R.E.M

HaWa

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Znacie,słuchacie,lubicie zespół R.E.M?
Który album i która piosenka podoba wam się najbardziej?
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Piosenki takie jak "Man on the moon" "Country feedback" czy "The end of the world" swietne. Nie znam w sumie albumow jako takich ale lubie czasem posluchac pojedynczych piosenek. Mysle, ze Stipe jest nie tylko bardzo ciekawym wokalista ale rowniez osobistascia. No i teksty ma dobre - proste ale nie banalne.
 
K

kfiatushekk

Guest
Kapelka jest ciekawa, jednak jak dla mnie ich utwory są do siebie dosyć podobne. Ale pomimo to i tak ich lubię. Trudno mi powiedzieć, który utwór najbardziej przypadł mi do gustu, jest ich kilka.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Nie słyszałem w zasadzie juz chyba parę lat, ale tak czy siak zespół na który warto zwrócić uwagę, mimo że dosyć monotonny.

Przyjemny i nastrojowy.
 

jasmin787

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
R.E.M. jest super. Wg. mnie najlepsza płyta to New Adventures in Hi-Fi. Bardzo rockowe brzmienie, świetne piosenki Electrolite czy Bittersweet Me. Ale generalnie lubię całą ich twórczość. Na koncercie najbardziej porwali publiczność piosenką The One I Love. Tłum szalał. Niezapomniane przeżycie. A Micheal Stipe jest świetny. I jak to powiedział Eddie Vedder, muzyka R.E.M. zmieniła wielu z nas i bardzo na nas wpłynęła, pomimo że niewiadomo było za bardzo co ten facet śpiewa :))))
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Znam ich album Automatic For The People świetny :), na razie najbardziej wkręciłem się w Everybody Hurts i Drive.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Niezaprzeczalnie świetny zespół. Lubię go czasem posłuchać. Moje ulubione płyty to Automatic for the People oraz Out of Time. Natomiast piosenka, która najbardziej przypadła mi do gustu, to chyba Drive.
Pozdrawiam Fanów!
 

ISBL822

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja uwielbiam oczywiście kultowe "Losing my religion" i mniej znane "The one I love" :) genialne, nie do znudzenia:)
 

Vess

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ostatnio wróciłam do "Accelerate". Mają kilka naprawdę dobrych utworów.
Chyba najlepszą płytą jest "Drive".
 
Do góry