Pytanie do dziewczyn

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Ja osobiście uważam, ta wasza męskość to fajna rzecz ;) w końcu facet powinien się rużnić od kobiety ;) .. a tak szczerze to mnie też nie pasowało zbytnie owłosienie u mężczyzn ... ale od kąd jestem z noim "menem", który ma owłosienie na klacie i plecach, ponadto ma słodką bródkę .. ale głowę ma łysą <lol> to ja nie wyobrazam sobie bycia z kimś kto wygląda jakby własnie się ogolił ... męskość jest fajna .. ale trzeba tez o ni a dbac ;)A pozatym nie zauważyłyście dziewczyny, że taka bródka lub wąsy mogą też dawać przyjemność ?? Wiecie jakie miłe jest gdy twój mężczyzna delikatnie drapie was bródką bpo brzuszku albo po szyji ?? <mniam>
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
wszystko przezyje ale włosów na klacie i plecach nie .... to tylko moje skromne zdanie :) chociaz twarz gładziutka jest lepsza niz zarosnieta przynajmniej nic nie drapie ... :)
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Golę się na twarzy. A golenie pod pachami u nas rodzinne, więc też się golę. Nigdzie indziej, chociaż kiedyś próbowałem :p
Może jak będę miał ponad 40 lat, to zapuszczę jakąś brodę :) Ale to jeszcze dłuuugi czas :]
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Moim zdaniem jak sie facet goli to swiadczy o tym ze o siebie bardziej dba ;)
Pod pachami to koniecznosc bo to jest ohydne
Na klacie malutkie i na nogach malutkie
No dalej nie bede opisywac :p
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
kurcze facet z wasami i bokobrodami odpada sorry:) ale tez nie wyobrazam sobie zeby moj facet golil klate nogi i czy cokolwiek innego:) no kurde jakbym chciala zeby byl taki gladziutki i delikatniutki jak ja to bym sobie dziewczyne a nie chlopaka znalazla:/ ale dlugich wlosow tez nie lubie chyba ze dready:)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Wąsy jeśli są z bródką i ładnie współgra,to wtedy spoko.
Oo jeszcze długie włosy do takiej bródki...Mm. :D

A włosy na klacie są sexy.
I nie lubie wydepilowanych dacetów...Fee.
Moje zdanie.:)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nienawidze głaziutkich, wydepilowanych facetów :/
Wkońcu to meni, a nie jakieś lalunie :p

A co do zarostu na twarzy..
Zależy, co komu pasuje, ale ja tam nic przeciwko nie mam..
Wręcz przeciwnie :p
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja lubie facetow ogolonych ... Szczegolnie na klatce i pod pachami ;P
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Nienawidze głaziutkich, wydepilowanych facetów :/
Wkońcu to meni, a nie jakieś lalunie :p

A co do zarostu na twarzy..
Zależy, co komu pasuje, ale ja tam nic przeciwko nie mam..
Wręcz przeciwnie :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
er-zet..
No właśnie nie wiem :/
Jakoś same wyszły :/

Ale mam nadzieje, że moderator usunie jeden ;)
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! &lt; 33
Powiem krótko. Co i raz słyszę jak dziewczyny mówią, że nie podoba się im owłosienie i zarost u facetów. Ja np. nigdy w życiu bym się nie ogolił nigdzie indziej poza twarzą. Mam włosy pod pachami, na klacie, geste na nogach itp. Do tego długie pióra, wąsy i bokobrody. Golę się tylko na brodzie i policzkach.
Mam wrażenie, że w ciągu ostatnich kilku lat, dziewczyny przestały doceniać prawdziwą męskość, a teraz jest moda na wydepilowanych chłopaczków z wysokimi głosikami.
Co więc sądzicie o włochatych facetach ? Czy waszym zdaniem jest to coś męskiego, czy tesz coś obleśnego ?
Tacy ogoleni i wogóle sa ochydni i kojarzą mi sie tylko z gejam...Ale niwktórzy mają tak ogromny zarost że o fu...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
egolnie owlosienie mam gdzies, ale pod pachami mnie wkurza wiec sie tam zdarzalo mi pozbyc (z pewnego punku widzenia higieniczniej, zwlaszcza jak sie wieksza czesc dnia poza domem spedza) ale cokolwiek by kobiety nie mowily, sa dwa miejsca na ktorych owlosienie u mnie na 100% zostanie, jedno to glowie.
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
ja tam uważam że facet powinien sie tylko na twarzy golić i pod pachami w innych miejscach nie to tak nie męsko i sztucznie wygląda :/
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Mmm...
Faceci z zarostem na twarzy pks-ami i tymi innymi zdecydowanie mnie nie pociągają !
Owłosienie pod pachami - przejdzie przejdzie ale nie jakieś w pustyni i w puszczy !
A włosy na klacie na nogach itp. dla niektórych kobiet są pociągające ... Ale dla niektórych... Ja myślę że mogą być ale bez przesady ... no nie ? Nie jakieś zarośla albo gąszcza co trzeba codziennie czasać !
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Ja jakbym faceta zobaczyla ze goli sobie nogi albo ze ma ogolone to bym go wysmiala :lol: .uwazam ze facet powinnien golic wasy i brode.i w lato klatke a nawet tam na dole(wiecie o co mi chodzi ;)) :D ale nogi nigdy w zyciu.
 

anonimowa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraków
hehe mi to niezbyt się pdooba na przyklad pod pachami....... =/ no ale to zalezy od chlopaka...jakwyglada =)i wogole
 

stupido

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Facet to powinien być facet, im więcej włosów tym lepiej (do tego dłuuugie na głowie, mniam :p ):D
A tych którzy się golą, gdziekolwiek, poza twarzom nie skomentuje...
;)
 
Do góry