Pytanie do moderatora h3lix'a

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Pytanie z czystej Ciekawości - dostałem już od Ciebie zupełnie niesłusznie bana na trzy dni i nawet nie ściągnąłeś mi "%", teraz moje tematy lądują w śmieciach.

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=75011
100% legalna praca.





Sami wciągacie się w klikanie na stronach (pozdro h3lix) i poleconych, a kiedy ja oferuje pracę w czwartej najdynamiczniej rozwijającej się firmie na świecie jestem mieszany z błotem... :)




Panie modzie kierującym się nie wiem czym... Przecież wiesz z tego tematu o co chodzi http://www.forumowisko.pl/index.php?s=&amp...t&p=1538874

Tak więc dlaczego znowu, pytasz ponownie http://www.forumowisko.pl/index.php?s=&amp...t&p=1538733 tutaj o co chodzi?? Czyżby bolało Cię, że w miejscu "Wasze reklamy" nie możesz już uzasadniać usunięcia tematu?





1. Dlaczego usuwasz temat w dziale w którym oferuje się ludziom prace?

Dla ludzi z zamkniętym mózgiem!!! W MLM nie ma zarobku bez pomocy osobom które się zaprosiło do współpracy! Nie zarabia się na "wciąganiu" ludzi tylko na pomaganiu innym.

2. Dlaczego pytasz drugi raz o to samo?

miedzynarodowy projekt powiadasz? przeslij mi jakies info na pm
Nie będę Ci nic wysyłał.


To zabawne, że pozbawiasz ludzi informacji usuwając moje tematy, ale sam zadajesz mi pytanie co to za biznes.

http://pl.youtube.com/watch?v=_-MdGcAIgSY
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Od takich pytań jest PW. Jesteś na forum od roku, więc powinieneś wiedzieć. Ty nie chcesz informacji czemu h3lix wywala Twoje tematy tylko chcesz publicznego linczowania i kłótni.
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
On sie mnie zapytał publicznie co to za "miedzynarodowy biznes" więc ja sie go pytam czemu tak robi... gdybym z kazdym pisal na PW to do niczego bym nie doszedl...
Założyłem temat zeby pokazać ze moderatorzy na tym forum zaczynaja juz troche przesadzać.

Nie kierują się regulaminem tylko swoimi widzimisię...
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Ale można w tym celu dogadać sie z h3lixem na PW. Odrobina dobrej woli wystarczy ;]

nie wiem czy jest tu naliczanie postów (jeżeli tak to lepiej bez dyskusji)

i nie róbmy offtop'a

Nie nie mozna sie dogadać na PW.

Dla mnie to egoizm, odcinać ludzi od informacji pytając samemu co to za biznes...

Gdybym nie wywalił rok temu kasy na tego za***nego VIP'a i nie stracił pieniędzy to może nie oburzał bym się tak tym co tu sie dzieje...

Na poczatku myslalem ze to świetne forum wielotematyczne gdzie mozna podyskutować z każdym na każdy temat... teraz widze ze ktos zamiast zajmowac swoja pozycje z uśmiechem na twarzy, stoi nad resztą z batem i obserwuje kogo bu tu u:cenzura:ć...

Na pewno nie poprę już nigdy idei wspierana tego forum wysyłając sms'y... teraz nie zmartwił bym się nawet gdyby padło... chociaż wiem, że ktoś tu zarabia też na reklamach...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Na pierwszy rzut oka racja jest po twojej stronie jednak nie chce się mieszać w sprawy innych moderatorów.
Thug takie sprawy powinieneś załatwiać na pw h3lixem.
I tak jak innym pisze: Jeśli uważasz, że twój temat był niesłusznie usunięty, dostałeś niesłusznie 20% to napisz do global moda i opisz całą sytuację. Tutaj na forum szkoda pisać, bo odrazu wpadnie 20 napinaczy i zacznie obrzucać moderatora, admina i innych błotem... A twoja sprawa zginie gdzieś pod "gruzami" off topa.
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Na pierwszy rzut oka racja jest po twojej stronie jednak nie chce się mieszać w sprawy innych moderatorów.
Thug takie sprawy powinieneś załatwiać na pw h3lixem.
I tak jak innym pisze: Jeśli uważasz, że twój temat był niesłusznie usunięty, dostałeś niesłusznie 20% to napisz do global moda i opisz całą sytuację. Tutaj na forum szkoda pisać, bo odrazu wpadnie 20 napinaczy i zacznie obrzucać moderatora, admina i innych błotem... A twoja sprawa zginie gdzieś pod "gruzami" off topa.

