Pudełeczko na pigułki.

Status
Zamknięty.

cu.Kinia.

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Słyszałam o jakichś specjalnych pudełeczkach na pigułki, ale nie takich tekturowych, co to się szybko rozpadną :/. I też nie takich z podziałką jak dla babci czy dziadka na lekarstwa ;P.
Nie wiecie, gdzie można dostać ? Znam jedną stronkę z której można je zamówić, ale obecnie mają brak tych pudełeczek.
Jakbyście coś wiedziały, to dajcie namiary na apteki, w których można je dostać ;)
 

cu.Kinia.

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Czasem lekarze dają. A czy w aptekach to nie wiem, pewnie są. :) Musisz popytać przy kupnie tabletek. :)

A jak wyglądają takie pudełeczka ? Bo słyszałam, że w tych ,,normalnych" łatwo się mogą zgubić, ale nie wiem w jaki sposób to ma się odbywać ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja mialam takie różowe z napisem tabletek, a w środku miało lustereczko. :p Plastikowe, wielkości normalnego opakowania. :)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Tylko wiesz co wygląd opakowania zależy od tabletek jakie bierzesz. :) Bo ja mialam od swoich, a że one same w sobie były różowe to dlatego pewnie opakowanie takie było. No chyba, że dokupujesz je oddzielnie to jest inaczej. :) Zresztą zapytaj sie swojego ginekologa gdzie możesz dostać takie opakowanie. :) Może sam Ci da. :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Kiedyś na jakiejs stronce za darmo do wysyłali jak sie tam zarejestrowalo czy jakos tak, nie pamiętam, dawno to bylo, ale nie zamowilam tego, ja trzymam w opakowaniu ktore jest dawane oryginalnie z tabletkami i trzymam w portfelu :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Powiedzcie mi, dlaczego nie mam bladego pojęcia o czym Wy mówicie? :D
Macie na mysli jakieś pudełeczka na tabletki antykoncepcyjne? To w aptece te pigułki na sztuki sprzedaja? :p Uświadomcie mnie....
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie sprzedaja na sztuki :p chodzi o to zeby je bezpiecznie trzymac, bo czesto trzeba je zabierac ze soba, ja osobiście zawsze je mam w torebce :D no a jak wiadomo opakowanie tabletek jakichkolwiek zreszta łatwo zniszczyc, moze wypasc tabletka no i jest problem, wiec po to sa te pudelka :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
W tabletkach Novynette jest fajne i wygodne pudełeczko, a raczej taka osłonka na tabletki.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja poki nie przeczytalam tego tematu nie slyszalam o takich pudelkach, mimo ze tabletki bralam przez 9 miesiecy :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry