PW na nk, czyli pierwszy krok w stronę kobiety

Kamil101

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Podoba mi się pewna kobieta, nie znam jej jeszcze, nie rozmawiałem z nią jeszcze... Chciałbym jej wysłać komplement na NK i sprawdzić co odpisze, czyli chciałbym zrobić ten pierwszy krok :] . Zobaczę się z nią za jakieś 2 tygodnie... :sexy:

Moja propozycja Pw jest następująca:
"bardzo ładnie wyglądasz na tych zdjęciach,

Kamil"

Co o tym myślicie? A może macie coś lepszego? jeżeli tak to proszę...i z góry dziękuję.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Nie będę rozkminiał (poprawnie?) nad tym, czy PW na NK to dobry sposób na nawiązywanie kontaktów z dziewczyną. Nie mówisz komplementu prosto w oczy (utrata chwili romantycznej), dlatego spraw,
żeby ta wiadomość była odebrana z emocjami na poziomie. "Bla, bla bla - Kamil". Masz czas, posiedź nad tym i wyślij jej taką PW, że aż będzie chciała się spotkać (jeśli nie chodzi z głową w chmurach
i nie boi się pedofilów). Pozdro
 

Krolik_1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Najlepiej by bylo gdybys sie z nia spotkal na realu i tam cos zaproponowal, wywrze to lepsze wrazenie a nizeli wiadomosc na nk :)
 

RastaZMiasta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ptysio, wybacz szczerość, ale :cenzura:, że aż strach to czytać.


Jak się będziesz z nią widział za 2 tyg. to w czym problem? Może lepiej wtedy zagadać w 4 oczy,a nie jakieś kombinowanie na nk. Jest większe prawdopodobieństwo, że laska Cię oleje, bo np. nie miałeś na tyle jaj, żeby załatwić to bez pomocy netu. Lepiej zrobić to po ludzku, czyli zagadać w "realu".
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
:cenzura: (szczerze powiedziawszy) i źle odbierasz tekty panie Rasta.
Przecież nie przytaknąłem mu na to PW. Dałem tylko wskazówkę, żeby to było lepsze. Nie popieram tych wieczorków zapoznawczych na nk. Jak ma coś do powiedzenia, to niech mówi prosto w twarz, do niej.
A jeśli się boi, to może przydadzą mu się "boczne kółka" na sam start.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
:cenzura: mać , nie wierze własnym oczom.

primo: Nk , fotka czy inne poje.bane środowisko tego typu nie służy podrywowi - u are doing it wrong !

secundo: jeżeli jest taka ładna to prawdopodobnie mnóstwo idiotów pisze jej takie wiadomośći więc nie masz szans chyba , że wyglądasz jak brad pitt w co śmiem wątpić.

tertio: jeżeli już musisz zaczynać znajomość przez nk to zrób coś co ją zaskoczy. Możesz napisać coś intrygującego , tajemniczego , troszke wrednego - tak aby Cie w jakiś sposób zapamiętała i wiedziała , że nie jesteś tylko kolejnym frajerem lecącym na jej cycki - choć tak zapewne jest. Możesz jej również wystawić ocene "1" na zdjęciu na nk ;> wtedy to ona sama do Ciebie napisze ;>
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiecie co... Ja naprawdę nie wiem jak mam to skomentować. Powiem jedno: jesteś niesamowicie dziecinny. Myślę, że kto jest kumaty, ten zrozumie o co mi biega.
 
W

wroneczki4

Guest
Do mnie jak jakieś dziewczyny chcą na nk pisać to robią tak:
Zapraszają do znajomych i:
a) jeśli jest ładna to odpisuję czy się znamy
b) jeśli mi się nie podoba, to odrzucam
Później zwykle jest odpowiedz:
"Nie, ale możemy się poznać"

Później już pozostaje tylko się umówić ;)

Spróbuj w ten sposób. Chociaż powiem Ci, że podryw przez nk jest trochę lamerski, ale zawsze coś ;P
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Nic nie zastąpi kontaktów bezpośrednich w realu,ale w dobie internetu nie ma nic nadzwyczajnego czy głupiego w zawieraniu tam znajomości.
 

roxanne37

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
178
Punkty reakcji
7
Miasto
Sin City - Miasto Grzechu
komplementy w stylu "śliczne fotki" czy "bardzo ładnie wyglądasz" zapewne nie zrobią na niej większego wrażenia, żeby nie powiedzieć - żadnego. Zgadzam się tutaj z Quality, jeżeli laska dostaje więcej tego typu wiadomości (co jest wysoce prawdopodobne), to raczej nie zwróci uwagi akurat na Twoją, będzie ona dla niej tylko kolejnym sr.aniem w bambus. Poza tym co to w ogóle za pomysł z tą nk, nie lepiej rzucić jej jakimś komplementem w realu - szczególnie jeżeli za 2 tyg masz się z nią widzieć?? Podrywy w wirtualu mało kiedy przynoszą oczekiwane efekty, wiem to z własnego doświadczenia i szeroko zakrojonych obserwacji :).
 
