pytanko...

zlotko

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
witam mruga.gif ja mam takie pytanko moze ktos mi pomoże a mianowicie... w dni płodne współżyliśmy z partnerem i on zostawił cześć siebie we mnie... okres prawidlowo powinnam dostac 1 grudnia dostalam 28listopada trwal 3 dni do 1grudnia nastepnie go nie bylo a dzisiaj 3 znowu jest ... czy jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
przecierz dostalas 28 listopada, wiec wyglada na prawidlowy cykl... 2 razy krwawienie nie musi tylko wskazywac na ciaze ale takze nie wyklucza...na twoje pytanie powinien odp ginekolog po przebadaniu, bo my mowic mozemy
 

zlotko

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
hmm to ja juz nie wiem sama jedni mowią że tak inni ze nie heh ... ginekologa dopiero mam na 17 wiec się zobaczy...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Są przypadki gdzie krwawienie (mylnie brane za okres) występuję przez pierwsze miesiące ciąży zgodnie z terminem spodziewanej miesiączki.
Ciąża ZAWSZE jest możliwa jeśli się współżyję.
A czy jesteś w ciąży? jedynie lekarz ma taką zdolność by to osadzić po badaniach ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Zawsze sądziłam, że miesiączka wyklucza ciążę... ale dowiedziałam się, że niekoniecznie. Tylko, że raz jest to "okres" a raz "plamienie"??
Jaka jest różnica? Jeśli zwykle miesiączkuję ok. tygodnia i przynajmniej przez pierwsze dwa dni obficie i przy tym boleśnie a obecnie przeciwnie? Okres (chyba) mam ale nie taki jak zawsze... :] mam się czego bać? :p tak na marginesie dodam, że już tak miałam... chyba raz o ile dobrze pamiętam tak już było :]
 
Do góry