Dzięki.

Już pogodziłem się z tymi %, będę się starał ich więcej nie dostać.

W sumie to nie ja straciłem na tym, że tematy wylądowały w koszu.
Ewentualnie osoby, które mogły by się tym zainteresować.
Chciałem podzielić się z ludźmi informacją, a nie ich terroryzować(nic na siłę).

O firmie prędzej czy później usłyszy wiele osób, ale czy będą wiedziały jak na tym zarobić? Nie wiem...
Dam sobie już spokój bo wiem, że tak naprawdę raczej i tak nikogo >tutaj< to nie interesuje.

Poczułem się tylko lekko urażony bo inni proponują sobie jakieś programy partnerskie i klikanie na stronach internetowych, a kiedy ja wyszedłem z czymś poważnym - wylądowało to w śmieciach wśród tematów przekrętów "15tys w miesiąć" albo "pracownik e-mail, pilnie poszukiwany".



Teraz wiecie czemu założyłem temat... Ten koleś nawet nie ma żadnych argumentów. żal :cenzura:a żal
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Po pierwsze - dostałeś 20% odemnie dawno temu, bo robiłeś śmietnik różnymi linkami w stylu klikałek, czy innych buxów. Miałem Ci ostatnio zdjąć te %, bo widziałem poprawę, ale zniechęciłeś mnie ostatnim zachowaniem, chciałem Ci dać dodatkowe %, ale uznałem, że za dobre zachowanie to Ci się niweluje, więc nie zrobiłem nic, a jedynie usunąłem Twój temat.

Po drugie - temat trafił do śmieci bo znalazł się w złym dziale, linki do swoich biznesów możesz dawać w "Oferty i poszukawania pracy", ogólny dział "praca" nie służy do dawania swoich linków.

Sami wciągacie się w klikanie na stronach (pozdro h3lix) i poleconych, a kiedy ja oferuje pracę w czwartej najdynamiczniej rozwijającej się firmie na świecie jestem mieszany z błotem...
Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek wciągał się w klikałki o_O spamerzy dający linki do klikałek w nieodpowiednich dzialach dostają zazwyczaj dożywotnie bany, ewentualnie, gdy użytkownik udziela się na forum i jego inne posty mają wartość merytoryczną, to osoba taka dostaje tylko kilka %, lub kilka % i bana na kilka dni w zależności od przewinienia (właśnie taką karę otrzymałeś). Może z Twojego punku widzenia moja praca jest łatwa i bezproblemowa, zauważ jednak ile tego typu ofert ląduje w moich działach każdego dnia, być może wydaje Ci się, że tematy w stylu "szukam pracownika do obslugi e-mail" lub innych buxow po prostu sobie leza w moich dzialach - i mylisz sie! Bo te tematy sa NOWE! nagromadzone przez jeden lub kilka dni, kiedy jestem nieobecny na forum.

Czyżby bolało Cię, że w miejscu "Wasze reklamy" nie możesz już uzasadniać usunięcia tematu?
"Wasze reklamy", jak sama nazwa wskazuje - służy do dawania swoich reklam, nie łamiesz tam regulaminu.

To zabawne, że pozbawiasz ludzi informacji usuwając moje tematy, ale sam zadajesz mi pytanie co to za biznes.
Usunąłem, bo temat był w złym dziale. A pytanie zadałem, bo byłem ciekaw o co tam rzeczywiście chodzi - po prostu interesuję się biznesem międzynarodowym. Wbrew pozorom nie mam mózgu Einstein'a i nie pamiętałem, że chodzi o tą firmę mlm.
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Po pierwsze - dostałeś 20% odemnie dawno temu, bo robiłeś śmietnik różnymi linkami w stylu klikałek, czy innych buxów.
Doskonale pamiętam, że chodziło o jeden jedyny temat... który założyłem. Nie było w nim żadnych linków tylko treść, która nie przypadła Ci do gustu. Nie zasłużyłem na te %, ale niech już będzie.
Zawsze trzymałem się z daleka od bux'ów, klikanek itp.

O to mi chodziło, dzięki za odpowiedź.
Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam Serdecznie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
moderator zawsze ma rację. kiedy nie widze Twoich wypowiedzi to jakiś problem. czego inni userzy tak nie mają? a tematy tutaj rzadko są zamykane...
 
Do góry