M

malina.

Guest
Co o tym myślicie?
Gdybym była na miejscu tejże ślicznej laleczki, uważałabym Cię za idiotę, ale ja to ja. Większość populacji damskiej uwielbia takie rzeczy, nie ma co owijać w bawełnę, że 90% kobiet lubi być komplementowane, nawet jeśli ocieka to kiczem nie z tej Ziemi. A faceci jak te buraki, myślą, że jak powiedzą "ładna jesteś" - to są super samcami i żadna im się nie oprze.

A może macie coś lepszego?
Wszystko jest lepsze niż to coś, co zamierzałeś wprowadzać w życie. Nie wiem dlaczego, ale macie tak mało odwagi, że nie potraficie pogadać z dziewczyną w cztery oczy?
Jeśli nie masz sposobności [po zauważyłam, że "trudna sytuacja" nie pozwala Ci z nią porozmawiać osobiście] to napisz coś bardziej oryginalnego, najlepiej coś z drugim dnem - czyli nad czym mogła by pomyśleć, przeanalizować.
 

Kamil101

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Dziękuje Wam wszystkim za przydatne rady...

Dziewczyna może nie jest z najwyższej półki :sexy: ale ma ten seksapil, który mnie pociąga za nią :eek:k:

wytrzymanie 2 tygodni aż do możliwości zagadania w realu będzie naprawdę trudne... Dzieli nas około 100km.

Zastanawiam się co mógłbym napisać jej intrygującego, coś na co wywarło by na niej wrażenie hmmm... :( zwrócenie uwagi poprzez wystawienie jej oceny 1 chyba nie jest najlepszym pomysłem :mruga:

Myślę, że mógłbym napisać coś do niej takiego własnie intrygującego żeby odpisała a po tym nic jej nie odpisać, dopiero za jakieś 12 dni bym jej odpowiedział i zaproponował spotkanie ;)

Ale najgorsze jest to, że nie wiem zupełnie co napisać... A może jakaś dziewczyna mogłaby napisać co by ją zaintrygowało, na co by na pewno odpisała?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
I Ty się chcesz z nią spotkać za te 2 tygodnie? Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wymyślał Ci listów. Nie wiesz nawet, co na nk napisać, więc nie wierzę, że coś przy niej wystękasz. Usiądź przed monitorem, spójrz na te "wspaniałe" zdjęcia i pomyśl
sobie, jak one na Ciebie działają. Opisz to, potem dodaj nutę sarkazmu i młodzieżowego humoru - gotowe. Albo poświęć 2 tygodnie na ćwiczenie powitania.
 

Kamil101

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
"Wchodząc na Twój profil, nie umiem znaleźć wyjścia... A Twoje zdjęcia tylko mnie zgorszają w pozytywnym tego słowa znaczeniu :] co mi się baaardzo podoba"

Co o tym myślicie? Może jakoś przerobić? ;)
 

Kamil101

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli czyta to jakaś kobieta, to szczególnie prosiłbym o zdanie na temat powyższego cytatu :) nie wiem czy wysyłać, czy też nie i czy coś zmieniać ;)

ps. przepraszam za post pod postem
 

Kamil101

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
dzięki, oczywiście że się nie obrażę. Chciałem tylko znać prawdę. TAkże musze myśleć dalej.... :niepewny:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja pierd ole. na nk pw?! naprawdę? można zacząć znajomość w żałośniejszy sposób?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Ja pierd ole. na nk pw?! naprawdę? można zacząć znajomość w żałośniejszy sposób?

Można w żałośniejszy tak się składa, skoro internet daje nam taką możliwość,w realu są przeciwności lub nie ma wolnych interesujących nas dziewczyn. Jedni zawierają małżeństwa po tym "żałosnym zapoznaniu się" a z psychologicznego punktu widzenia portale i internet dają możliwość większego otwarcia się przed obcymi i pokazania prawdziwego "ja" kiedy w rzeczywistości jest dookoła tyle beznadziejnych osób,którym nie można powierzyć nic ani pokazać jakim się jest, bo można zostać odrzuconym. Takie osoby sam poznałem w ten sposób i są to najbardziej interesujące dziewczyny, jakie spotkałem w życiu.
 
Do góry