RAC

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kto słyszał Estirpe Imperial ten wie co to za miód. Kto nie wie radze się zapoznać.
Estirpe Imperial
Tu wspólny projekt Konkwisty 88 i Ramiro z Estirpe Imperial.
Nacidos para la Gloria
A tu projekt Estirpe Imperial pod nazwą Tercios. Natknąłem sie na to przypadkiem i nie o nim nie wiem. Jak ktoś kuma o czym piszę to może coś skrobnie. Muza pomiędzy RAC a HC. W sumie nawet ciekawe. Zwłaszcza ten z video Aguilas de Hierro
i 88 Rock & Roll Band. Co prawda było już wiele wersji, ale te coś w sobie mają.
Tercios
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    103,7 KB · Wyświetleń: 45

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
http://ragnarok1488.blogspot.com/search/label/Ska
coś dla fanów ska :loldev:
A tu projekt Estirpe Imperial pod nazwą Tercios. Natknąłem sie na to przypadkiem i nie o nim nie wiem. Jak ktoś kuma o czym piszę to może coś skrobnie. Muza pomiędzy RAC a HC. W sumie nawet ciekawe. Zwłaszcza ten z video Aguilas de Hierro
bardzo fajna płytka. kawałek Golpes de Ira miażdży BB)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A dziś coś co bardzo długo szukałem. Lubię RAC z Niemiec i dlatego szukam kapel stamtąd. Kiedyś spotkałem się ze Spirit of 88. Teraz przez przypadek trafiłem na ich dyskografię. Warto posłuchać.
http://www.forum.ronatvan.com/index.php?topic=335.0
Jak się cofnięcie na tym forum do Ronatvan Forum » English Section » Downloads » Music to znajdziecie jeszcze parę rzadkich płytek jak Division S czy Legion of St.George. Sporo linków jest już nieaktualnych więc radzę się pospieszyć.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
a co myślicie o Final War? grają trochę bardziej skoczną muzykę moim zdaniem coś w stylo Oi!
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
mi się osobiście podoba ich brzmienie ;) ostatnio ( w sumie to już rok temu :D) wpadły mi w ucho kawałki typu Oi street punk, i właśnie FW mi odpowiada. Każdy kawałek wpada mi w ucho ;) (są oczywiście wyjątki)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Final War ma niektóre fajne kawałki. Pod względem muzycznym bardzo dobry jest Tales of Honor. Tylko, dlaczego kur... o Hessie!? :(


Out, nie wiem, czy zauważyłeś, ale wysłałem Ci parę dni temu PW.
pzdr
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Wie ktos moze dlaczego Landser zaczął wycofywać sie ze swojego "Polackentango"? Słyszałem ze podobno wyłapli za tą nutę na twarz od Polaków przy okazji jakiegoś koncertu w naszym kraju, prawda ci to?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wie ktos moze dlaczego Landser zaczął wycofywać sie ze swojego "Polackentango"? Słyszałem ze podobno wyłapli za tą nutę na twarz od Polaków przy okazji jakiegoś koncertu w naszym kraju, prawda ci to?
Jeśli już to Luni bo takie peudo ma Michael Regener. Luni odsiedział 3 lata za Landser. Teraz wyszedł, ale nie pozwala już sobie na publiczne wychwalanie Hitlera. Teksty piosenek przed nagraniem sprawdzają jego prawnicy. Gdy gra stary repertuar, tylko intonuje zabronione fragmenty, resztę dośpiewuje publiczność. O koncertach Landsera w Polsce nie słyszałem.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Przytaczam tylko to co przeczytałem to było chyba na forum NK poświęconym Honorowi albo scenie RAC, zresztą było tam też coś o Agressivia 88 otóż mieli oni grać na koncercie dla czeskich i niemieckich NS-ów gdzie leciało właśnie Polackentango, miała być tam też grupa Polaków która delikatnie powiedziawszy wkur.. się gdy to usłyszeli ale jako ze byli w mniejszości to dostali oklep i zostali wyrzuceni z imprezy. Kolesie z A 88 mimo tego nie zrezygnowali z występu za co podobno mają na pieńku częścią ludzi. Być moze to tylko wymysły jakichś ludków dlatego wolę sprawdzić.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Przytaczam tylko to co przeczytałem to było chyba na forum NK poświęconym Honorowi albo scenie RAC, zresztą było tam też coś o Agressivia 88 otóż mieli oni grać na koncercie dla czeskich i niemieckich NS-ów gdzie leciało właśnie Polackentango, miała być tam też grupa Polaków która delikatnie powiedziawszy wkur.. się gdy to usłyszeli ale jako ze byli w mniejszości to dostali oklep i zostali wyrzuceni z imprezy. Kolesie z A 88 mimo tego nie zrezygnowali z występu za co podobno mają na pieńku częścią ludzi. Być moze to tylko wymysły jakichś ludków dlatego wolę sprawdzić.
Może i tak.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Wspólny projekt Sokyra Peruna (Ukraina), Antisistem (Rosja), Brigade M (Holandia) i Bound for Glory (USA) czyli GSA - Germanic Slavonic Army (2008.
http://valhalla.ulver.com/f155/t13857.html
U mnie odpaliło tą drugą opcje downloadu.
 

WujeksamoZło

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć witam wszystkich generalnie muzę zasysam przez DC+ albo staram się Wspierać Scenę :D :D no ale nie o tym, zna ktoś może jakieś poważniejsze forum gdzie sobie można min. o "zaangażowanej" muzyce pogadać? A i jeszcze chciałem zapytać użytkownika EL Pablo o możliwe źródło tej historii z Agressivą?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Pisałem wyżej to z forum naszej klasy poświęconej Honorowi albo scenie RAC, pare osób tam piszących wydawały się mieć spore pojecie w temacie ale nie wiem czy ta historia z A88 to prawda czy zwykla bajka.
 

WujeksamoZło

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzięki Outramer za ten link z GSAfajna płytka i dobre kapele...
Szkoda że nie masz linka do tej strony El Pablo....w każdym razie historyjka jest bajeczką bo miałem okazję być na tej imprezie :) szkoda tylko że jak ktoś robi coś za "free" narażając się przy tym na nieprzyjemności ze strony wiadomych służb i niestety także pewnych typów...jedyne co dostaje to takie właśnie historyjki, ale takie jest to nasze polskie piekiełko, niestety.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Parę minut i sie znalazło, jak masz tam konto to możesz przejrzeć.
http://nasza-klasa.pl/forum/13/5413/4?page=4
 
Do góry