Puder...podkład...

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Witam,mam takie jedno małe dla mnie trudne pytanko...czy istnieje puder lub podkład...który pasuje do każdego koloru cery? nie potrafie sobie dobrać podkładu ani pudru...mam jakiś ale nie wiem czy jest odpowiedni.Prosze o pomoc.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Do każdego? No nie wiem chyba jedynie naturalny. Ale skoro nie umiesz sobie sama dobrać to idź do drogerii i poproś, żeby Ci dobrała jakis do Twojego rodzaju cery. Mi tez było ciężko dobrać tym bardziej, że jestem uczulona na jeden ze składników. Poszłam facetka mi dobra odpowiedni i teraz bez problemu, nawet przy mojej alergii mogę sie malować
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Do każdego? No nie wiem chyba jedynie naturalny. Ale skoro nie umiesz sobie sama dobrać to idź do drogerii i poproś, żeby Ci dobrała jakis do Twojego rodzaju cery. Mi tez było ciężko dobrać tym bardziej, że jestem uczulona na jeden ze składników. Poszłam facetka mi dobra odpowiedni i teraz bez problemu, nawet przy mojej alergii mogę sie malować

zgadzam sie z Siasia_ck jezeli sama nie umiesz sobie dobrac to popros zeby pomogla ci dobrac wlasciwy, ja np. sobie dobieram w ten sposob, ze na zewnetrznej skorze dloni sobie go delikatnie rozprowadzam, gdzies to czytalam ze tak wlasnie sie robi i jak narazie dobralam sobie odpowiedni pozdroffka :)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
wydaje mi się, ze w avonie jest teraz chyba jakis nowy podklad dopasowujacy się do koloru skóry
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Wiesz ewa85 ja to dziekuje za te z AVONu. Po jednym dostałam takiej wysypki na całej twarzy i to w dniu imprezy, że się na pogotowiu oparłam. Cała twarz miałam czerwoną, oczy mi łzawiły i na dodatek jeszcze wysypka... No i po imprezie... ;(
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja tez mialam komplikacje po podkladzie z avonu. co nigdy w zyciu krost na buzi nie mialam, tak mnie po tym dziadostwie zsypalo ze nie mialam jak sie tego pozbyc. potem juz kupowalam w drogerii a ostatnio kupuje w oriflame, jest drogi, kosztuje 32 zl ale jak dla mnie jest idealny i na nim poprzestane nie planuje zmieniac.
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
lovemartunia pojdz do dobrej drogerii. np sephora,daglas czy cus..i tam a odpowiednie osoby i Ci pomogą wybrac. :)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Wiesz ewa85 ja to dziekuje za te z AVONu. Po jednym dostałam takiej wysypki na całej twarzy i to w dniu imprezy, że się na pogotowiu oparłam. Cała twarz miałam czerwoną, oczy mi łzawiły i na dodatek jeszcze wysypka... No i po imprezie... ;(

akurat z avonu podkładów nie uzywałam, wiec się nie wypowiadam :p widzialam tylko ze jest tam teraz takie cudo, które niby do kazdego koloru cery sie dopasowuje, ale jak to jest naprawdę to nie wiadomo ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jak coś jest do wszystkiego, czyli do niczego. Musisz dobrać podkład do odcienia swojej cery, uniwersalnego nie ma, a jak jest, to jest to kicz. Niestety...
 
Do góry