Radio - pomysły

bx_stw

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Pracuje nad projektem stworzenia radia internetowego dla określonej grupy ludzi, a dokładniej młodzieży i osób dorosłych w wieku 15-25 lat. Przeprowadzam rozeznanie rynku radiowego i potrzebuje waszej pomocy czyli co chcielibyście usłyszeć w takiej stacji? Nie chodzi tu o muzykę, ale bardziej programy , słuchowiska itp. Co Was interesuje i co byście z chęcią wysłuchali? Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
 

rwc11

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Humor, kawały, takie wesołe przerywniki.
Każdy wie że śmiech to zdrowie więc czemu nie wspomagać naszego zdrowia słuchaniem radia. :)
 

bx_stw

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Humor, kawały, takie wesołe przerywniki.
Każdy wie że śmiech to zdrowie więc czemu nie wspomagać naszego zdrowia słuchaniem radia. :)
Humoru, na pewno nie zabraknie, a na wesołe przerywniki też mamy pomysły. Ale chodzi mi o konkretne programy tematyczne, które dla młodych i starszych by były łatwo przyswajalne i z chęcią słuchane.
 

rwc11

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Programy tematyczne... Myślę że fajnie byłoby poruszać jakieś tematy zdrowotne. Takie nowinki ze świata medycyny ale do wykorzystania praktycznego. Obecnie społeczeństwo bardzo interesuje się tematyką zdrowia więc radio w którym co jakiś czas regularnie będą pojawiać się tego typu wypowiedzi będzie atrakcyjne. Taka jest moja opinia.
 
Do góry