Puder Do Buźki ;)

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Poszukuję dobrego pudru do twarzy... Kompletnie się na tym nie znam bo się nie maluję nawet nie wiem jak to napisać. Chce żeby to był puder a nie podkład bo używałam dawno temu podkładu i po pierwsze był źle dobrany... fuj... po drugie NIE UMIEM się Nim pomalować no i po trzecie najważniejsze mam ogromne problemy z cerą i trądzikiem a on mnie jeszcze bardziej podrażniał i uczulał. teraz twarz wygląda spoko ale jestem pod stałą opieką dermatologa no i zdecydowałam się na puder... Chcę spróbować. Tylko nie wiem jaki byłby dobry. No i tak w niektórych miejscach buzia jest dosyć silnie przesuszona a w niektórych odwrotnie. Kurde no... da się coś z tym zrobić?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja używam Dream Matte-mouse.
Matujący tuder.
Możesz dobrać sobie odpowiedni kolor.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Spoko tylko czy on nie wysusza? i ile kosztuje mniej więcej?
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
idz do jakiegos dobrze zaopatrzonego sklepu i pogadaj z ekspedientka, moze Ci cos doradzi. Ogolnie dobre sa pudry sypkie.Naklada sie je pedzelkiem wiec trzeba sie bardzo postarac zeby nierownomiernie nalozyc ;)

....a bylas u kosmetyczki???moze ona Ci cos doradzi?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja sypkich nie lubie..
Wole w kremie.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Spoczko tylko wiesz co? Z tego co tu czytam to jest jednak bardziej płynne... A ja się boję takich kosmetyków bo nie umiem się nimi pomalować :(

Ogolnie dobre sa pudry sypkie.Naklada sie je pedzelkiem wiec trzeba sie bardzo postarac zeby nierownomiernie nalozyc

w nadziei że tak jest zmierzam spróbować ;)

A nie byłam u kosmetyczki ani w sklepie ale to jest dobra myśli i tak właśnie zrobię. THX :*

A jak ktoś może mi jeszcze coś doradzić to prosze pisać :)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
no ale w kremie to trzeba umiec sie obsluzyc:p a tu jak widac jest z tym maly problem, ja zaczynalam od supkich, badz w kamieniu a obecnie uzywam podkladu matujacego z avonu


Vicky z czasem sie nauczysz, nakladaj mala warstwe mozesz to robic albo rekoma albo specjalna gabeczka z czasem sie nauczysz
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
One się bardzo łatwo rozprowadzają.
to jest bardziej krew, nie płyn.
Rozcierasz jak krem nivea np :)
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
mam nadzieję że się naucze. Dziewczyna powinna umieć ;)

A z Avonu kosmetyki mnie uczulają więc odpada :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja od razu zaczelam od tego.
I jestem zadowolona.
:)
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Zaczynaj od malej ilosci a sie nauczysz, to nie jest trudne pare razy sie pomalujesz i pozmywasz a sie nauczysz. Metoda prob i bledow. Dasz rade!!!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zaczynaj od malej ilosci a sie nauczysz, to nie jest trudne pare razy sie pomalujesz i pozmywasz a sie nauczysz. Metoda prob i bledow. Dasz rade!!!!
Zgadzam się :)
Ja kiedyś też nie umialam, ale kilka razy probowalam i jest kul :)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja się na pudrach zbytnio nie znam, a to dlatego, że ich po prostu nie używam ;) Mam tylko podkład, ale też rzadko kiedy go nakładam, a jak już to wtedy, kiedy wyskocza mi jakies świństwa na twarzy, a w takim wypadku wolę już nieumiejętnie nałożony podkład niż widoczne pryszcze :p
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Bardzo istotna jest ilość nakladanego pudru, dobranie go do cery!. Pamietjcie ze trzeba wieczorkiem dokladnie zmyć podkładczy tam puder co kolwiek sie nalozy najlepiej jakis tonik czy zel o twarzy i raz na tydzien peeleng, a wszystko bedzie ok.!
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Spoko tylko czy on nie wysusza? i ile kosztuje mniej więcej?

nie nie wysusza a efekt jest świetny, kosztuje 30, 90 zł jeżeli jednak chciałabyś coś tańszego to proponuję puder z soraya z kuracji antytrądzikowej, jest na prawde supeeeeer i kosztuje tylko 8,90 zł, dobry jest też puder z bielendy matujący (6,80 zł) chociaż lepszy polecenia jest soraya. Jeżeli np nie chcesz czegoś w kremie to bezapelacyjnie najlepszy jest sypki puder z celia, kosztuje 16,90 zł ale starcza nawet na 3 miesiące i jest po prostu idealny. :)
 
Do góry