się pojawiła i jest reklamowana. Kupuj sprawdzone pozycje...


np.?
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Np. ten który poleciłem w poprzednich postach, użytkuje go długo i nie tylko ja, więc jest to sprawdzona pozycja i tania. Jak chcesz jeszcze zaoszczędzić możesz go wylicytować na allegro i będzie za grosze.
 

lukasz222d

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Np. ten który poleciłem w poprzednich postach, użytkuje go długo i nie tylko ja, więc jest to sprawdzona pozycja i tania. Jak chcesz jeszcze zaoszczędzić możesz go wylicytować na allegro i będzie za grosze.


pomyślę ;) narazie u mnie cienko z kaską więc jeszcze zaczekam :p temat do zamknięcia :D
 

renowator

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ok, pisz w razie problemów i jak ci się zmieni koncepcja, jak uzbierasz trochę kasy możesz kupić lepszy router, może coś N-ką :)
 
Do góry