Pytanie odnośnie pracy w sklepie odzieżowym

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Obciach to jest pisać takie głupoty. Czuje się jakbym czytał kolejny temat trzynastolatki. Zastanów się czy chcesz pracować czy nie. Bo jeżeli chcesz i w dodatku masz możliwośc pracy w takim sklepie to nie wiem po kiego grzyba się jeszcze zastanawiasz.
 

Ulenia

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
w sklepie fajna fucha :p wolalabym stac za kasa niz zmywac gary :p nie ma co sie wstydzic :) a to ze ktos Cie moze poznac to co? namowisz go na zakupy tylko hehe :D
 

foreverr

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
wg mnie to nie zaden wstyd.
Czytajac Twoja wypowiedz odnioslam wrazenie ze pytasz o prace w ''lumpeksie'';), jednak i to nie jest zaden wstyd..;!


W New Yorker odradzam pracę!!! Duszno, szkoda Twojego zdrowia. Z tego co się orientowałam to w lumpeksie pracuje się po 10godzin dziennie:(
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Ja odradzam pracę w H&M!!!!!! miałam nieprzyjemność tam się zagnieździć i jest to zdecydowanie najgorsza robota, jaką kiedykolwiek miałam
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Kompletnie Cię nie rozumiem.
Idziesz na studia więc powinnaś byc rozumną dojrzałą umysłowo kobietą,która trzeźwo myśli.
Praca w sklepie odzieżowym?Brałabym i się nie zastanawiała.To fajna fucha,moja kumpela pracuje w Orsay'u i często dostaje jakies ciuchy za pół darmo.
Ale z tego co widzę to ty od razu chcesz byc prezesem banku,tylko żeby zarobic,a się nie narobić.
Ach.
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Jasne,że to nie jest wstyd :) Fajna fucha. Zawsze praujesz w ciepełku, pod dachem i się nie musisz niczym za bardzo martwić. Moja koleżanka pracuje w sklepie z ciuchami. Dobrze jej tam płacą i często może sobie kupić ceny taniej niż jest obecna :)
Taką pracę wzięłabym bez zastanowienia (no o ile dobrze płatna :p )


Nie jestem osobą dorosłą,ale się wypowiedziałam :p
 
Do góry