Radio Maryja !

Status
Zamknięty.
B

Brzoza

Guest
Jeezu!! Nie nawidze całego kościoła!! Nawet na religie kiedyś napisałam prace troche długa była, ale piątke dostałam jest tam m.in. o radiu maryja.. jakby ktoś chciał poczytać to piszecie do mnie to wam wyśle
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Jeezu!! Nie nawidze całego kościoła!! Nawet na religie kiedyś napisałam prace troche długa była, ale piątke dostałam jest tam m.in. o radiu maryja.. jakby ktoś chciał poczytać to piszecie do mnie to wam wyśle
Prosze nie nienawidź wystarczy że, oni nienawidzieli przez cały okres swojej historii.Wszystkie religie prowadziły do wojen.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Jeezu!! Nie nawidze całego kościoła!! Nawet na religie kiedyś napisałam prace troche długa była, ale piątke dostałam jest tam m.in. o radiu maryja.. jakby ktoś chciał poczytać to piszecie do mnie to wam wyśle
Sądze że uważnei sluchasz RM skoro piszesz o nim pracę. Bez sluchania nie mozna przecież wyrażać obiektywnej opinii.
Następna kobiietka walcząca z RM .... co te media Komercyjne robią z młodzieżą.
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Prosze nie nienawidź wystarczy że, oni nienawidzieli przez cały okres swojej historii.Wszystkie religie prowadziły do wojen.
Na pewno wszystkie? Czy np buddyzm doprowadził do jakiejs wojny, zreszta to nie sama religia jest zła tylko ludzie, którzy się uwazają za jej wyznawców, każda religia uczy o tym żeby byc dobrym, nie oceniaj religii po ludziach, którzy ją wyznają, ludzie niewierzący równiez potrafią byc źli, nie mozna mówić że zła jest religia tylko niektórzy jej wyznawcy
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
buahaha.. z Radiem Maryja na czele
Się naucz rozróżniać Media Komercyjne od On niekomercyjych :lol: ... coś mi sie nie wydaje że RM jest komercyjne, no ale jak Ty słuchasz i wiesz lepiej :lol:

Pozdro :D

nie mozna mówić że zła jest religia tylko niektórzy jej wyznawcy
I o to właśnie chodzi, no ale niektórzy myślą że jeżeli Papież mordował ludzi to cała religia tak jest :lol: ... no ale cóż :)

Pozdro :D
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Słabe psy szczekają zawsze najgłośniej więc stąd ta agresja. Jak ktoś jest słaby to sie deklaruje że "z ekipą" pojedzie.

Wiesz.. może jestem 'słabym psem', ale jeżeli Rydzyk i jego pierdyknięci ( nie wszyscy, oczywiście ;) ) zwolennicy ( mam tu na myśli 'moher babcie' ) są kotami.. to pozagryzam. Miłego dnia :)
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Radio maryja bylo by dobrym radiem gdyby nie ingierowalo w sprawy polityki, lecz tylko pozostawalo przy sferach duchowych. No i mocherowa armia mogła sluchac. :)
No wreszcie jakiś człowiek co mówi wprost. Gdyby to radio sie nie mieszało do polityki to pewnie nie byłoby żadnej dyskusji. Ale tak naprawde rolą mediów jest mieszanie sie w polityke i ta możliwość tworzy z nich siłę. Np "co z tą Polską?" ma duży wpływ na polityke i jeszcze taki programik na tvn.
Wniosek - chodzi tu o sam fakt że to religijne radio miesza sie w polityke. Jest to konkurencyjne radio dla innych i dlatego oni wykorzystują fakt że jest ono religijne jako argument dla potempiania go.

Już mi sie nie chce pisać w tym temacie bo to jest taka sama rozmowa jak rozmowa o feminiźnie i równouprawnieniu - każdy ma swoje racje i od nich nie odstąpi
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja chciałbym się jeszcze wypowiedzieć.... Kiedyś słyszałem w RM, jak zadzwonił pewien pan i zadał następujące pytanie : "Proszę mi powiedzieć, czemu Radio Maryja tak strasznie 'najeżdża' ma żydów? Przecież Jezus był żydem...". Oczywiście ksiądz prowadzący nie odpowiedział i przerwał telefon. Proszę teraz, aby zwolennicy RM mi odpowiedzieli na to pytanie.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Się naucz rozróżniać Media Komercyjne od On niekomercyjych ... coś mi sie nie wydaje że RM jest komercyjne, no ale jak Ty słuchasz i wiesz lepiej
hehe... uczyć mnie bedize... po 1 i najważniejsze nie powiedziałam , że jest komercyjne

QUOTE
.... co te media Komercyjne robią z młodzieżą.


buahaha.. z Radiem Maryja na czele

tylko, ze RM również robi wode z mózgu :p (przede wszstkim RM)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
hehe... uczyć mnie bedize... po 1 i najważniejsze nie powiedziałam , że jest komercyjne
tylko, ze RM również robi wode z mózgu :p (przede wszstkim RM)
Jeżeli patrzysz na to z persprktywy ateisty to może i Ci robi, lecz ja jestem Wierzący i dla mnei postępowanie wedłóg pewnych norm, wedłóg przykazań, nie jest woadą z muzgu.

I za niewierzących też sie modle :)

Pozdro :D

P.S
Na okrągło piszecie to samo, sądze że temat jest zamknięty, ponieważ ja wyjaśniłem tutaj wszystkie kwestie i są one zgodne z prawdą. Natomiast jak ktoś nie potrafi do wiadomości przyjąć że gada bzdury ( oczywiście nieświadomie ) to nie moja sprawa :)

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU. WSZYSCY ZAINTERESOWANI ZNAJDĄ ODPOWIEDZI NA WSZEŚNIEJSZYCH STRONACH :)

Pozdro :D Z Bogiem.
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Chwila, chwila! Nadal nikt nie odpowiedział na moje pytanie!

Ja chciałbym się jeszcze wypowiedzieć.... Kiedyś słyszałem w RM, jak zadzwonił pewien pan i zadał następujące pytanie : "Proszę mi powiedzieć, czemu Radio Maryja tak strasznie 'najeżdża' ma żydów? Przecież Jezus był żydem...". Oczywiście ksiądz prowadzący nie odpowiedział i przerwał telefon. Proszę teraz, aby zwolennicy RM mi odpowiedzieli na to pytanie.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Chwila, chwila! Nadal nikt nie odpowiedział na moje pytanie!
Już mówię :) ....
Dzwonią tan różni ludziem różnie odbierają to co tam sie mówi. Slucham RM 3 lata i nie slyszałem żeby ktoś na kogoś najeżdżał :/ .... może Pan miałe na myśli to że duża częśc politykówjest żydami, że na czele masonerii zasiadają żydzi. A niestety terzeba podawać pewne faty związane z tymi ludźmi. A że są oni żydami to co, jak ich trzeba nazwać? Buddyści ? .
Ale cześtotliwość z jaką mówi sie o żydach wcale nie jest większa od innych tematów. A skoro dzwoni jakiś Pan i z góry zarzuca niepawdę, tp cp ma zrobić ksiądz. Pozatym z osobami które dzwonią pierwszy raz to zawsze sie rozmawia, nie było takiej sytuacji żeby ktoś został odlączony ( Jak oczywiście nie przelknie alebo inne kiepskei żarty) .... a niewiem czy słuchaszm bo ja tak, i są debile co cwonią bardzo często i obrażają ludzi. Ja już znam ich głosy na pamieć a co dopiero ojcowie. wiele jesty wśród nich osób starszysch.

Więc sprecyzuj mi czy ten facet dzwoni tam często i robi se kaka ( takich odrazu gaszą) .. czy zadzwonił pierwszy raz i tak poprostu bez słowa go zgasili ???

Myśle że pod każdym kątem odpowiedziałęm na Twoje pytanie :)

Z Bogiem :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja wyjaśniłem tutaj wszystkie kwestie i są one zgodne z prawdą. Natomiast jak ktoś nie potrafi do wiadomości przyjąć że gada bzdury ( oczywiście nieświadomie ) to nie moja sprawa

bo jestem alfą i omegą tego bytu... heh..
gada bzdury.... ekhm... a skąd wiesz, że twoje przekonania są akurat trafne? miałeś zamiar tym temateem udowodnić, że wszyscy którzy nie lubią RM to nic nie wiedzący debile?
boshe.. chroń mnie przed takimi ludźmi którzy na siłę będą wmawiać mi paranoiczne rzeczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry