Radio Maryja !

Status
Zamknięty.

Pa4eL

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mielec
Aktualnie gra DJ Rydzyk ...

Audycja : Święta !!!

Radio Maryja - Tylko wielkie przeboje

Sluchaczy : 502
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Owsiak jest napewno kontrowersyjna osoba,ale chwala mu za to co robi.Nie wiem czy Radio Maryja jest w stanie udowodnić,że wszystkie pieniadze uzyskane od sluchaczy poszly wylacznie na cele dobroczynne.Ale tego sie nie udowodni ani w ze tak ani ze nie wiec szkoda dyskusji.
Zarzuty wobec Owsiaka mozna miec,ale laczenie jego osoby z szatanem i pentagramami jest juz ewidentna propaganda i szerzeniem klamstwa,ktore owocuja pozniej takim akcjami jakiej swiadkiem bylam wczoraj.Starszy Pan wyzywal kilka malych dziwewczynek z puszkami Orkiestry od dzieci szatana i tym podobnych.Argument,ze starsi ludzie zle odbieraja przeslanie radia jest tutaj zly bo takie tresci byly tym ludziom przekazywane doslownie,
Niech Radio istnieje,zmiencie Ojca Dyrektora(albo na kogos innego,albo duchowo) :)
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
pewnie jak wielu z was nie znosze tego radia. moze dlatego ze miesza sie w polityke nie wiem po prostu nie trawie tego radia i juz. jest to radio katolickie dlatego uwazam, ze powinni sie zajmowac szerzeniem prawd bozych itp., a nie mowiac ktory prezydent bedzie dobry, a ktory bedzie zly itp.. przestalem nawet chodzic do kosciola, gdy ksiadz w mojej parafii wpier..... sie w polityke i powiedzial zeby glosowac na LPR.

sluchalem tego radia, bo bylem ciekawy dlaczego krytykuja RM. ba nawet odwazylem sie zadzwonic zeby porozmawiac z BLACK MC na temat biblii przetlumaczonej na slang hip-hopowy. co o tym sadzicie? pozniej bylo kilka telefonow do RM i wyzywano mnie od wyslancow szatana czy cos takiego... serio!!!

nie dla RM nie dla Rydzyka to jest moje zdanie!
POZDRO!
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Dopóki sa ludzie którzy słuchaja tego Radia powinno ono istnieć. Jesli sa tacy którzy sie z nim w jakis sposób utożsamiają, to tez dobrze. Każdy 'kadzi' swoim. Jak komus sie nie podoba, moze nie słuchać. Jak ktos chce posłuchac i skrytykować, niech to robi. Najgorsze jest to, ze większosc wypowiadajacych się nigdy nie słuchała RM. A to juz jest zwykła kpina. Podobna kategoria ludzi wyraża swoje osądy np. o teatrze. Nie będąc w życiu na żadnej sztuce.
Nie jestem fanem instytucji koscielnej ani RM. Ale nie kolekcjonuję okularów z różowymi i czarnymi szkiełkami. B)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Dopóki sa ludzie którzy słuchaja tego Radia powinno ono istnieć. Jesli sa tacy którzy sie z nim w jakis sposób utożsamiają, to tez dobrze. Każdy 'kadzi' swoim. Jak komus sie nie podoba, moze nie słuchać. Jak ktos chce posłuchac i skrytykować, niech to robi. Najgorsze jest to, ze większosc wypowiadajacych się nigdy nie słuchała RM. A to juz jest zwykła kpina. Podobna kategoria ludzi wyraża swoje osądy np. o teatrze. Nie będąc w życiu na żadnej sztuce.
Nie jestem fanem instytucji koscielnej ani RM. Ale nie kolekcjonuję okularów z różowymi i czarnymi szkiełkami. B)
Dziękuje za ten głos. Właśnie takiej opinii mi brakowało :) .... jesteś tutaj bezstronny :)
A ja nie potrafię na te w dużej części kłamstwa odpowiadać spokojnie i to jest moja nawiększa wada. Jestem sluchaczem i to co piszą nietkotrzy poprostu mnie rozsadza. A Oni sobie prztlumaczyć nie dadzą że są w błędzie tylko trzeba tlumaczyć jak kozie na granicy :lol:

A i nieczaje ludzi co mowią coś o rozlamie, żadnego rozlamu niema, a tymbardziej z powodu RM. Tylko to jest jakieś coś wymyślone przez jakistam ludzi :lol: a inni wierzą w to :lol:

Dzięki :)
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Kiedyś słyszałem pare audycji... tragedia... Miałem ochotę zebrać ekipę, pojechać do Torunia i pozagryzać ich wszystich :p
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja specjalnie sprzedałem dom i samochód by pomóc ojcu Rydzykowi. A ten :cenzura: za tą kase se Maybacha kupił. Skubany. Ale i tak słucham z całą rodzina jego rasistowskich audycji.
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
NO a wlaśnei chodzi mi o to że gdyby niesluchający zostawili radio w spokoju to było by spoko, ale jak ciągle atakują to jest tak jak widać :p
Dzięks :D
Taaa... Ekipe :D Pewnie jakiś chudych ludzików :lol: Ja i Ronnie dalibyśmy rade wam wszystkim chuderlaki!

Ja słucham Radia Maryja razem z mamusią i zawsze o 6.00 odmawiamy różaniec!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
"Jestes szalikowcem to jedz do Berlina. Ciekawe skad w tobie tyle agresji ?" co ty hihi jakiś księżulek jesteś czy co??
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Ja specjalnie sprzedałem dom i samochód by pomóc ojcu Rydzykowi. A ten :cenzura: za tą kase se Maybacha kupił. Skubany.


Rany... wybacz, ale czy ty jesteś taki viemny aby nadal wierzyć w Maybacha?? To jest tak stara bajka jak sierotka marysia i siedmi krasnolódków, i tyle samo w niej prawdy.
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Radio maryja bylo by dobrym radiem gdyby nie ingierowalo w sprawy polityki, lecz tylko pozostawalo przy sferach duchowych. No i mocherowa armia mogła sluchac. :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A co ?? Politka to rzecz z kosmosu, ludzie sie jej powinni wyrzec. Radio Maryaja daje możliwość spojrzenia na polityke z iinej perspektywy, i ona mi odpowiada :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry