przytulanie

happybean

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna chce się ze mną przytulać np gdy siedzimy u znajomych, wg mnie to trochę dziwne i mnie to krepuje tak przy wszytkich i nie chce też żeby znajomi źle się czuli. Jak sadzicie czy to normalna sytuacja przytulać się przy znajomych?
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Jak dla mnie to jest normalna sytuacja. Nie widze problemu w tym, zeby przytulac sie przy znajomych. Kochacie sie w koncu, tak? Jesli Ci to przeszkadza, to porozmawiaj z nia o tym.. powinna zrozumiec, ze czujesz sie nieswojo w takich sytuacjach. Moze po pewnym czasie przywykniesz. ;)
 

happybean

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to jest normalna sytuacja. Nie widze problemu w tym, zeby przytulac sie przy znajomych. Kochacie sie w koncu, tak? Jesli Ci to przeszkadza, to porozmawiaj z nia o tym.. powinna zrozumiec, ze czujesz sie nieswojo w takich sytuacjach. Moze po pewnym czasie przywykniesz. ;)

poprostu jedna z moich znajomych stwierdziła ze ona jak u kogoś jest to się nie przytula z chłopakiem bo to dziwnie tak przy wszytkich dlatego zaczołem sie nad tym zastanawiać może rzeczywiscie ma racje wczesenij mi to nie przeszkadzło
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ale tez miej na uwadze fakt, ze kazdy jest inny i kazdy ma swoje zdanie na dany temat. Niektorzy robia tak, a inni jeszcze inaczej. To ty musisz wiedziec co jest dla ciebie dobre, no i czy w takich sytuacjach czujesz sie swobodnie. Ja osobiscie nie widze w tym problemu przy 'blizszych' znajomych, jesli kogos malo znam, to juz raczej zaczynam sie troche glupio czuc.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Słuchaj, Twoja znajoma, to Twoja znajoma. Jeśli tak bardzo zależy Ci na tym, by brać z niej przykład i taki wielki w niej widzisz autorytet, to się nie przytulaj.

Naprawdę nie rozumiem ludzi. Ani jej, ani Ciebie. Nie mogę pojąć, dlaczego jej tak bardzo zależy na tym, byście się wtedy "przytulali", a Ciebie nie rozumiem, dlaczego widzisz w tym problem. Jedyna odpowiedź, jaka mi się nasuwa to taka, że wszystko co robicie, robicie na pozór i dlatego, że "tak wszyscy robią", a nie czynicie nic, co wy w danej chwili czujecie.
 

happybean

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Słuchaj, Twoja znajoma, to Twoja znajoma. Jeśli tak bardzo zależy Ci na tym, by brać z niej przykład i taki wielki w niej widzisz autorytet, to się nie przytulaj.

Naprawdę nie rozumiem ludzi. Ani jej, ani Ciebie. Nie mogę pojąć, dlaczego jej tak bardzo zależy na tym, byście się wtedy "przytulali", a Ciebie nie rozumiem, dlaczego widzisz w tym problem. Jedyna odpowiedź, jaka mi się nasuwa to taka, że wszystko co robicie, robicie na pozór i dlatego, że "tak wszyscy robią", a nie czynicie nic, co wy w danej chwili czujecie.

Widać się steskniła za mną że się chciała poprzytulać i nie robiła tego na pozór więc się mylisz.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
A czytasz w jej myślach?

Siedzicie sobie u znajomych dobrą godzinę i nagle, siedząc obok Ciebie, stęskniła się, więc chciała się poprzytulać? Jasne.
 

happybean

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
A czytasz w jej myślach?

Siedzicie sobie u znajomych dobrą godzinę i nagle, siedząc obok Ciebie, stęskniła się, więc chciała się poprzytulać? Jasne.

To nie byli jej znajomi tylko moi wiec nie miała żadnego celu w tym żeby sie na pozór przytulać wiec sie steskniła.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
A co złego jest w przytulaniu się, powinieneś sięcieszyć co innego obsceniczne całowanie isę to jest niesnaczne. Ale przytlanie jest wporządku.
 

Zagubionywsieci

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
Ciesz się że dziewczyna chce Cię przytulać. Może jest dumna z tego że jesteś jej facetem? albo po prostu chce pokazać koleżankom że jesteś "jej"? w każdym razie nie ma w tym nic złego. Wyluzuj i nie rób na siłę problemów.

Pozdrawiam : )
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Moja dziewczyna chce się ze mną przytulać np gdy siedzimy u znajomych, wg mnie to trochę dziwne i mnie to krepuje tak przy wszytkich i nie chce też żeby znajomi źle się czuli. Jak sadzicie czy to normalna sytuacja przytulać się przy znajomych?

Ależ oczywiście, że to normalna sytuacja :) Nie powinieneś zwracać uwagi na spojrzenia znajomych - przytulaj swoją dziewczynę i rób to jak najczęściej. ^_^
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Co innego jakieś obłapianie sie miętoszenie i obmacywanie przy znajomych, ale zwykły uścisk przytulenie, objęcie ramieniem to nic złego.
Może się czuje nie pewnie przy twoich znajomych??
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Nie liczy sie co inni mysla ale co Ty i twoja parnerka chcecie, proste.

Pozatym trzeba sprecyzowac pojecie. Zlapanie za reke, jakis buziak czy przytulenie to jedno a jakies grubsze akcje typu hardcorowe pocalunki czy lezenie na sobie przez 6h to co innego ;)

Wiadomo ze pewnych rzeczy nie powinno sie robic publicznie z punku widzenia dobrego smaku chociazby.

Osobiscie wole byc z moja kobieta sam na sam ^^ wiadomo wtedy najlepiej, nasze sprawy, nasze uczucia i nasze czulosci to nasza sprawa i nie smakuje to tak dobrze jak sie wszyscy gapia.

No ale siedzec ze swoja kobieta publicznie 2 m od siebie i nawet sie nie dotknac to tez raczej dziwne co ;)
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
zależy o jakie przytulanie ci chodzi, bo namiętne usciski rzeczywiście glupio wyglądają no i większośc ludzi nie lubi jak ktoś zbytnio obnosi się ze swoją miłoscią. Ale takie np. zarzucenie ręki na ramiona jest bardzo sympatyczne i nie powinno wprawiać nikogo obcego w zakłopotanie
 
Do góry