Psychozabawa

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Rowniez mnie to ciekawi jak mnie opiszecie za pomoca avatara tak jakby wam sie to z niczym nie kojarzylo jest to kaluza zakryta lisciami a w jej odbiciu widac drzewa :) tak wiec czekam z niecierpliwoscia az ktos podejmie sie wyzwania opisania mnie :)
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Naiwny twój avek jest hm..
Ciemny, mroczny..
Czyżbyś był tajemniczy?
Lubisz przyrodę (chyba)
Więcej z ava nie wyczytam ;D
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Martyna;),Martynuś sądząc po Twoim avie wydaje mi się że potrzebujesz kogos bliskiego.Kogoś kto Cię zrozumie i zaakceptuje taką jaka jesteś.


Powodzenia. :)
Wszystko się uda.
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
No niestety nie trafilas moze z ta tajemniczoscia to tak ale reszta nie pasuje hmm mroczny raczej nie :p a co do przyrody nigdy nad tym sie nie rozwodzilem czy mi sie podoba czy nie ... jest mi obojetna :p
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Hmm... możecie poszukać co oznacza mój avatar. Napewno pewną grecką literę, która jest symbolem czegóś tam :p xD.... hehe...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To jest litera PSI, z greckiego alfabetu :p To jest chyba symbol parapsychologii?
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
@Berials - tak to jest litera Psi, z grackiego alfabetu... i oznaczna symbol psychologi. 100 punktów dla tego Pana :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Still - ten wojak oznacza Twoją nieustającą walkę :D z kimś albo czymś... wiadomo z czym :D A papieros w jego ustach oznacza, że mimo trudów i zmartwień wojny, ma także czas na przyjemności i chwile relaksu.
 

Kasuge

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zabrze
asiekwil po Twoim avatarku mogę stwierdzić, że jesteś spokojna, ułożona i inteligentna. A podpis pod avatarem daje do zrozumienia, że potrafisz się także zabawić. Po avku także mogę stwierdzić że jesteś przywiązana do rodziny i okazujesz się wiernościTwemu chłopakowi...
Może się mylę :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
oluśka >>> kobieca, zmysłowa i romantyczna, nie lubi dominować w związkach :D uwielbia być przytulana i pieeszczona. Dużo rozmyśla... Hmm, chyba tyle :p i jak? ;>
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
oluśka >>> kobieca, zmysłowa i romantyczna, nie lubi dominować w związkach :D uwielbia być przytulana i pieeszczona. Dużo rozmyśla... Hmm, chyba tyle :p i jak? ;>

No to zaczne od poczatku.. hehe.. po pierwsze kobieca,zmyslowa i romantyczna - moze troszeczke :p
Nie lubi dominowac w zwiazkach- no jakze tnie.. oczywscie,ze tak ;P
uwielbia byc przytulana i pieszczona- jak najbardziej :D hehe :sexy:
duzo rozmysla - taak :D kazda chwila spedzona samotnie polega nam glebokim wzruszeniu, rozmyslaniu itp.. ;P

h3lix -> nieskromny, lubiacy pogrzeszyc troszke :sexy: czesto udziela sie w tematach dotyczacych religii (?) :niepewny: narazie tylko tyle moge stwierdzic na Twoj temat :p
 
Do góry